Skocz do zawartości

Wspólne granie!


kahrik

W co gramy?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W co gramy?

    • SW:TOR
      3
    • Mu Online
      2
    • Dragon Nest
      2
    • Aion
      1
    • TERA (F2P OB w lutym)
      10
    • LotRO
      2


Recommended Posts

Co powiedzie na to żebyśmy zebrali ekipę kilku/kilkunastu osób i zaczeli grać w jakiegoś mmorpga, wszyscy od początku tak abyśmy mogli grać razem i razem poznawać grę. Przy okazji gdybyśmy grali można się lepiej poznać (3-4 lata temu składając ekipę do "haven and hearth" poznałem chyba mojego najlepszego w tej chwili przyjaciela i do tej pory mam z nim kontakt) Co sądzicie o tym pomyśle? I jakie MMORPG polecilibyście? Ja proponowałbym poczekać jeszcze kilka dni na Open Bete Ragnaroka 2. << jednak mi nie działało xD (co do H&H, ekipa byla naprawdę duża więc nie zdziwie się gdyby byl tu ktoś kto należał do ulfar's camp lub poźniejszego Yorku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Idę na to! Fajnie w większym gronie pograć w gry MMORPG.

Wow na privavh bywa zbugowany' date=' no ale ewentualnie mozna spróbować[/quote']

Owszem bywa, ale jednak na serwerach WoTLK sytuacja jest dobra, a przynajmniej niezauważalna. Nie wiem co prawda jak na ratach mniejszych niż x3, ale na np starym serwerze Jargames znalazłem w ciągu 3 miesięcy jakieś max 20 bugów. Z Cataclysmem sprawa jest już bardziej skomplikowana. Tereny do 70 levelu są na oko w 90% sprawne, między 70 a 80 zaczynają się problemy, a 80-85 działają w zaledwie 60%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a co powiedzielibyście na jakąś dungeonówke? swojego czasu grałem we wczesną wersje dragon nesta, całkiem mi się podobało, a gra z kumplami naprawde dawała mi wiele frajdy. Oczywiście inne gry tego typu też mogą być (np. vindictus). Co wy na to? Kto pisałby sie na dragon nesta. Wiem też że jesli ma się grupe osób zebraną to można naprawde wiele zdziałać w sandboxach. (naprawdę jestem kiepski jak trzeba coś zorganizować xD) W sumie to chodzi mi o to, żebyśmy wybrali jedną gre i zaczeli grać. Podawanie pojedyńczych tytułów nic nie da jeśli następni którzy piszą nie wypowiedzą się czy będą grali. Żebyśmy zaczeli w coś grać musimy w większośći zaakceptować grę. Więc wypowiadać się na temat podanych tytułów :D oczywiście nadal możecie dawać nowe propozycje. Niech ta moja inicjatywa się w końcu ruszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SW:TOR??? Ja ja!!! Grywam regularnie i to baaardzo. Zapraszam gorąco jak ktoś chce przemierzać odległą galaktykę. Zgadzam się niestety z Lukpikiem, że model F2P czy jak ja to mówię pay to win jest naprawdę okropny, bo ilość ograniczeń jest oooogromna. Ale wg. mnie by spróbować wystarczy. A jak ktoś polubi to 30zł abonamentu za miesiąc to nie jest jakaś tragiczna cena. A premium naprawdę jest przydatne. Co do postaci to mogę pomóc i w Republice i Imperium. Jeden 50lvl jest :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lola i dote można grać osobno. To nie jest gra która wymaga takiej ciągłości. Grasz mecz i mozesz sobie odpiscic na jakis czas, zupełnie inny model rozgrywki. Niker, właśnie ten abonament. Ja nie mam hajsu na takie pierdoły, już wole b2p, nie mam po prostu hajsu żeby co miesiąc tracić 30zł. Dla tego dla mnie sw:tor odpada. Gwiezdne wojny uwielbiam ale niestety, pinindzy brak :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o WoTLK - mam 2 sprawdzone serwery z czego jeden nawet na Cata się nadaje (są bugi, owszem, ale da się je mniej lub bardziej ominąć) i oferuję dość spory zakres pomocy - czy to wyjadaczom z podbijaniem farmy i leveli czy nowicjuszom z zapoznaniem i wstępnym wejściem w świat. Mam ku temu i Czas i możliwości. World of Warcraft nie jest może grą najlepszą - ale w kwestii współpracy jest praktycznie najlepsza. Tu jeśli chce się robić raidy trzeba polegać i ufać współraidowiczom, a to ważna rzecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW - jak dla mnie ostatecznie, jeśli wszyscy by chcieli to bd grał bo z ekipą zawsze fajnie no ale gry nie lubie, nie jest zła no ale jakoś średnio mi się chce w nią grać. co do gier przeglądarkowych, nie. Tzn. podaj jakąś konkretną. Ogólnie sam pomysł robienia mmo w przeglądarce jest dla mnie pomyłką, ale jeśli podasz mi jakis tytuł który mnie zaciekawi, czemu nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...