Skocz do zawartości

Ulubiona książka?


Salmonella

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

"Mały pilot i Ja"

Wspaniała książka opisująca losy dwojga osieroconych chłopców, którzy w celu ratowania życia muszą podejmować trudne decyzje nawet dla dorosłych. Dzieci rzucone w brutalny świat wojny dorosłychzmuszone do znoszenia tego samego co dorośli, a zarazem są traktowani jak dzieci. Przez to ich wszelkie zasługi i poświęcenie spotykają się z odwrotną reakcją niż zasłużyli. Wspaniała książka, chociaż jako, że czytałem ją jakieś dwie dekady temu mogłem ją nieco inaczej zapamiętać, niż była w rzeczywistości.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona książka? "Władca Much" Williama Goldinga. Fenomen. Po prostu fenomen. Ten klimat, oraz to coś, co skłania do przemyśleń na temat zła na świecie. Tego, co robią z nas inni. Jeszcze uwielbiam "Anię z Zielonego Wzgórza". Zawsze poprawia mi humor w gorsze dni. Bo czy istnieje bardziej optymistyczna książka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kocham czytać, więc wybranie po prostu jednej, ulubionej książki, jest wprost niemożliwe :) Ale książki które mile wspominam to "Cykl Symfonia Wieków" E.Haydon, "Wiedźmin" A.Sapkowskiego, "Cykl Dziedzictwo" C.Paoliniego, no i lubię też twórczość A.Pilipiuka :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jedna ulubiona książka to trochę za mało, ale książki, które najbardziej wryły mi się w pamięć to cała seria o Jakubie Wędrowyczu A.Pilipiuka, "Władca Pierścieni" J.R.R Tolkiena

"Silmarillion" i "Hobbit" tego samego autora.

Witamy w klubie :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie mam faworyta ale świetnymi są : "Trylogia Czarnego Maga" Jak wyżej wspomniano "Siewca wiatru" i "Zbieracz burz" (Chyba nie czytałem całego) "Pustynna włócznia" "Metro 2033" i "Meto 2034" I twórczość Andrzeja Pilipiuka o Jakubie Wędrowyczu (Ale to już tak ekstremalny przypadek) I dość ciekawa powieść "Intruz"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...