Skocz do zawartości

[EVENT] Zapytaj Winone!


Moonlight

Recommended Posts

Applejack! Gdzie ona jest!? Przecież już po północy!

Denerwuje się, jeszcze nigdy nie mówiła... Boję się, że nie da rady.

Jasne, że da! To przecież łatwe. Przynieś mi ją.

Przyniosłam ją. To co teraz?

Zapytaj ją o coś.

Ale...ale...ale JA!?

Ciebie zna dłużej. No pytaj!

Ok, nie denerwuj się tak. Winona cukiereczku.... jak sie czujesz?

Spróbuj jeszcze raz.

Hau..yyh nie potrafię!

WINONA! TY MÓWISZ!

Ja mówię!? Tak ja mówię! Jakie to ekscytujące. Mogę się porozumiewać! Tak długo na to czekałam! Wy mnie rozumiecie! Nareszcie! Taaaaak! Wooooohoooo!

Uspokój się, bo zachowujesz się jak Pinkie Pie po nadmiernym spożyciu cukru.

Ale ja lubię cukier! Chociaż nie mogę go jeść. Ale go lubię!

Jak zauważyliście, Winona mówi i jest bardzo chętna do rozmowy. A więc tu możecie zadawać jej pytania.

TAAAAAK! Pytania! Duuuużo, dużo pytań! Chętnie odpowiem na każde! Na te długie, na te krótkie, na te oczywiste i na te na myślenie. Zadawajcie pytania! Czekam! Ale najpierw dajcie mi kość!

Dołączona grafika

Link do komentarza

*przeciera oczy* godzina 0.40 wow *ziewa* przepraszam zasneło mi sie .witaj Winono pozwolisz że zadam kilka pytań 1. Jak ci sie pracuje z rodziną Apple ? 2. cieżko byc psem AJ? 3. lubisz jabłka? 4. Podobała ci się piosenka AJ? 5. Na ilu zjazdach Rodziny Apple byłaś? Oczywiście miałem jeszcze pare pytań ale zapomniałem. Właśnie ide porozmawiać z moim psem ! *gwiżdze* Dobranoc Psy Rulez

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Witaj, mam do Ciebie kilka pytań. Zaczynajmy: 1. Co sądzisz o Applejack? 2. Jakie są Twoje ulubione zajęcia w wolnych chwilach? 3. Jaką pogodę najbardziej lubisz?

Link do komentarza

Witaj Winono. Mam dla ciebie kilka różnej długości pytań. 1. Jakie jabłka lubisz najbardziej? Kwaśne, słodkie czy słodko-kwaśne. 2. Jaki jest twój ulubiony kolor? 3. Jak długo mieszkasz u Applejack i czy ci się u niej podoba? 4. W jaki sposób trafiłaś do Applejack. 5. Lubisz placki?

Link do komentarza

Witaj Winono mam do ciebie pare pytań...I kość *daje kość Winonie* 1.Czy chciałabyś zawsze już umieć mówić,tak jak teraz? 2.Wolałabyś mieszkać nadal z AppleJack czy jednak zamieszkać z FlutterShy? 3.Chciałabyś mieć jakąś psią kumpele? 4.Podoba ci się twoje imie? No to tyle..Skończyły mi się pytania...

Link do komentarza

Czas na garść pytań z mojej strony: 1. Czy to prawda, że za Twoje pojawienie się na farmie odpowiada Big Mac? 2. Jak długo pomagasz już AJ? 3. Jaka jest Twoja ulubiona potrawa? 4. Co sądzisz o przyjaciółkach AJ? 5. Czy masz wśród nich jakąś ulubienicę? 6. Jak wiele innych psów znasz w Ponyville? To na razie wszystko a tutaj mały podarunek świąteczny ode mnie i mojego psa (też gada)

Link do komentarza

Winona słuchaj.

Ale ja słucham, cały czas słucham, no mów!

Nie dałaś mi dokończyć. A więc…

Tak!? Co? Co mam zrobić? Przynieść piłkę? Uwielbiam piłki!

Nie, masz odpowiedzieć na pytania.

Ale jak?

Próbuje Ci to wytłumaczyć.

A to przepraszam, będę milczeć. Będę cicha jak myszka, ale nie jak taka szara zwykła myszka. Będę cicho jak taka ultra cicha myszka!

To dobrze…A więc to jest dyktafon

Ale przecież to jest telefon

Ma wbudowany dyktafon

Ale..

MIAŁAŚ BYĆ CICHO!

Masz słabsze nerwy od Opal.

Dziękuję, dyktafon włączyłam gdy weszłyśmy do pokoju, co najwyraźniej nie było dobrym pomysłem. Na ten dyktafon nagrywa się wszystko co mówimy. Dlatego będę CI czytać na głos pytania, a Ty będziesz na nie w miarę krótko odpowiadać, dobrze?

TAK! Czytaj pytanka!

Ok. Pierwsze jest od Green

Hm, od czego by tu zacząć... *podaje Winonie kość*

1. Jak długo mieszkasz na Akrach Słodkich Jabłek?

2. Ulubione zajęcie?

3. Co robisz w wolnych chwilach?

Ach bardzo dziękuje za kość. Zakopię ją w ogródku na później. Właściwie zrobię to teraz!

Ale.....WINONA!

Tak szybko?

Ma się wprawę cukiereczku. A więc:

1. Mieszkam tu od kiedy pamiętam, czyli dosyć długo. Nawet bardzo długo. Wiedziałaś, że psy nie potrafią liczyć lat? Zabawne nie? Taaa zabawne!

2. Ulubione zajęcie hmmmm dużo tego. Bardzo bardzo bardzo dużo tego! Lubię gonić za piłką, przynosić patyk, spać, jeść. Jedzenie jest ekstra! Uwielbiam zaganiać owce, bawić się z Applejack, pilnować podwórka i moich kości. Wara od moich kości! One są moje!

Spokojnie nikt nie chce twoich kości

To dobrze. One są moje! Ale podzielę się jesli ładnie poprosicie.

W wolnych chilach....co to są wolne chile? Aaaaaa wolne chwile. Strasznie niewyraźnie czytasz! Ja....ja nie mam wolnych chwil! Cały czas coś robię. Biegam, skaczę! Skaczę niczym zając! Albo wyżej! Zające to małe przebiegłe zwierzątka kradnące marchewki. Nie lubię zajęcy!

Ok.... a oto następna seria pytań. Tym razem od Bellaminy:

1. Cy Applejack cię przygarnęła?

2. Czym zajmujesz się na farmie?

3. Lubisz zaganiać bydło?

4. Kogo z rodziny Apple lubisz najbardziej?

5. Podoba ci się mówienie?

6. Kiedy utracisz ten dar?

*przeciera oczy* godzina 0.40 wow *ziewa* przepraszam zasneło mi sie .witaj Winono pozwolisz że zadam kilka pytań

1. Jak ci sie pracuje z rodziną Apple ?

2. cieżko byc psem AJ?

3. lubisz jabłka?

4. Podobała ci się piosenka AJ?

5. Na ilu zjazdach Rodziny Apple byłaś?

Oczywiście miałem jeszcze pare pytań ale zapomniałem. Właśnie ide porozmawiać z moim psem ! *gwiżdze* Dobranoc Psy Rulez

Witaj, mam do Ciebie kilka pytań. Zaczynajmy:

1. Co sądzisz o Applejack?

2. Jakie są Twoje ulubione zajęcia w wolnych chwilach?

3. Jaką pogodę najbardziej lubisz?

Witaj Winono. Mam dla ciebie kilka różnej długości pytań.

1. Jakie jabłka lubisz najbardziej? Kwaśne, słodkie czy słodko-kwaśne.

2. Jaki jest twój ulubiony kolor?

3. Jak długo mieszkasz u Applejack i czy ci się u niej podoba?

4. W jaki sposób trafiłaś do Applejack.

5. Lubisz placki?

Hej Winona!

1.Czy łapanie kijków/piłek to fajna zabawa?

2.Jadłaś kiedyś jabłko?

3.Lubisz pływać?

4.Często zaganiasz bydło z Applejack?

5.Byłaś kiedyś w Appleoosie?

Czy dobrze cię tu karmią? :rariderp:

Witaj Winono mam do ciebie pare pytań...I kość *daje kość Winonie*

1.Czy chciałabyś zawsze już umieć mówić,tak jak teraz?

2.Wolałabyś mieszkać nadal z AppleJack czy jednak zamieszkać z FlutterShy?

3.Chciałabyś mieć jakąś psią kumpele?

4.Podoba ci się twoje imie?

No to tyle..Skończyły mi się pytania...

Jejku! Kość! Mmm.. Dobra! Gdzie ją kupiłaś? Masz więcej? Daaaj! Proszę!

Tak! To mówienie jest takie ekscytujące! Mogę się wygadać, wyszaleć! Super! Chcę tak mówić cały czas! Mam tyle do opowiedzenia!

Będę mieszkać z Applejack! Fluttershy jest miła i wiesz.. fajna, ale od początku mieszkałam z Applejack i chcę być z nią!

Oczywiście, że tak! Miałabym z kim porozmawiać! Wiecie, te psie sprawy, no i o psach. Ciekawe czy gdzieś w Equestrii jest taki przystojniak, który by mi się spodobał? A ty jak myślisz? Jest, czy nie?

Podoba? Czy się podoba? Oczywiście, że tak! Nadała mi je babcia Smith! Noszę je z dumą i radością! Podoba mi się jak ta kość, którą dałaś!

Czas na garść pytań z mojej strony:

1. Czy to prawda, że za Twoje pojawienie się na farmie odpowiada Big Mac?

2. Jak długo pomagasz już AJ?

3. Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?

4. Co sądzisz o przyjaciółkach AJ?

5. Czy masz wśród nich jakąś ulubienicę?

6. Jak wiele innych psów znasz w Ponyville?

To na razie wszystko a tutaj mały podarunek świąteczny ode mnie i mojego psa (też gada)ęcza>

Tak, prawda! Big Mac mnie przyniósł na farmę! Znalazł mnie jak leżałam w kocyku przy drodze do Canterlotu! Zlitował się i zabrał na farmę! Było mi tak fajnie! O patrz! Ważka lata! Ja złapie, ja złapie!

Applejack pomagam odkąd pamiętam, czyli odkąd jestem na farmie! Na początku tylko przynosiłam wodę, cydr i takie tam, a teraz pomagam jej we wszystkim! Jest taka kochana!

Ulubiona potrawa, potrawa? A co to?

Aaa... To mięsko z kawałkami jabłek! Jest przepyszne, a jak się pokropi cytryną.. Niebo w pysku!

Jej przyjaciółki są ekstra! Najfajniejsza jest Fluttershy! Czasem do niech łażę jak mi się nudzi i nie ma nic do roboty! Jest super, świetnie się mną zajmuję! I mam u niej kilka koleżanek! Hmm.. Zjadłabym jakieś jabłko.. Macie jabłka? Daj jabłko!

No tak! Mówiłam, że lubię Fluttershy? Ona jest świetna, super i wiecie! Lubię ją! Applejack! Daj jabłko, daj, daj!

Psów? W Ponyville nie ma żadnego psa prócz mnie! A przynajmniej nie spotkałam! A Ty AJ? Myślisz, że są tu jakieś psy? Oprowadź mnie?! Poszukamy razem, co, co? Prooszę! Poszukajmy! I gdzie są moje jabłka?!

Hej! Kolejne kości do gryzienia! Super, super, super! Są przepyszne! Chyba się od nich uzależnię! Mniam!

Lubisz pomagać swojej pani?

Lubisz babcię Smith?

Jasne, że tak! Applejack jest najlepsza i pomagam jej najlepiej jak tylko mogę! Nie chcę wylecieć z domu za niesu... niesub... niesubordynację!

A babcia? Jest świetna! Ona nadała mi imię, mówiłam Wam o tym? Nawet teraz je noszę! I jestem dumna i w ogóle! Lubię babcię! I lubię ją lizać! Ona też się cieszy! O! Znowu ta ważka! Ja ją złapię! Ja złapię!

Już zawsze będziesz 2 pinkie pie? :o

Ja? Drugą Pinkie? No coś Ty?! Tylko jak zjem za dużo cukru! Nie jestem, aż tak szalona, prawda?! Prawda?

O rajuśku gadam z Winonom :fabulous:

1.Zapędzimy razem krówki do zagrody? :D

2.Przejdziemy się na spacer.

3.Daj łapkę :fluttershy4:

TAAAK! Tak, tak! Gdzie są krówki!? Ja zapędzę! Ja chcę! Gdzie one są! A gdzie zagroda!? Zmieszczą się?! Są duże?! A mleko dają?! Ja zapędzę!

SMYYYYCZ?! Gdzie smycz? Idę na spacer?! Szybko, gdzie jest smycz!? Muszę na spacer!

Trzymaj!

Herp Derp. Nie wiem jak pies może odpowiadać na pytania na myślenie. Ale oto pytanie:

Winono... Byłaś kiedyś zakochana? I czemu jesteś najfajniejszym zwierzakiem?

Zakochana? Nie! Chyba, że w mojej rodzinie! To ciągle ją kocham! I nigdy nie przestałam! Uwielbiam ją!

Dlaczego... Bo jestem charyz... chaz... chazry... piękna! I wiesz i ładna i mała i słodka i prześliczna! I dlatego, że jestem pupilkiem Applejack!

Witaj Winono' date=' takie krótkie pytanie - czy lubisz spędzać czas ze swoją właścicielką, czy wolisz raczej zajmować się swoimi "psimi" sprawami?[/quote']

Hej, hej! Oczywiście, że lubię spędzać czas z Applejack! Ale jak ona nie ma czasu, lub ma inne sprawy, to wtedy zajmuję się sobą! Wiesz.. Chodzę po Ponyville i zachodzę do Fluttershy! Tak, ona mnie rozumie! Jest super, mówiłam, że jest super?! Bo jest! Jednak lepiej mi z Applejack!

No jak to jak? Normalnie! Wy nie umiecie? No to takie proste! No wiecie, ja tylko robię "hau hau"! To prościzna! Nauczyć Was?! O! Kolejna ważka! Złaaapie!

Moja zabawa... Ganianie własnego ogona! Kiedyś go dorwę! Trochę mnie denerwuje! Ciągle się brudzi... Ale kiedyś go złapię!

Jasne, że tak! To jest... Łapa i... bieganie za patykiem.. I daj głos... Masa tego! Uwielbiam te sztuczki! Tak się popisuję i każdy się cieszy! Hurra!

Applejack jest najmilszym kucykiem jakiego znam! No jeszcze jest Fluttershy! Ale AJ jest super miła! Jest świetna i w ogóle! A widzieliście jak ona gotuje?! Ahh... Jest boska! Kocham ją! I ona chyba mnie też.. Ale tego jeszcze nie potwierdziła! Kochasz mnie, co, co?! Powiedz!

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...