Skocz do zawartości

Ogłoszenia !


EmoTacoZ

Recommended Posts

  • 4 months later...

Depresja, a raczej chęć rzucenia wszystkiego w kąt, może dopaść każdego... Nie inazej jest w moim przypadku... Postanowiłem zostawić dział, nie przejmować się nim do następnej soboty (09.06) do tego czasu chciałbym, aby działem zajęli się Sliver i Lemuur (tu poproszę o przyznanie mu moda w dziale na ten okres). Dlaczego Lemuur? człowiek jest pełen pomysłów, pozytywnej energii a najważniejsze ma motywację aby się tym zająć... Nie jest to oficjana rezygnacja, ale obietnica odpoczynku. Dla samego siebie... Z poważaniem Avatar Pinkie Pie: Kuoth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kolejne ogłoszenie, a bardziej spojler...

Mam zamiar usunąć zabawę w losowe skojarzenia, miejsce tego typu (bez odpowiedniej obróbki, ograniczeń) zabaw jest w offtopie.

Nie uznaję tego tematu, nie wiem dlaczego go tolerowałem...

Egzekucja nastąpi w poniedziałek 11.06

Avatar Pinkie Pie: Kuoth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia, więcej ogłoszeń! Kto nie lubi ogłoszeń?

Dziś do śmietnika wylądują skojarzenia, nieodwołanie, permanentnie etc. etc. Razem z nimi wybiera się tam temat, gdzie składane były zamówienia na rysunki od Pinkie.

Mam kilka pomysłów które być może pojawią się już w tym tygodniu.

Oficjalnie kończy się event "Zapytaj Avatara i Regenta" odpowiedzi nie wiem kiedy... Będą jak będą.

Jeśli macie jakieś uwagi to zapraszam do tego tematu

Avatar Pinkie: Kuoth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Patrzę, patrzę i uszom nie wierzę (uszom, bo do oczu wciąż to nie dociera), wygląda na to, że jestem Avaterem, więc... nie pozostaje mi nic innego jak to oficjalnie ogłosić i się przywitać, chociaż niektórzy już zdążyli to spostrzec, btw. bardzo dziękuję za gratulację, to naprawdę miłe z waszej strony, niemniej... :)

Witam Wszystkich serdecznie! ^^

Dział popadł w lekki letarg przez ostatni tydzień, ale sądzę, że wspólnymi siłami zdołamy to naprawić! Mam nadzieję, że mogę liczyć na wsparcie od wszystkich fanów różowego kucyka, bo sam jednak niewiele zdziałam... :P no ale mogę na Was liczyć, prawda? Prawda? :pinkie3:

"Mam nadzieję że dział Pinkacza trafi w lepsze ręce"... uff, ta presja jest nie do zniesienia, nie wiem, czy to był dobrzy pomysł, na pewno znajdzie się ktoś, kto lepiej zajmie się tym działem, może lepiej od razu zrezygnować? Rany, skąd mi przyszło do głowy, aby wysłać podanie na awatara? o_0

Ekhem...

O, Pinkie, już wiem, dlaczego zdecydowałem się wysłać to podanie, ale obawiam się, że ugh, hnnnngh...

Ojej, wygląda na to, że ktoś musi tu ochłonąć, i to bardzo :)

Yyy... Pinkie? Chyba mnie tam nie zamkniesz, co? Naprawdę nie wiem, czy to...

Dołączona grafika

Niech nasz drogi awatar odrobinę ochłonie przed pełnieniem obowiązków, dobrze mu to zrobi ^^ a ja w tym czasie zapraszam wszystkich do swojego działu, rozgośćcie się jakbyście byli u siebie i przede wszystkim dobrze się bawcie!!! :D Hmm... Discors, już lepiej?

U-u-umiarkowanie, brr... ech, to tyle na razie ode mnie, uff, to będzie ciekawa kadencja... ;]

~Kolejny Avatar Pinkie Pie, Discors (DB)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Uwaga! Kolejne ogłoszenie Wielkiego Awatara Pinkie! Tym razem o dziwo nie będzie ono związane z przekazwyaniem tego stanowiska, ale będzie to zwykłe, normalne ogłoszenie. Widzieliście może nowy regulamin forum? Nie? Cóż, w sumie nic straconego, spójrzcie za to na ten nowy, piękny, a przede wszystkim różowy regulamin tego działu!

REGULAMIN DZIAŁU PINKIE PIE

1. Postanowienia końcowe -- brak, bo i na co komu one?

2. Treści zakazane -- niestety nie za bardzo mam możliwość uchylić to, co znajduje się w regulaminie, więc dział Pinkie będzie musiał obejść się bez treści gore i, o ile on sam na tym nie ucierpi, to poddział Pinkameny może zubożeć o znaczną część artów. Jeśli jednak koniecznie chcesz się podzielić jakąś wybitną pracą wchodzącą w skład twórczości gore, to śmiało możesz opublikować ją na moim PW!

3.Zakładanie tematów -- tak dla przypomnienia, tematy może zakładać każdy, mogą być to dyskusje, zabawy, cokolwiek. Przy czym jeśli chodzi o zabawy, prosiłbym wpierw skonsultować swój pomysł ze mną lub tudzież z regentem. Tuszę, iż to nie będzie problem i pamiętajcie, że jeśli już inicjujecie zabawę, macie się nią zajmować! Gdy nie jesteście pewni swojego pomysłu, a jakiś macie, napiszcie o nim w sugestiach, a nuż coś ciekawego zeń powstanie ^^

To tyle ode mnie, mam nadzieję, że nowy regulamin się podoba, bo będzie obowiązywał już od zeszłego tygodnia. Jak ktoś ma jakieś zastrzeżenia czy sugestie to pisać.

~Avatar Pinkie Pie, Discors (DB)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

I kolejne ogłoszenie niezwiązane z rotacją na wyższych stanowiskach, a o co się tym razem rozchodzi? O...



Wyróżnienia i nagrody!



Jak wszyscy, a przynajmniej większość, wiemy, na forum od niedawna funkcjonuje nowy system nagród za różnorakie osiągnięcia i ten wspomniany system został wprowadzony dziś przez Sipera także i do naszego działu! Cieszycie się? ^^ Jest z czego, zaś wspomniane wyróżnienia prezentują się następująco...



Przyjaciel Pinkie Pie
Za aktywny wkład w życie działu Pinkie Pie:

16-AwardImgMaster-1371821528.png



Pomocnik Pinkameny
Za aktywny wkład w egzystencję działu Pinkameny:

 

17-AwardImgMaster-1371821551.png



Nagrody za konkursy
Za zajęcie odpowiednio I/II/III miejsca w konkursach Pinkameny:

18-AwardImgMaster-1371821619.png19-AwardImgMaster-1371821637.png20-AwardImgMaster-1371821655.png

...




Na razie to tyle, choć pewnie pojawi się ich więcej, jak choćby statuetki dla zwycięzców konkursów w dziale Pinkie Pie, przy czym ze względu na brak konkursu nie są póki co potrzebne :P ale zawsze można oberwać wyróżnieniem, więc mimo to zachęcam do aktywności! :D Jeśli macie jakieś sugestie czy wątpliwości na ten temat, to, mam nadzieję, znacie wątek, gdzie możecie się nimi podzielić ;]



~Avatar Pinkie Pie, Discors (DB)


PS: jeszcze może wspomnę, że wszystkie grafiki wykonał nasz regent - Spromultis ^^

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ekhem... i kolejne ogłoszenie! Dzisiaj trochę różnych niepowiązanych ze sobą rzeczy, tak, kochany nasz random, kochany przynajmniej w naszym uroczym dziale... no, ewentualnie też w dziale Discorda, tam chyba też pasuje, nie? Dobra, nieważne... zbaczam z tematu...

Nowy obrazek powitalny!

Kto jeszcze nie widział niech żałuje! Albo po prostu zajrzy tutaj! ^^

Powitajcie nowy obrazek powitalny dla działu Pinkie Pie!

~autorstwa Symphony :3

Koniec eventu walentynkowego!

Aha, było coś takiego jakiś czas temu... może niektórzy pamiętają? W każdym razie czas dobiegł końca, a głównie mam tu na myśli wyróżniania, które było dodane na czas... określony, który się skończył, bo... hmm, czas ma to do siebie, że płynie i... nie wiem, po prostu tak jest! >,< Ale nie ma się, co tym przejmować, na pewno jeszcze nadarzy się okazja, aby zdobyć te urocze baloniki na swój forumowy profil, trust me ;]

~~

Święta Wielkanocne!

Tak, dziś Wielka Sobota, czyli dzień święcenia koszyków, dzień przed Wielkanocą i środek Triduum Paschalnego! Po prostu idealna pora na to, aby życzyć wszystkim wesołych tychże świąt! ^^

easter_day_by_imalou-d4vl4u7.png

Czyli wielkanocnych (nie sugerujcie się widokami za oknem), a także wesołego baranka, zajączka, kucyka czy czego tam jeszcze do koszyka włożycie, kolorowych pisanek i... w sumie pewnie niejeden z kolorowych kucyków by się bardziej ucieszył, hmm... tego też można pożyczyć, tego też Wam życzę! ^^

Nie wiem, czy powinienem życzyć mokrego dyngusa... jeszcze mi tu pozamarzacie xD

I taka ciekawostka, dyngus wypada w prima aprilis! :D

Haha, cóż za zbieg okoliczności, czyż nie?

Oj, to będzie wyjątkowy dzień, ręczę za to ;] a teraz...

Jeszcze raz:

Wesołego Alleluja! :party:

~Avatar Pinkie Pie, Discors (DB)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ostatnie ogłoszenie było w święta wielkanocne, zaś to jest w święto Konstytucji 3 Maja... yay! Jak przystało na dział imprezowej klaczy, tak i się złożyło, że ogłoszenia wypadają w święta, dni, które powodem do celebrowania są! Pięknie... ^^ a teraz do rzeczy! :P

Regent, Spromultis, zwany obecnie Carrionem, zwany także... no, mniejsza o to, wiadomo o kogo chodzi, nie? Tak, to właśnie ten regent postanowił zrezygnować ze swojej funkcji regenta Pinkie Pie, to już postanowione, wiem, bo pytałem, czy jest pewny swojej decyzji parę razy i za każdym razem odpowiedź była twierdząca, a ponadto już gdzieniegdzie to ogłosił, więc...

Spodziewajcie się rekrutacji w najbliższym czasie! (czyli czegoś, czego bardzo nie chce się mi przeprowadzać, ale jeszcze bardziej nie chce się mi zostawać bez regenta) Kwestią czasu jest nim zostanie to ogłoszone oficjalnie, ale podania możecie już nadsyłać teraz, przeto, jeśli czujesz się na siłach (tak, do Ciebie mówię) to może warto się spróbować w bitwie na podania, co? ;] A teraz zasady!

  • nie wiem, czy formularz podań działa, chyba nie... więc podania ślijcie na PW do mnie ^^
  • w tytule wiadomości wpiszcie wyraźnie, najlepiej wielkimi "PODANIE", bo mogę mieć lekki spam x]
  • forma jest dowolna, wszystkie chwyty dozwolone...
  • ...ale lepiej, aby tekstu było przynajmniej z dziesięć zdań x)
  • podstawowe informacje umieścić należy, jak choćby: kto Ty? o_0
  • ...i konkrety, co jesteś w stanie zrobić dla działu!

To tak pokrótce, od razu mówię, iż nie mam władzy ustanawiania nowych regentów, więc ostrzegam, że może dojść do tego, że owe nadesłane podania będę musiał udostępnić także pozostałym członkom ekipy, nie wiem, zobaczymy, tak czy inaczej... powodzenia! ^^
 



~~

 

I tak przy okazji, nieco zmieńmy temat na bardziej przyjemny dla działu, niedawno została otwarta biblioteka Pinkie, teraz również nasza różowa klacz ma własny spis fanfików! Super, nie? ^^ Niemniej wymaga on uzupełnienia, więc... cóż, do dzieła! Zapraszam też do wzięcia udziału w zabawach Pinkie, zwłaszcza tych najnowszych: "Pinkie rozdaje uśmiechy!" i "Pomóż Pinkie Pie urządzić pokój !"!
 



~Avatar Pinkie Pie, Discors (DB)


PS, coś sporo używam ogłoszeń w porównaniu do moich poprzedników... :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Jako że idą święta, warto by było wspomnieć o tych kilku nowych atrakcjach w dziale. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu. Tak więc, nie rozwodząc się niepotrzebnie, co nowego Was tutaj czeka?

 

– Odrodzony został temat "Zapytaj Kanclerz Puddinghead", w którym możecie zwrócić się do jednej z legendarnych założycielek Equestrii.

– Powstała eksperymentalna zabawa detektywistyczna "Zaginione Muffinki".

– No i przede wszystkim, ruszył świąteczny event z nagrodami.

 

Warto wspomnieć o jeszcze jednym, istotnym fakcie. Od teraz aż do nowego roku będzie trwał specjalny event, polegający na odnalezieniu w dziale Elementu Słodyczy. Jak to zrobić i co z tego przyjdzie? Tego Wam nie powiem! Mimochodem wspomnę, że można wygrać bardzo ciekawe nagrody. Jedyna rada jakiej wam teraz udzielę, to: angażujcie się we wszystko! Każdy ma równe szanse na zwycięstwo.

 

Życzę wszystkim powodzenia!

Edytowano przez Baffling
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

pink.pngpink.pngpink.png


////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
 
Ogłoszeń już dawno nie było, lecz nadszedł czas najwyższy, by ponownie do tego wątki sięgnąć, gdyż... heh, to chyba widać, iż coś jest na rzeczy, patrząc po całym dziale, a raczej jego braku ^^ Cóż, od pewnego czasu notowano tu spadek aktywności, a że tendencja nie była zbyt obiecująca, postanowiliśmy ją zakończyć w sposób~ no, poniekąd drastyczny, niemniej mam nadzieję, że skuteczny, przygotujcie się na zupełnie nowe odświeżenie działu, każdego subforum z osobna, ale po kolei. .  .
 

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
 

"Oto nastąpił pierwszy krok szerokozakrojonego planu"

~Inżynier działu Pinkie, tuż przed nieoczekiwaną eksplozją

 

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
 
[...]Gdy już wszyscy oswoją się z nowozaistniałą sytuacją, zostanie otwarty wątek specjalnie przeznaczony na wasze sugestie, w którym będziecie mogli bezpośrednio wpływać na przyszłe losy działu i jego kształty. Motywem przewodnim oczywiście będzie różowe, a co pod tym się kryje już sami wybierzecie Wy! Następnie zaś sukcesywnie zostaną popodejmowane odpowiednie kroki w celu przywrócenia dawnej światłości świetności działowi Pinkie Pie!! ^^
 

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
 
Żeby nie zdradzać zakończenia, nie będę uprzedzał pozostałych faktów, niemniej nie martwcie się, dział nie ostatnie się w takim stanie na długo, znaczy się, to głównie od Was będzie zależało, a ja sam także dołożę wszelkich starań, aby każdy poddział tego podforum ożył, więc póki co mogę tylko dodać - Enjoy, enjoy apocalypse like there's no tommorow!!!
 

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
 


~po więcej informacji śledźcie dział na bieżąco ^^~

Edytowano przez DiscorsGreyjoyBass
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Dzisiaj to już będą z... cóż, trzy równe lata! Aż się nie chce wierzyć, że to trzy lata minęły od kiedy zostałem awatarem naszej różowej Pinkie, ach, jak ten czas leci, i do dziś pamiętam ten wieczór, gdy tę wiadomość otrzymałem ~ chory wtedy byłem bardzo, ale ten... mniejsza o to! xd

 

Przejdźmy od razu do sedna, nie ma co odwlekać tego ogłoszenia - czas na kolejną zmianę w dziale, zapewne największą w mojej karierze tutaj, a konkretniej chodzi o wybór nowego awatara! Nic dodać, nic ująć. Przez te wszystkie lata zarówno forum, jak i sam dział przechodziły różnorakie przemiany. Aktualizacja forum, mimo iż zaczęła się w sierpniu, jest jeszcze w miarę świeża, z kolei ostatnia aktualizacja działu zaczęła się jeszcze wcześniej (patrz post wyżej) i trwała tak przez około ponad pół roku i...

 

Doszliśmy tak oto w ten sposób do sytuacji, w której nie jestem w stanie zaoferować więcej działowi, jako jego opiekun, można to zwalić na brak czasu, studia, chęci itd... cokolwiek - to nie ma znaczenia, liczy się efekt, a w tym przypadku jest nim potrzeba, potrzeba świeżej krwi dla działu!! ^^

 

Czyli tak, w skrócie - potrzeba nam nowego kandydata na stanowisko awatara Różowej, wszak przecież nie pozostawimy Pinkie samej, czyż nie? x) Z formalności, do wszystkich zainteresowanych, pragnących się zaangażować na jednym z ważniejszych stanowisk forum, ślijcie swe podania do mnie, a ja je przekażę dalej gdzie już trzeba. Nie ma jakichś konkretnych wymogów czy narzuconego stylu, jednakże wiadomo, kreatywność zawsze w cenie, doświadczenie też mile widziane, a o ortografii to jóż nawet nie będę wspominał xP

 

Okej, to tyle względem przyszłości, ja tymczasem się żegnam, to były wspaniałe trzy lata, ale weźcie... czas dać innym możliwość, aby się wykazać i spędzić tak miło czas na tak zaszczytnej funkcji! Oh, so okay then, so far ~ that's all, folks~!! ♫ ^^

 

 

 

~(jeszcze) Avatar Pinkie Pie, Discors (DB)

 

~~

 

after_party_by_amy30535-d6oaxw0.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...