Skocz do zawartości

Dialog z Marchewką- czyli Zapytaj Carrot Top.


Gość Pixelis

Recommended Posts

Witajcie sadzonki! Tu możecie zapytać muuuua o co tylko chcecie! Będę starała się odpowiadać na każde pytanie!
Czekam na wasze pytania,a teraz... Przybij piątkę i pytaj!

Dołączona grafika
Oraz mam dla każdego fana/ fanki marchewkę!

`-._\ /-----,,,`~~"--.,_
------>| ----------`~~"--.,_
_.-'/ '.____,,,,----"""~~```'
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Carrot Top. Jeżeli miałbym patrzeć na postacie z tła. To wiedz, że jesteś moją ulubioną i najśliczniejszą z nich. Mam do ciebie kilka pytań: Czy ta historia z boyond her tomb jest prawdziwa? Często występujesz w teledyskach? Co robiłaś na rodzinnym zjeździe rodzinny Apple? Gdzie leży twoja farma, bo ponoć niedaleko farmy Apple, a dokładniej kawałek drogi za nią? Dobrze się znasz z mane 6? Mówił ci ktoś, że masz piękne oczy? Dlaczego kiedyś byłaś zielona?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Carrot Top, zajmowałem się kiedyś Twoim "zapytajem" jednak postanowiłem go usunąć ze względu na moja aktualną funkcję... Mam do ciebie kilka pytań, na które mam nadzieję uzyskać odpowiedź. Po pierwsze. Od zawsze zastanawiało mnie dlaczego akurat marchewki. To jakiś fetysz? A może dewiacja... Drugie pytanie będzie dość osobiste... Czy masz tego jednego? A może wolisz zabawy wielokucyowe... niestety lubię plotkować i "muszę" znać takie szczegóły... Pytanie numer trzy. Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się dlaczego jesteś ruda? Uprzedzając kontrpytania, sam jestem rudy, więc do rudzielców nic nie mam. Teraz mam kilka pytań do osoby zajmującej się zapytajem...

1. Czy tak ciężko było wykazać odrobinę kreatywności pisząc OP'a i wymyślając nazwę tematu? 2. Czy jesteś świadom tego, iż bez zezwolenia, osobom z poza ekipy nie wolno używać kolorku? 3. *Niczym stereotypowy dziadek mówi* Za moich czasów, odpowiedzi miały być rysowane. A czy Ty (bez urazy) Smarkaczu będziesz je rysować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Carrot Top. Jeżeli miałbym patrzeć na postacie z tła. To wiedz, że jesteś moją ulubioną i najśliczniejszą z nich.

Mam do ciebie kilka pytań:

Czy ta historia z boyond her tomb jest prawdziwa?

Często występujesz w teledyskach?

Co robiłaś na rodzinnym zjeździe rodzinny Apple?

Gdzie leży twoja farma, bo ponoć niedaleko farmy Apple, a dokładniej kawałek drogi za nią?

Dobrze się znasz z mane 6?

Mówił ci ktoś, że masz piękne oczy?

Dlaczego kiedyś byłaś zielona?

Ohh dzięuję ♥♥ Kocham swoich fanów! Masz, marchewka dla Ciebie:

`-._\ / `~~"--.,_

------>| `~~"--.,_

_.-'/ '.____,,,,----"""~~```'

1.Sama dokładnie nie wiem, byłam po soku marchewkowym ^^

2.Zostawiłam swoje CV w agencji reklamowej i u kilku menagerów sławnych kucyków, może coś się trafi. Do tej pory wystąpiłam kilku (Dokładnie ilu, to nie pamiętam ^^)

3.Nie trafiłam tam specjalnie, nawet nie wiedziałam, że AJ ma zamiar zrobić coś takiego. Często chodzę przez farmę AJ do domu.

4.No, oczywiście, że mam blisko :). Tak jak wspomniałam punkt wyżej :D. Dosłownie cztery foule galopu :)

5.Najdalszą koleżanką z mane 6 jest mi Rainbow Dash. Mieszka za wysoko i widzę ją tylko jak poprawia pogodę, no i czasami jak idę na rynek posprzedawać marchewki to widzę RD jak robi drobne zakupy. Najlepiej wiedzie mi się jednak z AJ (jeśli chodzi o m6) Często wymieniamy się sokami, ja daje jej sok marchwiowy, ona mi jabłkowy. Wczoraj pomagała mi ubierać choinkę na której są szuszone jabłka i marchewki :D

6. Mówił, mówił, Ale i tak dzięuję ♥

7. Derpy namówiła mnie, żebym szamponem koloryzującym przemalowała sobie grzywę na Czarno. Efekt był jaki był. Zeszło po 5 myciach.

Pozdrawiam, zapraszam do kupna marchewek :3


Droga Carrot Top, zajmowałem się kiedyś Twoim "zapytajem" jednak postanowiłem go usunąć ze względu na moja aktualną funkcję...

Mam do ciebie kilka pytań, na które mam nadzieję uzyskać odpowiedź.

Po pierwsze. Od zawsze zastanawiało mnie dlaczego akurat marchewki. To jakiś fetysz? A może dewiacja...

Drugie pytanie będzie dość osobiste... Czy masz tego jednego? A może wolisz zabawy wielokucyowe... niestety lubię plotkować i "muszę" znać takie szczegóły...

Pytanie numer trzy. Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się dlaczego jesteś ruda? Uprzedzając kontrpytania, sam jestem rudy, więc do rudzielców nic nie mam.

Teraz mam kilka pytań do osoby zajmującej się zapytajem...

1. Czy tak ciężko było wykazać odrobinę kreatywności pisząc OP'a i wymyślając nazwę tematu?

2. Czy jesteś świadom tego, iż bez zezwolenia, osobom z poza ekipy nie wolno używać kolorku?

3. *Niczym stereotypowy dziadek mówi* Za moich czasów, odpowiedzi miały być rysowane. A czy Ty (bez urazy) Smarkaczu będziesz je rysować?

1.Marchewki, marchewki marchewki. Raczej to faza lub "zaraza" Moja mamusia hodowała rzepy, tatuś ogórki, a gdy dali mi "tajemnicze" nasionka to zastanawiałam się, co z nich wyrośnie. Wyrosły marchewki. Wcześniej ich nie widziałam, i tak już się przyjęło :) Marcheeewki :D

2.Nie, nie mam. Mam marchewki. dobrze mi się z nimi żyje. Kiedyś tańczyłam z jednym na Nightmare Night, ale już zapomniałam jego imienia. Hehe. Zdecydowanie zabawy wielokucykowe.

3.Ruda... nie zastanawiałam się. Ale podoba mi się ten kolorek ze względu na to, co hoduję. Moja mamusia mówi mi )i jednocześnie się śmieje), że jak się urodziłam byłam blondynką. To przez przedawkowanie marchewek zmienił mi się kolor włosów.

---------

1.Jestem dość nowa i nie wiem co to jest OP xD (sorka)

2. Dziękuję za powiadomienie, zmieniłam kolorek :)

3. Nie, raczej będę odpowiadała normalnie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Carrot Top!

1.Czy "Golden Haravest" to twoje przezwisko/drugie imię?

2.Robiłaś kiedyś ciasto marchewkowe?

3.Wierzysz w to że kiedyś ktoś wynalezie lody marchewkowe?

4.Jaka jest twoja ulubiona książka?

5.Jak zdobyłaś swój słodki znaczek?

1. Jak już to Golden Harvest ;). To moje drugie imię :)

2. Oczywiście! Przy pomocy Pinkie Pie. Było pyszne!

3. Oooo tak! O moja marchewko! Wiem, że mój dzisiejszy sen będzie o lodach marchewkowych :D

4. Książka? Niestety nie mam na nie czasu, ale słyszałam "plotki" AppleJack, że Rainbow pochłonęła całą książkę "Przygody Daring Do", gdy będę miała czas to na pewno ją przeczytam :)

5. Mówi się, że do trzech razy sztuka. To w moim przypadku się okazało prawdą :) Swój CM dostałam, gdy wychodowałam swój trzeci pęczek marchewek :)



Droga Carrot Top, co sądzisz o romansie Twoim i zdiscordowanej wersji Doctora Whooves'a? Jak się on zaczął?

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbntvzHcYi1r8f79so4_250.png

Drogi Panie Lordku, otóż sądzę, że to są tylko bzdury i plotki, które z pewnością wymyśla Panna Luna :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mam dwa pytanka:

1.Lubisz Derpy?

2.Skoro lubisz marchewki to czy ktoś cię nazwał "królikiem"?

1.Lubię Derpy ^^, czemu miałabym nie lubić? Jest kochana i dowcipna :D

2. Nikt mnie tak nie nazwał xD I dobrze. Nie jestem ich milosniczką. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Marchewy wy Moje ^^

1.Jakie masz plany na sylwka? :megusta:

2.Czemu jak na cb pacze to chce mi sie marchewki?

3.Ile kosztuje 1 marchewka?

3.Pociągają cie marchewki?

1.Razem z Asią będziemy puszczały pomarańczowo-zielone fajerwerki :3

2. Nie wiem ^^ Może dla tego, że jestem koloru marchewki a mój znaczek to 3 marchewki? :D

3. Sprzedaję tylko na ponygramy (wasze kilogramy). Kilo kosztuje około 2 bity (To są bity. I bit= 2 zł)

4.Czy ja wiem... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę pytań :

1. Kogo najbardziej lubisz z mane6 ?

2. Robiłaś kiedyś babeczki marchewkowe?

3. Znasz Lyre i Bon Bon?

4. Jeśli je znasz to którą z nich wolisz?

5. Czy znasz Raindrops ?

To na tyle :D A i jeszcze coś ... jeśli znasz Raindrops to jaka ona jest? :pinkie2:

Jesteś śliczna :D

1.Najbardziej z mane 6 lubię Applejack. Jest moją bliską koeżanką, dużo rzeczy robimy razem :)

2. Robiłam ciasto i chleb marchewkowe. Jutro z Depry i Pinkie idziemy je właśnie robić :) Na placu w Ponyville pewnie odbędzie się zabawa sylwestrowa, więc jest jakaś okazja ^^

3. Raz usiadłam na ich ławce i chwilę pogadałyśmu :)

4. Chyba wolę Lyrę. Robi dobre soczki ^^

5. Nigdy nie miałam okazji z nią porozmawiać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Pixelis
Jak zdobyłaś CM?

Już odpowiadałam na to pytanie RainbowDash123456789

" Mówi się, że do trzech razy sztuka. To w moim przypadku się okazało prawdą :) Swój CM dostałam, gdy wychodowałam swój trzeci pęczek marchewek :)"

<3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...