Skocz do zawartości

Ulubiona książka?


Salmonella

Recommended Posts

Byakugan serio to czytałeś? :D Również bardzo lubię "Siewce wiatru" oraz oba tomy "Zbieracz burz", co do Trudii Canavan dodam jeszcze kontynuacje "Trylogii Czarnego Maga_ "zdrajcy" oraz "Era Pięciorga" również coś na podstawie poprzednich serii ;) Bardzo miło wspominam chwile na czytaniu Malowanego człowieka" i "Pustynnej włóczni" Jak dla mnie tę książki są po prostu rewelacyjne polecam je każdemu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie "Żarna Niebios" otwierają cykl Anielskie Zastępy i to od Żarn powinno się zaczynać opowieść o Abaddonie :) Czytałem jedynie Zbieracza Tom I dwójki nigdzie nie mogę dostać :( Próbowałem trochę czytać na kompie ale to nie to samo. Trylogia Czarnego Maga ma teraz wydanie jedno książkowe może się skuszę w nowym roku. Heh nie ma to jak zaczynać kilka książek na raz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 14 lat a książek przeczytałem od zaje... (Język Kamil !) bardzo dużo ! Co do ulubionej... Achaja Ziemiańskiego ? Może Gildia Magów Canavan ? Może jednak Wiedźmin ? Albo Malowany Człowiek Breeda ? Siewca Wiatru Kossakowskiej ? Ja inkwizytor Piekary ? 9 książąt Amberu Zelaznego ? Nie mogę się zdecydować... Ale jeśli musiał bym wybrać to wybrał bym Gildie Magów :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trylogia Kusziela, tj. "Strzała Kusziela", "Wybranka Kusziela" oraz "Wcielenie Kusziela" - autorstwa Jacqueline Carey, pre i sequele też polecam. W sumie mam dwie ulubione pozycje, do Trylogii dodać by należało "Katedrę Najświętszej Marii Panny w Paryżu" Wiktora Hugo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam książki Trudi Canavan. Ale nie wiem, którą z nich lubię najbardziej. Chyba "Uczennice Maga", ale podobają mi się też trylogie "Czarnego Maga", "Zdrajcy" i "Era Pięciorga". W każdej są tajemnice z przeszłości, potężni wrogowie i dobrzy przyjaciele. A kiedy czytałam je pierwszy raz często zaskakiwały mnie nie spodziewane zwroty wydarzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canavan <3 Trylogia Zdrajcy dla mnie to tylko przedłużenie sukcesu kasowego. Nie spodobała mi się 1 książka reszty nie czytałem. Co do Trylogii Czarnego Maga. To co innego. Istny majstersztyk ^^ Tak samo Era Pięciorga. Ja tam czekam na jakąś jej nową trylogie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...