Skocz do zawartości

Zapisy do klasy Księżniczki Luny


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Gość Arctic Fox

Dziękuje grafikowi za usunięcie tła :fabulous:

Dołączona grafika

PS. Możecie też napisać posta tutaj :enjoy:


Witam szanowną dyrekcję. Nazywam się Shadow "Veritas" Dark. Mimo swoich problemów z Equestriańskimi władzami chciałbym zapisać się na wykłady księżniczki Luny. Całe swoje życie przebywałem w cieniu przez co w mroku i w nocy czuje się jak ryba w wodzie. Może uprawiam czarną magię... dokładnie nekromancją ale staram się ją ograniczyć do minimum mimo że to mój talent. Nekromancja to jedyne dzięki czemu mogę rozmawiać z siostrą która zginęła z mojej winny. Zawszę doceniam piękno nocy... chcę doceniać je jeszcze bardziej

Podanie:

Imię: Shadow "Veritas"

Nazwisko: Dark

Płeć: Ogier

Gatunek: Jednorożec

Talent: Nekromancja

Cechy szczególne: Charakterystyczne oczy oraz ciemna sierść

Dodatkowe informacje:

1.Poszukiwany za uprawianie najbardziej zakazanej magii z Equestri- Nekromancji

2. Rodzina jest za bardzo nieznana. Wygląda że nie posiada jej.


Ok i ja się już zgłoszę wiec ehem ehm :

Dyrekcjo, profesorzy nazywam się Red. Pochodząc z wypalonego kraju rasę moja nazywacie jako hell ponies. Przybyłem wiec tu aby poznać przyjaciela i móc zapomnieć o wszystkim co złe i nauczyć się o magi przyjaźni. Mam nadzieje o dobre rozpatrzenie mojego podania.

Podanie :

Imię: Red

Nazwisko: Avenu

Plec: Ogier

Gatunek: Jednorożec

Rasa: Hell Pony

Talent: Wytrwałość w dążeniu do celu.

Cechy szczególne: Jedna blizna przechodząc przez prawe oko.

Dodatkowe Informacje:

1. Dość duży talent magiczny, nie uprawia magi zła.

2. Zna się na magi pieczętującej.

3. Proszę o skierowanie mnie pod skrzydła profesor Luny.


Podanie do klasy Prof. Luny

Imię:Black

Nazwisko:Sky

Płeć:Ogier

Gatunek:Jednorożec

Talent:Origami, cierpliwość i szybkie czytanie

Cutie Mark: Meteoryt 0_o

Cechy: Bardzo, bardzo lubię czytać książki (czasem 9 godz. dziennie). Szanuje poglądy innych.

Zainteresowania: Informatyka, gry komputerowe i robienie plecionek ^^.

Z góry dziękuje za odczytanie podania :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Arctic Fox
Podanie zgłaszam do dwóch profesorów. Pani Pinkie Pie oraz profesor Luny.

Imię: In

Nazwisko: Sharon

Płeć: Klacz

Gatunek: Ziemniak... Kucyk Ziemny. ^ ^"

Talent: Poza wielką ciekawością, talentem do wpadania w kłopoty i szukania oraz uczenia się wszelkich interesujących rzeczy, brak.

Cechy szczególne: Niezbyt przyjazny wygląd na pierwszy rzut oka.

Dodatkowe informacje: Zamieszkiwała obrzeża Equestrii, gdzie w dzieciństwie w wyniku pewnego incydentu zapadła w śpiączkę. Wybudzona została niedawno w szpitalu głównym w Canterlot gdzie postanowiła zacząć wszystko od nowa niosąc radość wśród kucyków i doskonaląc się oraz rozmyślając na osobności.

"Wchodząc do głównej siedziby uniwersytetu, In nie spotkała na swojej drodze jeszcze żadnego kucyka. Przemierzała korytarze w poszukiwaniu sekretariatu gdzie planowała złożyć podanie. Bardzo spodobało jej się wnętrze tego budynku więc w zamyśleniu podziwiała znajdujące się na ścianach wzory. Była tak tym skupiona że nie zauważyła iż przed chwilą minęła drzwi do sekretariatu, po kilku krokach dotarł do niej ten fakt więc z gracją wykonała obrót i podążyła do nich szybko. Zapukała i słysząc zza drzwi słowa "proszę wejść" otworzyła je i z uśmiechem na twarzy podeszła do znajdującego się przed nią przyjaźnie wyglądającego kucyka..."

Tak więc składam podania z nadzieją że zostaną pozytywnie rozpatrzone. ^ ^


Pani profesor Luno' date=' mamy jakieś ćwiczenia do wykonania? *patrzy po księżniczce Lunie*[/quote']
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

Jeszcze nie zebrałam swojej paroosobowej klasy. Poza tym czekam na grafik zajęć.

*Spogląda twardo na Celestora*

Dołączona grafika


*Księżniczka Luna przechadza się powoli po zmakowym balkonie a następnie zagląda do swojej klasy' date= umieszczonej niedaleko*

Dołączona grafika

- Hmmm... przyda się jeszcze paru uczniów.

Nabór wciąż otwarty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

Zapisy wznowione dnia 26-12-2012 o godzinie 11:07

Zatwierdzono i podpisano Dnia 26-12-2012 godz 11:07

Dyrektor Administracyjny Uniwersytetu Canterlockiego

~Celestor

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie klasy Luny Imię: DiceMuz Przezwisko: TrixiMuz Płeć: Klacz (choć brony :D) Gatunek: Jednorożec (mogłem być Artchi [nie wiem jak to ten z skrzydłami i rogiem] ale prababcia nie ożeniła się z księciem ) Wygład: Ciemno niebieska sierść.Grzywa intendiko co Trixi ale beż kapelusza.Uroczy znaczek 3 nuty. Talent: Śpiew.Historia,trochę sport. Życiorys: Urodziłem się w Ponyville żyłem tam do 15 lat i teraz jestem tutaj :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canterlot 23 grudnia 2012r.

Droga Księżniczko Luno!

Chciałbym złożyć podanie o zostanie twoim uczniem na "Uniwersytecie Canterlockim".

Chcę się tam dostać, aby udowodnić, że podmieńce też mogą być dobrymi przyjaciółmi. Ponadto jestem pewien, że wykłady będą bardzo ciekawe, grafik zajęć zapełni mój rozkład dnia.

Mam bardzo duże możliwości ze względu na to, że mam i róg i skrzydła (,bo chyba ma to znaczenie). Jestem bardzo koleżeński i otwarty na nowych przyjaciół, więc sądzę, że mam wszystko czego trzeba, aby zostać studentem w tej wspaniałej szkole. Oczywiście nie chcę się chwalić.

Z poważaniem.

Silent Sea

Siemka, z racji tego że nie wiem czy moje podanie zostało odczytane pisze do Ciebie na PW:

Podanie do klasy Prof. Luny

Imię:Black

Nazwisko:Sky

Płeć:Ogier

Gatunek:Jednorożec

Talent:Origami, cierpliwość i szybkie czytanie

Cutie Mark: Meteoryt 0_o

Cechy: Bardzo, bardzo lubię czytać książki (czasem 9 godz. dziennie). Szanuje poglądy innych.

Zainteresowania: Informatyka, gry komputerowe i robienie plecionek ^^.

Z góry dziękuje za odczytanie podania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna dyrekcjo Chciałabym zapisać się do klasy mej ulubionej ,wspaniałej księżniczki nocy. A więc podanie: Imię : Lunasia Nazwisko: Moon Płeć: Klacz Gatunek: Jednorożec Talent: Alchemia Cechy szczegulne: Ciemna sierść i ciemnawe oczy Dodatkowe informacje: Bardzo aktywna w nocy, mieszka na skraju lasu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię : Beautiful Nazwisko: Nighte Płeć: Klacz Gatunek: pegaz, który stara się zostać jednocześnie jednorożcem Talent: Odkrywanie magicznych rzeczy w zwykłych rzeczach, tajemnica jej talentu tkwi w odnaldywaniu magi, choć nie jest jednorożcem, ale stara się zostać pegazo-rożcem Cechy szczególne: Czarna sierść, granatowa grzywa, często nosi talemniczy woreczek przy przednim prawym kopytku Dodatkowe informacje: Znaczek: tajemnicze błyszczące ziarnka. Rodzina: Mieszka w małej wiosce, gdy była mała zodzice wyżucili ją z domu, za ,,dziwne'' zachowanie W nocy ujawnia się jej talent, w dzień zaś msi używać jej przy wielkim wysiłku, na razie jest to drobna magia. Posiada kilku przyjaciół z czego jeden jest wierny, a ona jemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przyjęty ? hmmm....wiem po muszę spać tak było :D *Pije ostatnią i zarazem 3 filiżankę kawy (niby jak jesz cukier czy coś z kofeiną masz sny świadome)* -Dobra a teraz się skup- *Widzi cukierkowy las z tęczowymi górami* -Supeeeeeeer.........Luno halo Luno jesteś tu ?- -O jesteś ehem......chcę się zapisać do pani klasy - Imię: DicMuz Płeć: Ona Talent: Śpiew,Historia,Sport. Znaczek: 2 nuty Czemu ja ?: Chce poznać magie przyjaźni i jak widzi pani Luno umiem mieć kontrolowany sen......tak wiem kawa.Chce poznać życie nocą i to niesamowitą magie. Naprawdę chcę się dostać tutaj i maże o tym od.......kiedy zobaczyłem jak księżyc budziłaś do świecenia (poetycko :D)....no i ejjjjjjj.....już się budzę....pros..z o dodanie mnie. -Na Celestie i Lune czemu teraz-


Kreatywne ?????? :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowną nauczycielkę oraz proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, o przyjęcie mnie do klasy imię: Moonlight star płeć: klacz gatunek: alicorn byłabym najszczęśliwszą z klaczy w całym mieście a i nawet więcej gdyby sama księżniczka we własnej osobie mnie przyjęła . może i nie napisałam najdłuższego podania ale bardzo proszę o przyjęcie mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie do prof. Księżniczki Luny:

Imię: Shining Crystal

Wiek: 15 lat

Płeć: Klacz

Gatunek: jednorożec

Miejsce urodzenia: Canterlot

Miejsce zamieszkania: Canterlot

Charakter: Inteligentna, tajemnicza, odpowiedzialna, odważna, pracowita, szczera, dokładna, ambitna, spostrzegawcza, pomocna, poważna klacz. W ciągu nocy zdecydowanie bardziej żywa.

Talent: Niezwykła spostrzegawczość, czary wszelkiego rodzaju.

Życiorys (krótki): Urodziła się w Canterlocie, w dość zamożnej rodzinie. Od początku życia byla tajemnicza i zdecydowanie bardziej aktywna nocą. Zawsze kochała czytać, uczyć się... To była i zresztą nadal jest jej pasja. Lubiła też śpiewać, lecz robiła to jedynie w nocy, gdy była sama. Ma piękny głos... Jej marzeniem zawsze było uczyć się u Księżniczki Luny. Czy uda jej się?

Po co przyszła?: Chce uczyć się o nocy - o tej pięknej porze. To jest jej marzenie. Przyszła tu, by udowodnić, że podoła zadaniu bycia uczennicą Księżniczki Luny.

__________________________________________________________

Mam nadzieję, że się dostanę. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie do Profesor Luny

Imie:Golden Fly

Wiek:27 (prawie 28)

Płeć:Klacz

Talent:Aktorstwo

Miejsce zamieszkania:Canterlot

Wygląd: klik

Krótki życiorys:

Urodziła sie 27 lat temu w Hoofington.Nie ma rodzeństwa.

W wieku 19 lat przeprowadziła się do Claudsdale,chodziła tam do szkoły.

Aktualnie od 3 lat mieszka ze swoim (pseudo) chłopakiem (ogierem?) w małym domku w Canterlocie.

Z poważaniem.

Golden Fly

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie do prof. Luny 1. Imię: Chilly flame 2. Wiek: 14 3. gatunek: pegaz 4. płeć: ogier 5. wygląd: jak w avatarze (poza cutie markiem) 6. cutie mark: smok :-p 7. krótki życiorys: Urodzony w cloudsdale (gdzie też aktualnie mieszka), ma starszego brata. Już jako małe źrebię był bardzo ciekawski, przez co wiele razy gubił się, lecz zawsze odnajdywał drogę do domu (głownie dzięki temu zdobył swój znaczek, jednak to dłuższa historia...). Bardzo łatwo przyswaja wiedzę, jednak trudno mu się skoncentrować na czymś przez dłuższy okres czasu. Teraz szuka jakiejś dobrej szkoły, a księżniczka Luna jest jego ulubioną postacią, więc postanowił ubiegać się o przystąpienie do tej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Księżniczkę Lunę i chciałabym dołączyć do Twojej klasy. Nazywam się MoonSun i jestem pół-Podmieńcem. Znam się na magii, która jest wspierana przez miłość.

Podanie do klasy Księżniczki Luny:

Imię: MoonSun

Wiek: dorosła

Płeć: Klacz

Gatunek: alicorn

Wygląd: Tutaj

Miejsce urodzenia powstania: Changea (Kraina Podmieńców)

Miejsce zamieszkania: Ponyville

Charakter: Przy nieznajomych bywa nieśmiała, ale jeśli ktoś zadrze z jej przyjaciółmi, wróci do domu w gipsie.

Rodzina: Mąż to Podmieniec, ma też dwa małe źrebaki, które użyły zaklęcia zmiany w kucyki. Jedna wygląda jak filly Celestia bez skrzydeł, a drugi jak filly Luna bez rogu.

Życiorys (krótki) : Kiedyś była jedynym Podmieńcem, który chciał być zwykłym kucykiem. Włamała się pod postacią Celestii do skrzydła Starswirl'a Brodatego i w połowie spełniła swe marzenie. Niestety Celestia jej przerwała. MoonSun uciekła i ukryła się w Ponyville z zamiarem przeczekania gniewu Solarnej Księżniczki. Zaprzyjaźniła się z CMC. Dorastała wraz z nimi, ale ukrywała skrzydła. Dołączyła do CMC, ale miała już znaczek, także ukrywany. (Od teraz zmienione, ponieważ nie chcę zdradzać nieopublikowanej części.) Kiedy dorosła, poczuła, że nie musi być w pełni kucykiem aby mieć wspaniałych przyjaciół. Zdradziła swe prawdziwe oblicze i sprowadziła z Changei swojego ukochanego i założyła rodzinę.

Po co przyszła?: uczyć się panować nad słońcem i księżycem, co jest na jej znaczku. Także przyszła aby zdobyć nowych przyjaciół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że nie wesprę się na odwagę złożenia podania tutaj bo już jestem zapisany na zajęcia u jednej pani profesor, ale widząc ostanią przemowę Księżniczki Nocy, Luny, w której wykazała się wielką mądrością przy wybieraniu nowych adeptów do własnej klasy, śmiem twierdzić, że będzie warto przynajmniej spróbować :)

PODANIE DO KLASY PANI PROF. KSIĘŻNICZKI LUNY

Imię: Night

Nazwisko: Arrow

Pleć: Ogier

Gatunek: Pegaz

Cutie Mark: strzała, za którą ciągnie się rozgwieżdzone niebo

Talent: Wspaniała celność w łucznictwie, nocne polowania

Cechy charakteru: uparty, zawsze dąży do celu, pomocny

Wygląd: Charakterystyczny irokez oraz dwukolorowa grzywa i ogon

Dodatkowe Informacje:

- bardzo zwinny i szybki

- kocha wykonywać co raz to bardziej wymagajace osiągnięcia

- lubi dużo podróżować po całej Equestrii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym złożyć podanie mojego OC-ka po raz drugi, gdyż się nie dostał za pierwszym razem, a bardzo mu na tym zależy. Imię: Silent Sea Wygląd: Taki jak każdego innego podmieńca, tylko, że z bardziej "normalnymi", granatowymi oczami i uroczym znaczkiem. Gatunek: (Pół)Podmieniec Wykształcenie: Ukończona szkoła podstawowa i gimnazjum. Miejsce Zamieszkania: MoonTown. Rodzina: Matka-podmieniec (Dark Lily), Ojciec-jednorożec (Blue Deep), Kuzynka-podmienic (Alfa), Ciotka-podmieniec (Chrysalis) Powód Podania: Udowodnienie, że podmieńce też mogą być dobrymi przyjaciółmi. Dodatkowe Informacje: Na co dzień ukrywam się pod postacią Niebieskiego jednorożca. Bardzo proszę o przyjęcie go na uczelnię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...