Skocz do zawartości

Zapisy do klasy prof. Pinkie Pie


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Gość Arctic Fox

Baczność!! Attention!! Achtung!! Atención!! Внимание!! Pozor!! 注意!Προσοχή!!

~ ogłoszenia od prof. Pinkie Pie ~

Dołączona grafika

Hej!! Witajcie, nowi przyjaciele! ^^ Um, znaczy ten, uczniowie... tzn. kandydaci, tak kandydaci... rany, jakie to wszystko skomplikowanie :P No cóż, witajcie w Uniwersytecie Canterlodzkim w Canterlot! Liczę na to, iż będziemy się świetnie razem bawić, wszyscy chętni, którzy chcą się zapisać do mojej klasy, niech piszą tutaj, w tym temacie lub na PW do Discorsa, to nie powinno być trudne :D

Wszyscy kandydacie są mile widziani, szczególnie ci, co potrafią docenić niezbadany żywioł śmiechu i dobrego humoru, osoby kreatywne, pełne życia i energii, którym nie straszne jest łamanie sztywnych schematów szarej rzeczywistości czy też nawet praw fizyki!! Osoby pozytywnie nastawione do świata oraz innych kucyków, skore do uśmiechu, a także skore do przekazywania tego uśmiechu innym, zwłaszcza swoim przyjaciołom...

Hmm... o czymś zapomniałam? Nie, nie wydaję mi się ^^ Więc powodzenia przy pisaniu podań, gdyż to one najsampierw zadecydują, kto się dostanie, a kto nie... zaś ich jakość zostanie oceniona przy pomocy niezawodnego narzędzia - podania zostaną poddane testowi kryształowej kuli! BuhahaHAHA!!!

Dołączona grafika

Pinkie? Hahahaha... Pinkie? o_0 HAHAHAHA... Pinkie, czasem mnie przerażasz... Haha, no co? Przy kryształowej kuli trzeba się wczuć, aby zadziałała, głuptasie ^^ a teraz wracam do sprawdzania!! Buehehehe!!!

Uff, cokolwiek powiesz, cóż... jak sami widzicie Pinkie jest aktualnie trochę zajęta, więc jeśli chcecie dostać się do jej klasy, piszcie podania i śledźcie na bieżąco ten temat, gdyż to tu pojawią się informację na temat tego, kto się dostał. Jeśli macie jakieś pytania, czy coś jest niejasne, piszcie do mnie ^^ ~Discors

~ koniec ogłoszenia ~


Przekroczyłam próg wspaniale wyglądającej uczelni. Nie byłam pewna, w którym kierunku mam iść, ale szybko zasięgnęłam informacji na ten temat. Stanęłam przed drzwiami dyrektora uczelni. Zapukałam do drzwi. "Wejść!" - słyszę. Biorę dwa głębokie wdechy i otwieram ciężkie, dębowe drzwi.

- Umm...dzień dobry panu. Chciałabym złożyć papiery.

Podanie do prof. Pinkie Pie

Chętnie dołączę do pani klasy! Nauczyć się trochę randomu...to znaczy...losowości...śmiechu!

Wygląd zawarty w linku razem z ubraniem (szkic nie jest mój)

Imię: Ignis

Nazwisko: Calamity

Miejsce pochodzenia: Appleloosa

Płeć: klacz

Gatunek: jednorożec

Talent: otwieranie zamków za pomocą śrubokręta i spinki

Zainteresowania: Wszelakie zajęcia techniczne, śmiech.

Cechy szczególne: nosi ubranie w którym trzyma różne przydatne rzeczy

Dodatkowe informacje: próbowała bardzo wielu rzeczy, żeby zdobyć cutie mark

Dodatkowe umiejętności: słabo idzie jej magia, za to perfekcyjnie opanowała lewitację. Umie używać carów celownicych.

Rodzina: starsza siostra Clodette


Podanie o przyjęcie do klasy Profesor Pinkie Pie.

Imię:Flash

Nazwisko:Storm

Płeć:Klacz

Gatunek:Pegaz

Talent: Możliwość kontrolowania wiatru

Cutie Mark: Fioletowe tornado

Cechy szczególne:

Jest napełniona pozytywną energią, umie dogadać się prawie z każdym, lubi imprezy, jest gadułą.

Wygląd:

Fioletowo - czarna grzywa; żółte umaszczenie; Okulary.

Informacje ogólne:

Kiedyś z rodziną zamieszkiwała Manehatten, lecz przeprowadzili się bardziej do centrum - Ponyville.

Informacje o rodzinie:

Ojciec pegaz - Flight Storm

Matka jednorożec - White (Shadow) Storm

Mieszkają w Ponyville.

Edit/

Moje OC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Arctic Fox

Podanie zgłaszam do dwóch profesorów. Pani Pinkie Pie oraz profesor Luny.

Imię: In

Nazwisko: Sharon

Płeć: Klacz

Gatunek: Ziemniak... Kucyk Ziemny. ^ ^"

Talent: Poza wielką ciekawością, talentem do wpadania w kłopoty i szukania oraz uczenia się wszelkich interesujących rzeczy, brak.

Cechy szczególne: Niezbyt przyjazny wygląd na pierwszy rzut oka.

Dodatkowe informacje: Zamieszkiwała obrzeża Equestrii, gdzie w dzieciństwie w wyniku pewnego incydentu zapadła w śpiączkę. Wybudzona została niedawno w szpitalu głównym w Canterlot gdzie postanowiła zacząć wszystko od nowa niosąc radość wśród kucyków i doskonaląc się oraz rozmyślając na osobności.

"Wchodząc do głównej siedziby uniwersytetu, In nie spotkała na swojej drodze jeszcze żadnego kucyka. Przemierzała korytarze w poszukiwaniu sekretariatu gdzie planowała złożyć podanie. Bardzo spodobało jej się wnętrze tego budynku więc w zamyśleniu podziwiała znajdujące się na ścianach wzory. Była tak tym skupiona że nie zauważyła iż przed chwilą minęła drzwi do sekretariatu, po kilku krokach dotarł do niej ten fakt więc z gracją wykonała obrót i podążyła do nich szybko. Zapukała i słysząc zza drzwi słowa "proszę wejść" otworzyła je i z uśmiechem na twarzy podeszła do znajdującego się przed nią przyjaźnie wyglądającego kucyka..."

Tak więc składam podania z nadzieją że zostaną pozytywnie rozpatrzone. ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

Z powodów braku odpowiedzi na moje poprzednie podanie, postanowiłem, że napiszę z chęcią jeszcze raz.

Oto moje podanie:

1 Imię: Green (ksywa Greeny , a że to bardzo podobne do Granny , więc to też przechodzi)

2 Nazwisko: Friend

3 Płeć: Ogier

4 Wygląd: Całe ciało opatulone ciemnozielonym płaszczem z kapturem , którego nigdy nie zdejmuje. W ręce trzyma kostur z zezowatą mątwą na szczycie. Z pod kaptura, który układa się na kształt fryzury Pinkie Pie widać tylko wielkie zielone oczy , oraz szczery i przyjazny uśmiech. Płaszcz zdobią wyszywane wesołe buzie i mątwy, a resztę ciała zasłania zielony strój z dużą ilością głębokich kieszeni.

5 Talent: Pomoc innym

6 Uroczy znaczek: Uśmiechnięta buzia

7 Specjalne prośby: Proszę o przydział do klasy Pani Profesor Pinkie Pie.


Z wielką chęciom!

Mój talent znalazł się przypadkiem jak atakowało mnie gryfo-podobne stworzenie nad lasem Everfree! Musiałam się jakoś bronić i wtedy poczułam że mogę kontrolować wiatr przy pomocy skrzydeł! Uwolniłam się i zdobyłam znaczek! ^^

Ale wracając do pytania - Co mogę o nim powiedzieć?

Jest NIESAMOWITY! Wystarczy że poruszę skrzydłami w lewo - wiatr wieje w tą samą stronę w którą skrzydła są skierowane!

W czym go mogę zastosować? Cóż... Jak się bardzo wysilę mogę próbować podnieść jakąś rzecz!

Albo gdy mam bałagan i zaraz przyjdą goście - otworzę szafę i raz dwa wszystko z ziemi znajduję się tam (Na początku gdy tego próbowałam dywan też)

Najczęściej jednak używam tego by w gorące dni się schłodzić lub szybciutko odpędzić chmury z danego miejsca bez ruszania się ( W czasie gdy chmury są odpędzane ja tylko dyryguje skrzydłami).

Wspaniałe jest to że działa tylko wtedy kiedy ja tego zachcę - więc w locie nie mam żadnych kłopotów.

Hymn... Tak... To chyba wszystko co mogę o nim powiedzieć, profesor Pinkie Pie :3


Dołączona grafika

Mam wielkie magiczne przeczucie że na tym obrazku znajduje się... Kot *-*

Może Pani profesor Pinkie nie wierzyć ale widzę Tutaj pyszczek kota. Ta największa plama to nos, po lewej kształtuje się ucho, są też oczy i uśmiech. ^ ^

:enjoy:

*Macha stanowczo ręką* Księżniczko Luno, mam nadzieję iż moje zgłoszenie zostało przynajmniej dostrzeżone.

Zapisy wznowione dnia 26-12-2012 o godzinie 11:07

Zatwierdzono i podpisano Dnia 26-12-2012 godz 11:07

Dyrektor Administracyjny Uniwersytetu Canterlockiego

~Celestor

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie do Pinkie Pie Imię: DiceMuz Przezwisko: TrixiMuz Płeć: Klacz (choć brony :D) Gatunek: Jednorożec (mogłem być Artchi [nie wiem jak to ten z skrzydłami i rogiem] ale prababcia nie ożeniła się z księciem ) Wygład: Ciemno niebieska sierść.Grzywa intendiko co Trixi ale beż kapelusza.Uroczy znaczek 3 nuty. Talent: Śpiew.Historia,trochę sport. Życiorys: Urodziłem się w Ponyville żyłem tam do 15 lat i teraz jestem tutaj :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaa! Łiii!~ Imię: Melly :3 Skąd: Manehattan Rodzaj: Ziemne coś c: Wygląd: Pomarańczowo - złota, cała w loczkach grzywa i ogon, żółte futro oraz opadający na zielone oczy berecik. Charakter: Dosyć pilna, punktualnia, lubiąca rzucić żarcikiem klacz~ Totalnie Niezwykła Zdolność: Umie czytać! :oooooo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym uniwerku panuje większy bajzel niż w moim pokoju... o_0 Na początek pozwolę sobie przywrócić jeden, dość istotny post zawierający informacje na temat egzaminów dla kandydatów, którzy się najwcześniej zgłosili, który się gdzieś przy przenoszeniu zagmatwał... w nieco zmodyfikowanej formie - uznałem, że oryginalna bardziej się mi podoba, więc tak to teraz wygląda ^^

Baczność!! Attention!! Achtung!! Atención!! Внимание!! Pozor!! 注意!Προσοχή!!

~ ogłoszenia od prof. Pinkie Pie ~

!!!Kryształowa kula przemówiła!!!

Dołączona grafika

Zgodnie z wolą kryształowej kuli wszyscy kandydaci, którzy zgłosili się do klasy prof. Pinkie Pie zostaną poddani indywidualnemu egzaminowi wstępnemu, który odpowiednio dla nich prezentuje się następująco:

~Bellamina~

Ty w ramach egzaminu wstępnego znajdź mi grabie, duże grabie! Największe jakie uda Ci się znaleźć!

~Dizi~

Ty w ramach egzaminu wstępnego powiedz mi...

Dołączona grafika

Co Ci to różowe na białym tle przypomina?

~Flash_Storm~

Ty mi opowiedz nieco więcej o swojej mocy... kontrolowania wiatru, a także o jej zastosowaniu ^^

~KitsunePL~

Przyporządkuj stany emocjonalne Gummy'ego do odpowiednich obrazków:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

1. wesoły, 2. smutny, 3. zdenerwowany, 4. przerażony, 5. znudzony, 6. głodny.

~

I... no, to chyba wszyscy, więc... och, a nie... jest przecież jeszcze kapi! Ale kryształowa kula milczy na jego temat, dziwne... hmm... O! Już wiem! Więc uznajemy po prostu, że kapi już dostał się do klasy! Gratuluję! ^^

Dołączona grafika

Czyli na razie to chyba wszyscy, powodzenia przy egzaminach, ich wyniki zostaną podane, gdy te się skończą, no albo gdy skończy się nieokreślony czas na nie przeznaczony, którego termin mija... hm, nie wiem kiedy, haha, przecież dlatego jest nieokreślony ^^ Tak więc jeszcze raz powodzenia! ^^

To jak rzekła Pinkie, powodzenia! Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, ale jak coś to piszcie, albo tu, albo najlepiej na PW, bo tam na pewno znajdę wiadomość ;] ~Discors

~ koniec ogłoszenia ~

Kolejna rzecz to kandydaci i ich statusy, co prawda to już jest napisane w temacie klasy Pinkie, ale tam informacje są mniej szczegółowe, zaś prezentują się one następująco:

Bellamina: oczekuje na wynik egzaminu...

Diceman321: oczekuje na egzamin...

Dizi: oczekuje na wynik egzaminu...

Flash_Storm: oczekuje na wynik egzaminu...

kapi: Przyjęty!

KitsunePL: oczekuje na wynik egzaminu...

Melly: oczekuje na egzamin...

Julia: oczekuje na egzamin...

Różowa: oczekuje na egzamin...

To oczywiście będzie się zmieniać, ale na razie tak wygląda, gdy ktoś ma zielony napis przy nicku nie powinien się niczym przejmować, tylko śledzić ogłoszenia w tym dziale, gdy ktoś ma żółty musi coś zrobić, gdy jego nicku brakuje, niech pisze do mnie, gdy napis jest czerwony to... no, chyba domyślacie się, co to znaczy? :P

Okej, to na razie tyle, śledźcie temat na bieżąco to nic Was nie ominie ~Discors

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można się jeszcze zgłosić to ja zgłaszam moją OC Courtney i będę pisać w jej imieniu: http://mlppolska.pl/Watek-Courtney-i-Shine--5074 *do prof. Pinkie Pie podeszła szeroko uśmiechnięta klacz* Dzień dobry, naprawdę bardzo, bardzo, bardzo chciałabym się u Pani uczyć, ponieważ... PANI JEST TAKA SUPER!!! :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jeszcze można się zgłaszać...bo jak tak, to się zgłaszam. Imię: Crystally Love (na upartego można Crystalia Rainbow Love) Rodzaj: jednorożec Skąd: Hoofington Wygląd: zielona, z pospinaną, niebieską grzywą i ogonem oraz żółtymi oczami a'la Rarity Znaczek: do połowy kryształowe, do połowy zwykłe serce Specjalny talent: przemienianie różnych rzeczy w kryształy Mega Hiper Super Specjalna Umiejętność: umie pisać :OOOOOO Charakter: taka klacz chuchłacz. Pilna i punktualna, nie powiem, ale spartaczyć potrafi niejedną rzecz. Kiedyś w święta miała zrobić kryształowe bombki, to zrobiła kryształową choinkę. Wpadła na głupi pomysł, żeby powiesić te bombki na choince...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baczność!! Attention!! Achtung!! Atención!! Внимание!! Pozor!! 注意!Προσοχή!!
~ ogłoszenia od prof. Pinkie Pie ~
!!!Kryształowa kula przemówiła! Ponownie!!


Dołączona grafika


Poprzedni kandydacie już mieli swoje zadania, teraz czas ustalić to jak im poszło, a i jednocześnie przydzielić nowym kandydatom ich własne egzaminy wstępne, a wygląda to w przypadku każdego następująco:

~Bellamina~

Ładne grabki, kryształowa kula jest z nich zadowolona ^^ Nie wiem, do czego ich użyję, może do mieszania gorących przetworów na świeżym powietrzu? Zobaczymy!

~Diceman321~

Czas na twój egzamin wstępny! To nie będzie raczej test spostrzegawczości, ale powiedz mi...
Dołączona grafika
Gdzie na tym obrazku znajduje się człowiek w czerwonym garniturze, hę?

~Dizi~

Kotek? O, faktycznie, można go tam ujrzeć... ale chyba bez jednego ucha? :O
Dołączona grafika
Skoro Ci tak dobrze idzie, to powiedz jeszcze, co Ci te bąbelki tym razem przypominają?

~Flash_Storm~

No nieźle... a jakieś jeszcze bardziej praktyczne zastosowanie na... nie wiem, na przykład imprezy? :D

~Julia~

Ty napisz wypracowanie, dlaczego akurat Ty nadajesz się do tej klasy i... niech będzie ono miało siedem i pół zdania! Ni mniej, ni więcej, równe siedem i pół!

~KitsunePL~

Wszystko się idealnie zgadza! Zostajesz przyjęty! Tylko proszę... napraw drzwi... :P

~Melly~

V/\/\1E$Z \/\/0'Z z /\/\1E,$E/\/\ 1 Z1E10/\/Y 0d|
~Różowa~

Podobno umie pisać, tak? Tak jak Melly czytać, zgadza się? Więc nie powinno być dla Ciebie chyba problemem napisanie swojego uroczego znaczka, nie? I chodzi mi o jego na NAPISANIE, nie opisanie, to twój egzmin wstępny, powodzenia! ^^

~

To chyba wszyscy z Was, więc każdemu z osobna życzę powodzenia i...

Dołączona grafika

Sprawdźmy jak na razie prezentują się wyniki! Oto one:


Bellamina: Przyjęta!
Diceman321: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!!
Dizi: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!! (II)
Flash_Storm: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!! (II)
Julia: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!!
kapi: Przyjęty!
KitsunePL: Przyjęty!
Melly: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!!
Różowa: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!!

Wszystko jasne? Mam nadzieję... To jeszcze raz powodzenia! Jak coś to pisać! ~Discors


~ koniec ogłoszenia ~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To łatwe za aparatem :D Ale garnitur nie jest śmieszny,ten człowiek musi pracować wiec trzeba...zrobić...tum tum tum tum dum... IMPREZĘ ROZŚMIESZALNĄ to łatwiutkie ale potrzebujemy twojej armaty,helikoptera,3 tony cukru,modelarza,10 smaków egzotyczno-Europejsko tortowych załatwi się ?


A no i oczywiście lame
A no i oczywiście lame
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Imprezy: - po zakończeniu wszystko raz - dwa sprzątnąć; - można wymieszać sałatkę/napój cokolwiek w szybkim czasie; - przez wiatr roznieść muzykę do kątów domu, do których melodia nie dociera; - zrobić śmieszne psikusy! (np. przedmioty w powietrzu) ^^ Pewnie jeszcze by się coś znalazło ale dawno nikt mnie nie zaprosił na imprezkę :aj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że pięć na pięć bułka, to w barze mlecznym fiolet labirynt. Skoro więc Ania ma siedem ołówków, a ja mam znaczek, to razem mamy naleśnik. Niedźwiedź Ździch opycha się darnią, a telewizor na choince bomba atomowa. Wychodzi na to, że książka bezołowiowa, czyli że pstro w głowie. Dywan z buraczanego włókna ma właściwości ściany i słupków, razem wychodzi sufit. Biała farba może więc być drabinką, co oznacza, że mam znaczek. Komoda jest jajowata, co wyklucza drzwi i okno. Bez fotela może istnieć burak, a bez ładnie pachnie. Pachnie zupełnie jak bigos, bo bigos to strudel z miau. Kot jest ciemnozielony w kratę na telewizorze. Toner może kołdrę, ale dekoder marchwiany jest niczym jabłko. Za to książki są jak biały kotek o północy. Żółta puma ma komputer, który bar mleczny przemienia w mysz myszastą. Może być? A na koniec jeszcze dodam, że połowa kałamarnicy to stonka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixel biegła przez długi korytarz, kiedy nagle stanęła przy dębowych drzwiach i popchnęła je. - Jestem tu w imię zabawy, imprez i uśmiechu... Proszę pani profesor przyjmij mnie do swej klasy *mina szczeniaczka* Oto i me zgłoszenie. Imię: Pixel Nazwisko: Plushiee Miejsce pochodzenia: Canterlot Płeć: klacz Gatunek: klacz ziemna Talent: opieka nad fretkami i szycie pluszaków Cutie Mark: pluszowa fretka Cechy szczególne: ciągle się uśmiecha, wszędzie chodzi ze swoją fretką- Ferdy, ma w plecaku pluszowe misie Wygląd- brązowa długa grzywa i ogon, białe umaszczenie, dwu kolorowe oczy (lewe zielone, a prawe niebieskie), piegi Informacje ogólne: jej ulubiony kolor to zielony, ma fretkę, często pije Frugo i urządza imprezki, przyjaciele mówią, że jest szalona Informacje o rodzinie: Tata jednorożec- Swix Mama klacz ziemna- BeautyFlesh -Mam nadzieję, że zostanę przyjęta, ser !- Wykrzyczała Pixel i pogładziła swoją fretkę po plecach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUHUHU!!-wykrzyczałam wbiegając do sali.- Widzę,że jeszcze można się zapisać,a więc chciałabym żeby Pani rozpatrzyła moje podanie. "A więc: IMPREZKI! Uwielbiam imprezki i fajnie by było gdyby Pani mnie przyjęła, przynajmniej miałabym co świętować i to może z Panią. Ale może się przedstawię. Imię:Astoria Nazwisko:Mittrow Płeć:Klacz Wiek:14 lat Miejsce pochodzenia:Canterlot Gatunek:jednorożec Uroczy znaczek:igła z nitką Talent:szycie i projektowanie ubrań. Zwierzątko:szczur o imieniu Julian. Charakter:Wredna,złośliwa,niemiła.Taka jestem zewnątrz,gdy dobrze mnie nie poznasz.Ale jestem bardzo zabawna,wrażliwa i otwarta na ludzi. Trochę za bardzo ufam ludziom. W przyszłości chcę być projektantką mody. Jestem oddana przyjaciołom i na pierwszym miejscu stawiam rodzinę. Zawsze dążę do celu i nigdy się nie poddaje. Mam wiele marzeń, które zamierzam spełnić. Mam nadzieję,że przyjmie mnie Pani, byśmy mogły razem imprezować na zajęciach." -Dzięki za Twoje zgłoszenie!- z uśmiechem powiedziała Pinkie Pie. -Ja również dziękuję, że mnie Pani przyjęła. Ale teraz przepraszam, ale zaraz idę na imprezę z koleżankami i muszę już lecieć! Do widzenia!-i pobiegłam cała uradowana na imprezę, na której uczciliśmy zapisy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się dostać! Imię:Funny Nazwisko: Plum Płeć:ogier Wiek:11 lat Miejsce Pochodzenia: Manehattan Gatunek:jednorożec Uroczy znaczek: śliwkowe ciastko Talent: robienie słodkich, śliwkowych deserów Zwierzątko: kot o imieniu PewDie Charakter: Uśmiech i tolerancja dla innych to podstawa! Nie zapominam o uprzejmości. Staram się pomagać rodzinie i przyjaciołom. Gdy nie dotrzymam słowa robie facehoofa i czuje się bardzo źle. -Pani Pinkie, mam nadzieję, że przyjęcie mnie i nauka to będzie czysta przyjemność :yay: To ja znikam na imprezkę śliwkową!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mam wielką nadzieję że się nadam...i że można jeszcze dawać zgłoszenia..." Thunder wbiegła czym prędzej do sali i wykrzyknęła "Witam państwa,tutaj KRZYSZTOF INGLISZ!...Umm...nie ta kartka.Hehe...Mam na imię Thunder Pink" Pegazica podleciała do Pinkie z wielkim uśmiechem. "oto zgłoszenie" Podała Pinkie kartkę...

Imię:Thunder Pink

Płeć:Klacz

Gatunek:Pegaz

Słodki znaczek:Ołówek z...plamą.

Talent:Rysowanie,malowanie i wszelka sztuka.To całe jej życie...oprócz tego wkurzanie/rozweselanie kucyków do potęgi.

Wygląd:Jest cała różowa.Tyle że ma proste włosy które mają ciemniejszy kolor niż grzywa a gdzie nie gdzie są pasemka

Miejsce pochodzenia/zamieszkania:Cloudsdale.

Cechy szczególne:Czasem pojawia się nie wiadomo z kąd,nie wiadomo gdzie i próbuje z kimś się powygłupiać.Oprócz tego ma skłonność do "mamrotania" o bohaterach z kreskówek.

Charakter:Śmieszna,zabawowa,wesoła...czyli optymistka.Uwielbia zabawy i nie cierpi nudy.Choć czasem miewa gorsze dni.

Historia: http://mlppolska.pl/Watek-Thunder-Pink--4387

-Mam ogrooomną nadzieję że Pani mnie przyjmie,pozdrawiam Thunder Pink.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie o przyjęcie do klasy Profesor Pinkie Pie. Imię:Płomyk Nazwisko:Spustoszyciel Płeć:Ogier Gatunek:Pegaz Jednorożec Talent: Kontrolowane zniszczenia najczęściej z pomocą ognia Cutie Mark: Płomień nad, którym znajduję się kropla wody. Cechy szczególne: Lubi poznawać nowych przyjaciół. Dogaduje się z każdym. Nie lubi jak ktoś o nim mówi nieprawdę. Jest spokojny ale czasami wybucha w nim złość. Wygląd: Awatar :D Informacje ogólne: Nikt nie wie skąd się wziął nawet on sam. Jednak zna swoje powołanie-niszczyć. Informacje o rodzinie: brak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pinkie! Jestem zupełnie taka jak ty, oprócz zamiłowania do książek, to mam po Twilight. Pozwól mojej OC uczyć się o Magii Śmiechu, ponieważ tak nazywamy twój element! http://mlppolska.pl/Watek-MoonSun--4020?pid=171856#pid171856 Moja MoonSun jest pół-Podmieńcem, więc może udawać kogo tylko chce, w wersji alicorn. Jej zainteresowania: Zabawa z przyjaciółmi Ulubione Elementy: Śmiech i Dobroć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baczność!! Attention!! Achtung!! Atención!! Внимание!! Pozor!! 注意!Προσοχή!!
~ ogłoszenia od prof. Pinkie Pie ~


Dołączona grafika


Tym razem nie będzie na temat rekrutacji, a właściwie tak, na temat rekrutacji, ale nie tej, która teraz się tam odbywa, w sensie tutaj, ale na temat tej, która się nie odbędzie w związku z ograniczoną ilością miejsc dla uczniów to znaczy... umm... Discors, pomóż mi trochę!

W skrócie: REKRUTACJA DLA NOWYCH KANDYDATÓW ZOSTAJE ZAMKNIĘTA.

O tak... właśnie o to generalnie chodziło, ale Ci, którzy zdążyli się do tego tematu zapisać przed tym postem nie muszą się niczego obawiać, ich podania zostaną rozpatrzone... gdzieś w najbliższym czasie ^^ Ogłoszenie się tyczy dla nowych kandydatów, którzy jednak nie zdecydowali się do klasy zapisać ^^

Wszystko jasne? No, to teraz tylko czekać na wyniki pozostało, a w przypadku niektórych na egzaminy, winny się pojawić niedługo, może jeszcze w tym tygodniu? Tak, na pewno w tym tygodniu, no, ale już nie w tym roku xD ~Discors


~ koniec ogłoszenia ~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baczność!! Attention!! Achtung!! Atención!! Внимание!! Pozor!! 注意!Προσοχή!!
~ ogłoszenia od prof. Pinkie Pie ~
!!!Kryształowa kula przemówiła! Wtóry raz!!


Dołączona grafika


Już większość mam nadzieję po egzaminach, chociaż patrząc na nowe twarze, ciężko powiedzieć, czy rzeczywiście tak jest... no nic, zobaczymy, a dla każdego sytuacja wygląda tak:

~Astoria~

Przed Tobą egzamin wstępny, przynieś wiadro lodów! Ale wiesz... takie duuuże wiadro!!! ^^

~ChOmIk~

Ty musisz dla odmiany coś zbudować, najlepiej zamek z piasku... albo babeczki! ^^

~Diceman321~

Nie no, zgadza się, można zobaczyć jego odbicie na jednym z okien sklepowych w tym zielono-niebieskim budynku, czyli... powiedzmy, że zdałeś ^^

~Dizi~

Dobrze, razem z Discorsem postanowiliśmy, że nie będziemy Cię już dłużej męczyć, dostałaś się! Ta kijanka to w sumie takiego Pokemona przypomina ^^

~Flash_Storm~

Brzmi całkiem... praktycznie!! Świetnie!!! Dostajesz się! :D

~ijulkisa~

Szyjesz pluszaki?! Pochwal się jakimś!!! :pinkie2:

~Julia~

Och, idealne siedem i pół! :pinkie2: ale wyrazów, nie zdań... :pinkiep:
Więc teraz napisz to samo, ale na 3,75 zdania! :pinkie4:

~Melly~

/\/!E/\/\/-\1 !D3/-\1/\/!3 !!! Z0$†/-\?E$Z |>RZY?E,†/-\ !!! ^^

~Nightmare~

Strasznie mało napisałaś w swym podaniu .__. możesz je rozwinąć? Bo bardzo chciałabym Cię lepiej poznać ^^

~Poniaczek01~

Ty znajdź mi przynajmniej 10 różnic między tymi obrazkami:

Dołączona grafikaDołączona grafika

~RainbowDash123456789~

Co sądzisz o tym obrazku?

Dołączona grafika

~Różowa~

Nic z tego nie rozumiem :rainderp: ale podoba się mi twój tok myślenia... :crazy: Zaliczone!!! ^^

~

Okej, teraz, mam nadzieję, to wszyscy... powodzenia zdającym!! ^^

Dołączona grafika

A teraz sprawdźmy jeszcze raz jak na razie prezentują się wyniki! Oto one:


Astoria: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!!
Bellamina: Przyjęta!
ChOmIki: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!!
Diceman321: Przyjęty!
Dizi: Przyjęta!
Flash_Storm: Przyjęta!
ijulkisa: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!!
Julia: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!! (II)
kapi: Przyjęty!
KitsunePL: Przyjęty!
Melly: Przyjęta!
Nightmare: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!!
Poniaczek01: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!!
RainbowDash123456789: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!!
Różowa: Przyjęta!

Zrozumiałe wszystko? Dobrze, bo już niedługo wypadałoby zacząć zajęcia, ale nim to nastąpi fajnie, gdyby każdy z Was zaliczył egzamin, tak więc... powodzenia! ^^ ~Discors


~ koniec ogłoszenia ~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...