Skocz do zawartości

Władca pierścieni.


kahrik

Recommended Posts

Czy nie ma na tym forum fanów śródziemia? Ani w filmach, ani w książkach nie widziałęm tematu o LoTR/Hobbicie czy innych dziełach Tolkiena. Lubicie? Czytacie? Wypowiadajcie się :D:fluttershy4: Znani fani śródziemia: -Kahrik -RedBalance12 -Iluandar -niezwyciezony1 -Ookami88 -djsound -Bezik -Zandi -Ulquiorraschiffer0420 -MegaEpicPony -Ever3Tree -BlackieSmith -Dolar84 -Luna-Willow -Varthy -kameleon317 -D'jall -Kinro

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Heh, filmy chyba każdy widział, podobają mi się, nie ma co :) A z książek, to kiedyś na wakacjach tylko czytałem pierwszą część trylogii i hobbita, ale więcej części wtedy nie miałem (przeklinałem swoją głupotę, że wziąłem tylko dwie książki na tygodniowy wyjazd.. W 3 dni poszły, a ja się nudziłem, bo rejony kijowe + moje antyspołeczne nastawienie ;p ). Jakoś nigdy do trylogii nie wracałem, ale ostatnio przestałem w ogóle w gry grać i nadrabiam takie rzeczy, więc pewnie i to przeczytam :) No i jeszcze konkretniej o książce: fajnie się czytało, ciekawe to jest, ma świetnie zrobiony świat, różne rasy/etc, tylko jedna rzecz... Opisy były ciut.. przydługie, jeśli wiecie co mam na myśli :) (Nie czytałem nigdy drugiej takiej książki w której sędziwy dąb miałby opis na całą stronę.)

Link do komentarza
Opisy były ciut.. przydługie' date=' jeśli wiecie co mam na myśli :) (Nie czytałem nigdy drugiej takiej książki w której sędziwy dąb miałby opis na całą stronę.) [/quote']

Ja nie odniosłem takiego wrażenia, no może oprócz samego początku (wprowadzenie do świata, opisy strażników, ras, fajkowego ziela). Co do filmów, są świetne.

Z niecierpliwością czekam aż obejrzę "Hobbita". Moje jedyne zarzuty do filmów: Pod koniec "Powrotu króla" Frodo wraca do domu a tam spokój, sielanka. Z tego co pamiętam to Frodo, Sam, Merry i Pippin musieli stoczyć tam jeszcze jedną walkę (jeśli się myle poprawcie mnie) o wyzwolenie Shire spod rządów Sarumana. Strasznie brakuje mi w filmie tego fragmentu, oprócz tego boli mnie jeszcze brak Toma Bombadila. Oprócz tego filmy to mistrzostwo.

Link do komentarza

Kahrik Ja jestem fanem Endoru i Tolkiena w końcu stworzyłem Quiz U Domine wiec można mnie dopisać do listy fanów oglądałem Trylogię Jacksona i fanowski film Polowanie na Golluma Mam cały "kanon" na półce nawet czasami gadam w języku Sindarów i Nolodrów plus piszę Tengwarem i Cirth, a czasem nawet Sarati (pierwotne pismo Noldorów wymyślone przez Rumila z Tironu w Amanie, to na jego pracy Feanor stworzył Tengwar)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
Link do komentarza
Gość Iluandar
:ming: Idźcie do Mordoru ze swoimi kolekcjami! Byłem posiadaczem trylogii, Hobbita, Silmadrionu, Niedokończonych Opowieści, Dzieci Hurina, a nawet Atlasu Śródziemia.... :ming: byłem, przywrócono mi złe wspomnienia :
Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...