Skocz do zawartości

Zapisy do klasy prof. Rainbow Dash


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Gość Arctic Fox

Siem... znaczy, witajcie drodzy studenci!

Przepraszam Was, że tak późno, ale sami wiecie, prowadzenie Wonderbolts Academy nie jest takie proste. Nie mam zamiaru Wam przytruwać, sama tego nie lubię, więc nie martwcie się o to. Ale do rzeczy. Mam ogłoszenie dla pegazów, które chcą się do mnie zapisać. Zbierzcie się w najwyższej wieży zamku (naszej klasie), tam przeprowadzę krótki i bardzo łatwy test. Zapraszam ^^.


Podanie do Klasy pani Rainbow Dash

Imię: Thunderbolt

Nazwisko: (brak)

Płeć: Ogier

Gatunek: Pegaz

Uzdolnienia: Osiąganie szybkich prędkości w krótkim czasie, znajomość większości czołgów oraz samochodów

Rodzina: Brak (nic o niej nie wiadomo)


Widzę, że dużo osób idzie do klasy pani profesor Księżniczki Luny, tak więc wybiorę klasę, która narazie jest mniej zatłoczona, czyli grono pani profesor Rainbow Dash :)

PODANIE DO KLASY PANI PROF. RAINBOW DASH

Imię: Night

Nazwisko: Arrow

Pleć: Ogier

Gatunek: Pegaz

Cutie Mark: strzała, za którą ciągnie się rozgwieżdzone niebo

Talent: Wspaniała celność w łucznictwie, nocne polowania

Cechy charakteru: uparty, zawsze dąży do celu, pomocny

Wygląd: Charakterystyczny irokez oraz dwukolorowa grzywa i ogon

Dodatkowe Informacje:

- bardzo zwinny i szybki

- kocha wykonywać co raz to bardziej wymagajace osiągnięcia

- lubi dużo podróżować po całej Equestrii

Może dodam coś o sobie dodatkowego :)

Mieszkam wraz z rodzicami w Cloudsdale. Przez te kilkanaście lat nauczyłem się wielu rzeczy, m. in. poznałem uczucie przyjaźni, którym byłem obdarowany przez innych. Odwięczałem się im tym samym, ale chciałbym się przekonać, czy aby na pewno dobrze to robiłem, dlatego też bardzo pragnę dołączyć do tej zacnej klasy :)

Z poważaniem

Night Arrow


Podanie do klasy prof. Rainbow Dash:

Imię: Vunlinur [Linur]

Nazwisko: -

Płeć: Colt

Rodzaj: Pegaz

Cutie Mark: -

Wygląd: Umaszczenie jasnokremowe, brązowa, prosta grzywa z kawowymi pasemkami.

Cechy charakteru: cierpliwy, uparty, spokojny, dojrzały emocjonalnie.

Talenty/umiejętności: Kompozytor, multiinstrumentalista, rysowanik, grafik, animator. Czasami dorabia grając publicznie.

Dodatkowe info: Lubi latać oraz 'majsterkować'.

Pragnę skorzystać z szansy jaką daje mi akademia w celu zawężenia grona i wybrania jednego talentu, który trafi na mój Cutie Mark. Oprócz tego chciałbym dzielić się moją wiedzą z innymi i vice versa. Pragnę też socjalizować się z innymi uczniami akademii. No i oczywiście zabawić się w temacie, abstrahując, że nie mam pojęcia jak to działa. xD

Z poważaniem,

Vunlinur


Podanie do klasy prof. Twilight Sparkle oraz klasy prof. Rainbow Dash:

Imię: Kaziu

Pleć: Ogier

Gatunek: Pegaz

Cutie Mark: http://icons.iconarchive.com/icons/treetog/junior/256/speaker-icon.png

Talent: do muzyki dubstepowej, eloctronicznej i drum and bassowej

Cechy charakteru: pomocny, uprzejmy, bardzo lubi słuchać muzyki,

Wygląd: http://imageshack.us/scaled/landing/805/mg6de.jpg

Dodatkowe Info:

- zwinny,

- często się spóźnia,

- jak coś zacznie robić to robi to dokładnie i do końca,

- bardzo lubi lenić się,

Pozdrawiam

Kaziu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

Witam!

Nazywam się Hatte zajmuję się wyrobem kapeluszy. Chciałabym dołączyć do tej szkoły, aby nadać sens mojej przyjaźni z innymi kucykami. Oczywiste jest że wiem co to przyjaźń, lecz nie do końca. Chciałabym douczyć się tego i przenieść to na moich przyjaciół. Nie wykluczone że nie zdam, lecz jeśli tak będzie to podejmę się tego drugi raz, a jeśli trzeba będzie to i trzeci! Zawsze bardzo chciałam iść do tak normalnej szkoły jak tej! Najważniejsza jest przyjaźń, a nie równania matematyczne.

Chcę dlatego iść do klasy nie tak zatłoczonej Rainbow Dash.

Pozdrawiam, Wierna służąca księżniczki Celestii

Cup Hatte



Poprawione***

Witam!

Nazywam się Hatte zajmuję się wyrobem kapeluszy. Chciałabym dołączyć do tej szkoły, aby nadać sens mojej przyjaźni z innymi kucykami. Oczywiste jest że wiem co to przyjaźń, lecz nie do końca. Chciałabym douczyć się tego i przenieść to na moich przyjaciół. Nie wykluczone że nie zdam, lecz jeśli tak będzie to podejmę się tego drugi raz, a jeśli trzeba będzie to i trzeci! Zawsze bardzo chciałam iść do tak normalnej szkoły jak tej! Najważniejsza jest przyjaźń, a nie równania matematyczne.

Chcę dlatego iść do klasy nie tak zatłoczonej Rainbow Dash.

Pozdrawiam, Wierna służąca księżniczki Celestii

Cup Hatte


Zapisy wznowione dnia 26-12-2012 o godzinie 11:07

Zatwierdzono i podpisano Dnia 26-12-2012 godz 11:07

Dyrektor Administracyjny Uniwersytetu Canterlockiego

~Celestor

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie do prof. Rainbow Dash Witam. Nazywam się Solar, Solar Sky Przybyłam tutaj aby stać się kimś więcej niż tylko najlepszym pegazem w całej Equestrii, ale i nauczyć się też jak polega przyjaźń, jak ją zawierać. Mam nadzieje że z taką mentorką osiągnę swój wymarzony cel. Podanie: Imię: Solar Nazwisko: Sky Płeć: Klacz Rasa: Pegaz Talent: Wytrwałość Cechy szczególne: Ciemny blond grzywa i kremowa sierść Dodatkowe Informacje: 1). Czasem bywam nerwowa. 2). Czasami popełniam różne głupstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Bierze grafik* Dziękuję. Okej, przystępujemy do sprawdzania podań.

Widzę, że dużo osób idzie do klasy pani profesor Księżniczki Luny, tak więc wybiorę klasę, która narazie jest mniej zatłoczona, czyli grono pani profesor Rainbow Dash :)

PODANIE DO KLASY PANI PROF. RAINBOW DASH

Imię: Night

Nazwisko: Arrow

Pleć: Ogier

Gatunek: Pegaz

Cutie Mark: strzała, za którą ciągnie się rozgwieżdzone niebo

Talent: Wspaniała celność w łucznictwie, nocne polowania

Cechy charakteru: uparty, zawsze dąży do celu, pomocny

Wygląd: Charakterystyczny irokez oraz dwukolorowa grzywa i ogon

Dodatkowe Informacje:

- bardzo zwinny i szybki

- kocha wykonywać co raz to bardziej wymagajace osiągnięcia

- lubi dużo podróżować po całej Equestrii

Może dodam coś o sobie dodatkowego :)

Mieszkam wraz z rodzicami w Cloudsdale. Przez te kilkanaście lat nauczyłem się wielu rzeczy, m. in. poznałem uczucie przyjaźni, którym byłem obdarowany przez innych. Odwięczałem się im tym samym, ale chciałbym się przekonać, czy aby na pewno dobrze to robiłem, dlatego też bardzo pragnę dołączyć do tej zacnej klasy :)

Z poważaniem

Night Arrow


- Przyjęty.

Podanie do klasy prof. Rainbow Dash:

Imię: Vunlinur [Linur]

Nazwisko: -

Płeć: Colt

Rodzaj: Pegaz

Cutie Mark: -

Wygląd: Umaszczenie jasnokremowe, brązowa, prosta grzywa z kawowymi pasemkami.

Cechy charakteru: cierpliwy, uparty, spokojny, dojrzały emocjonalnie.

Talenty/umiejętności: Kompozytor, multiinstrumentalista, rysowanik, grafik, animator. Czasami dorabia grając publicznie.

Dodatkowe info: Lubi latać oraz 'majsterkować'.

Pragnę skorzystać z szansy jaką daje mi akademia w celu zawężenia grona i wybrania jednego talentu, który trafi na mój Cutie Mark. Oprócz tego chciałbym dzielić się moją wiedzą z innymi i vice versa. Pragnę też socjalizować się z innymi uczniami akademii. No i oczywiście zabawić się w temacie, abstrahując, że nie mam pojęcia jak to działa. xD

Z poważaniem,

Vunlinur


- Przyjęty.

Podanie do klasy prof. Twilight Sparkle oraz klasy prof. Rainbow Dash:

Imię: Kaziu

Pleć: Ogier

Gatunek: Pegaz

Cutie Mark: http://icons.iconarchive.com/icons/treetog/junior/256/speaker-icon.png

Talent: do muzyki dubstepowej, eloctronicznej i drum and bassowej

Cechy charakteru: pomocny, uprzejmy, bardzo lubi słuchać muzyki,

Wygląd: http://imageshack.us/scaled/landing/805/mg6de.jpg

Dodatkowe Info:

- zwinny,

- często się spóźnia,

- jak coś zacznie robić to robi to dokładnie i do końca,

- bardzo lubi lenić się,

Pozdrawiam

Kaziu

- Hmm... co o tym myślisz, wilku?

- Bo ja wiem, lubi się lenić i się często spóźnia... heh, ale myślę, że należy dać mu szansę.

- No dobra, przyjęty. Tylko masz się nie spóźniać, bo długo w mojej klasie nie pobędziesz.

Poprawione***

Witam!

Nazywam się Hatte zajmuję się wyrobem kapeluszy. Chciałabym dołączyć do tej szkoły, aby nadać sens mojej przyjaźni z innymi kucykami. Oczywiste jest że wiem co to przyjaźń, lecz nie do końca. Chciałabym douczyć się tego i przenieść to na moich przyjaciół. Nie wykluczone że nie zdam, lecz jeśli tak będzie to podejmę się tego drugi raz, a jeśli trzeba będzie to i trzeci! Zawsze bardzo chciałam iść do tak normalnej szkoły jak tej! Najważniejsza jest przyjaźń, a nie równania matematyczne.

Chcę dlatego iść do klasy nie tak zatłoczonej Rainbow Dash.

Pozdrawiam, Wierna służąca księżniczki Celestii

Cup Hatte


- hm... przyjęta.

Podanie do prof. Rainbow Dash

Witam. Nazywam się Solar, Solar Sky Przybyłam tutaj aby stać się kimś więcej niż tylko najlepszym pegazem w całej Equestrii, ale i nauczyć się też jak polega przyjaźń, jak ją zawierać. Mam nadzieje że z taką mentorką osiągnę swój wymarzony cel.

Podanie:

Imię: Solar

Nazwisko: Sky

Płeć: Klacz

Rasa: Pegaz

Talent: Wytrwałość

Cechy szczególne: Ciemny blond grzywa i kremowa sierść

Dodatkowe Informacje:

1). Czasem bywam nerwowa.

2). Czasami popełniam różne głupstwa.

- Przyjęta.

Podanie do kalsy Pani Rainbow Dash

Imię: Wiktor

Nazwisko: -

Ksywa: Guardian

Wiek: 18

Płeć: Ogier

Rasa: Pegaz

Wygląd:OC

CM: CM

Zyciorys: Dziadek był w armi i mój ojciec też, dziadek walczył podczas bitwy o Equestrię w 1941 gdzie walczył z najlepszymi lotnikami, ojciec walczył w północnym Wietponym w dżungli gdzie zginął.

Staram się kontynuować tradycję rodzinną,

Zainteresowanie: Militaria, Gry, Latanie, dobra muzyka

Plany na przyszłość: Służba wojskowa w celu ochrony słabszych

Mocne strony: Siła, Wytrwałośc w dązeniu do celu, opiekuńczość, zawsze staję po stronie słabszych, LOJALNOŚĆ, Chłonny wiedzy.

Słabe strony: czasami za wrażliwy, czasami zbyt agresywny ( ale panuję nad tym)

Ulubione przedmioty : Historia , W-F

Dlaczego ja? : Sądzę że jestem dobrym kandydatem do klasy pani Rainbow ponieważ lubię rywalizację i cały czas staram się być najlepszy.

Podpisano Wiktor

- Okej, przyjęty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Leo

Nazwisko:-

Płeć: Ogier

Rodzaj: Pegaz

Cutie Mark: atom otoczony orbitami elektronów http://2.bp.blogspot.com/-YgsC6_3yDio/TrF1jTkOHQI/AAAAAAAABNE/UT7gtMRcDf8/s1600/atom.jpg koloru białego

Wygląd: Maść czarna z srebrno-białą grzywą i ogonem, fryzura i ogon to włosie stojące każdy w inną stronę.

Cechy charakteru: samo zaparty, szalony, impulsywny, potrafiący jednak się zorganizować znerwicowany pegaz

Talenty/umiejętności: szycie, gotowanie, jubilerstwo, szybkość {na prawdę spora} (trochę gorzej ze zwinnością ale da się popracować)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Leo

Nazwisko:-

Płeć: Ogier

Rodzaj: Pegaz

Cutie Mark: atom otoczony orbitami elektronów http://2.bp.blogspot.com/-YgsC6_3yDio/TrF1jTkOHQI/AAAAAAAABNE/UT7gtMRcDf8/s1600/atom.jpg koloru białego

Wygląd: Maść czarna z srebrno-białą grzywą i ogonem, fryzura i ogon to włosie stojące każdy w inną stronę.

Cechy charakteru: samo zaparty, szalony, impulsywny, potrafiący jednak się zorganizować znerwicowany pegaz

Talenty/umiejętności: szycie, gotowanie, jubilerstwo, szybkość {na prawdę spora} (trochę gorzej ze zwinnością ale da się popracować)

- Dobrze, zostałeś przyjęty.

(teraz krótkie ogłoszenie)

Uwaga!

Jeszcze tylko jedna osoba i zamykam nabór do klasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się i ja.

Imię: Willow

Płeć: klacz

Rodzaj: pegaz

Talent: pisarstwo

Dodatkowe info:Nie jestem wybitnie sprawna fizycznie, ale lubię latać. Mam nadzieję że to ci wynagrodzi talent, pani Rainbow.

- Przyjęta.

Podanie do prof. Rainbow Dash

Witam. Nazywam się Myhell. Przybyłem tutaj aby być nauczanym przez panią profesor i móc jej (prawie) dorównać w umiejętnościach.

Imię: Myhell

Nazwisko: -

Płeć: Ogier

Rasa: Pegaz

Talent: Latanie i konsekwentne dążenie do celu

Wygląd: Ciemnoniebieski kucyk z grzywą koloru rozgwieżdżonego nieba, filotetowe,zadziorne oczy.

Osiągnięcia:

-Zwycięstwo w wyścigu dookoła Equestrii

- Witaj w mojej klasie ^^.

Uwaga!

Zamykam na dzień dzisiejszy nabór do klasy.

Mich uczniów proszę do sali nr.3 (najwyższa wieża zamku) jutro w południe.

Przeprowadzę krótki test i (mam nadzieję) przejdziemy do zajęć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wstała spojrzała na zegarek, przeraziła się][zabrała formularz, poleciała do zamku][wbiegła do wierzy z nadzieją, że prof. Rainbow Dash zgodzi się ją przyjąć][zaczął się już test, pewnym krokiem podeszłam do klaczy, którą zawsze chciałam poznać] -Dzień Dobry, nie chcę przepraszać, ale proszę oto moje podanie, mam nadzieje, że pani mnie przyjmie. [popatrzała się na mnie, odebrała zgłoszenie] -Imie:Lenita Nazwisko:Jam Płeć:Klacz Rasa:pegaz talent: muzyka, spiew, szybkość Cute Mark: uskrzydlona gitara Miejsce zamieszkania: Ponyville, -przeczytała zgłoszenie -Spóźniłaś się, ale zobaczymy, dam ci szanse-uśmiechneła się i poszłam do kolejki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wstała spojrzała na zegarek' date= przeraziła się][zabrała formularz, poleciała do zamku][wbiegła do wierzy z nadzieją, że prof. Rainbow Dash zgodzi się ją przyjąć][zaczął się już test, pewnym krokiem podeszłam do klaczy, którą zawsze chciałam poznać]

-Dzień Dobry, nie chcę przepraszać, ale proszę oto moje podanie, mam nadzieje, że pani mnie przyjmie. [popatrzała się na mnie, odebrała zgłoszenie]

-Imie:Lenita

Nazwisko:Jam

Płeć:Klacz

Rasa:pegaz

talent: muzyka, spiew, szybkość

Cute Mark: uskrzydlona gitara

Miejsce zamieszkania: Ponyville, -przeczytała zgłoszenie

-Spóźniłaś się, ale zobaczymy, dam ci szanse-uśmiechneła się i poszłam do kolejki.

- Zamknęłam już nabór, ale dobra. Może jeszcze Cię gdzieś wcisnę. Przyjęta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Pisano że na nowo otwierają się apisy do Uniwersytetu. Bardzo chciałabym się zapisać do klasy prof. Rainbow Dash .

 

Imię: Loney

Nazwisko: Lox

Płeć: Klacz

Wiek: 15 lat

Gatunek: Pegaz

Miejsce pochodzenia: Clousdsdale

Talent: Gra na gitarze elektrycznej

Zainteresowania: Muzyka , Akrobacje w powietrzu

Znaczek: Fioletowa gitara elektryczna

Wygląd: Fioletowa ,rozczochrana grzywa z różowymi pasemkami , fioletowa sierść.

Cechy szczególne: Nosi na szyi naszyjnik z kostką do gitary

Dodatkowe informacje: Prócz muzyki interesują ją akrobacje w powietrzu. Lubi rywalizować. Lubi czytać , gotować i (chyba jak każdy) imprezować.

Rodzina: Młotszy brat Dark Swift

*wchodzi do klasy prof. Rainbow Dash* Dzień dobry. Zostawiam podanie. *kładzie kartkę na biurku i wychodzi*

Edytowano przez Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisano że na nowo otwierają się zapisy do Uniwersytetu. Bardzo chciałabym się zapisać do klasy prof. Rainbow Dash.
 
Imię: Aris 
Płeć: Klacz 
Wiek: 15 (w Ludzkich )
Gatunek: Pegaz
Miejsce pochodzenia: Las Everfree
Talent: Umie bardzo szybko i zwinie lecieć podczas mroku.
Zainteresowania: Akrobatyka powietrzna , Opieka nad zwierzętami.
Znaczek: Para skrzydeł na nocny tle. 
Wygląd: Biała sierść , Grzywa czarno-zielono-niebiesko-zielono-czarna ogon prawie taki sam. Oczy - jedno zielone.Drugie rubinowe. http://imgur.com/MVgGotr
Cechy szczególne: Kolczyk z rubinem. Czerwone znamię w okół rubinowego oka  ( Nie wiedziałam jak napisać xD ) 
Dodatkowe informacje: Lubi towarzystwo, ale potrzebuje chwili samotność. Nie cierpi jak ktoś znęca się nad innymi.
 
* Wchodzi do klasy prof. Rainbow Dash * 
- Dzień dobry , Przyniosłam podanie * Kładzie papier na biurku *
- Do widzenia * Wychodzi *
 
PS. Nie chciało mi się jej perfekcyjnie rysować, narysowalam ja po to by lepiej mogli ja sobie wyobrazić ;)
Edytowano przez PinkVamena
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( Żeby zobaczyć obrazki skopiuj adres i wklej go u góry ;) pisze jak by ktoś nie wiedział [ Nie chciało mi się jej całej rysować ])

No właśnie, sęk w tym, że nie. Dałaś adres dzięki któremu siedząc przy Twoim komputerze, mając do dyspozycji dokumenty i foldery na Twoim dysku mogę ten obrazek zobaczyć, z innych komputerów się tego nie da zrobić. Żeby obrazek dało się zobaczyć trzeba użyć jednej ze stron oferujących hosting plików, na przykład takiego imgura, oczywiście wrzucenie tutaj tych obrazków jest w stu procentach darmowe.


Byłoby mi niezwykle milo, gdyby osoby z zeszłego roku chcące dalej uczestniczyć w zajęciach napisały mi to tutaj. A podania profesor Rainbow Dash rozpatrzy jak będzie ich trochę więcej. Na razie jest ona zajęta.

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie, sęk w tym, że nie. Dałaś adres dzięki któremu siedząc przy Twoim komputerze, mając do dyspozycji dokumenty i foldery na Twoim dysku mogę ten obrazek zobaczyć, z innych komputerów się tego nie da zrobić. Żeby obrazek dało się zobaczyć trzeba użyć jednej ze stron oferujących hosting plików, na przykład takiego imgura, oczywiście wrzucenie tutaj tych obrazków jest w stu procentach darmowe.


Byłoby mi niezwykle milo, gdyby osoby z zeszłego roku chcące dalej uczestniczyć w zajęciach napisały mi to tutaj. A podania profesor Rainbow Dash rozpatrzy jak będzie ich trochę więcej. Na razie jest ona zajęta.

Dziękuję za informacje nie wiedziałam jak to zrobić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisano że na nowo otwierają się apisy do Uniwersytetu. Bardzo chciałabym się zapisać do klasy prof. Rainbow Dash .

 

Imię: Metal

Nazwisko: Wind

Płeć: Ogier

Wiek: 18 lat

Gatunek: Pegaz

Miejsce pochodzenia: Clousdsdale

Talent: Gra na perkusji

Zainteresowania: Muzyka , Akrobacje w powietrzu i Fantasy

Znaczek: Srebrna perkusja

Wygląd: Szary pegaz z białą grzywą i niebieskimi oczami.

Cechy szczególne: Ma niebieskie paski we włosach

Dodatkowe informacje: Prócz muzyki interesują go akrobacje w powietrzu. Lubi rywalizować. Lubi czasami ciszę i spokój, ale lubi imprezy.

Rodzina: Młodsza siostra: Radiant Glow

*wchodzi do klasy prof. Rainbow Dash* Dzień dobry. Zostawiam podanie. *kładzie kartkę na biurku i wychodzi*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są zapisy to nie mogę stracić tej szansy ^^

 

Imię: Bluesky

Nazwisko: Star

Wiek: 23 lata

Gatunek: Pegaz

Miejsce Urodzenia: Los Pegasis

Talent: Ściganie się

Zainteresowanie: Akrobacje lotnicze pegazów, książki oraz jedzenie lodów

Znaczek: Czarne gwiazdy formujące okrąg

Wygląd: Biały pegaz z niebiesko zółtą grzywą i błękitnymi oczami

Cechy szczególne: Charakterystyczna kozia bródka koloru niebieskiego i trzy szare piegi koło jego oka.

Dodatkowe informacje: Żądny sukcesów oraz rywalizacji ale po za wyścigami sympatyczny i rozmowny kucyk

Rodzina: Rodzice którzy zajmowali się tak jak on wyścigami pegazów

 

Dzień dobry. Jeśli mogę to zostawiam tutaj moje podanie i byłbym bardzo wdzięczny żeby zostało ono dostarczone tam gdzie trzeba. Miłego dnia. * położył podanie i ukłoniwszy się opuścił sale*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah, kto by nie chciał być w klasie RD! No więc, przedstawię mojego OCka, który nie został opublikowany, w dziale w którym powinien(którego robiłam na podstawie siebie).

Moje skromne podanie:

 

Imię: Rushing Wind

Płeć: Klacz

Wiek: Erghm.. Bo ja wiem. W wieku mane6, nie znam się D:

Gatunek: Pegaz, jak że inaczej(wszystkie moje, kucykowiaste przedstawiciele są pegazami).

Miejsce pochodzenia: Piękne i niepowtarzalne Cloudsdale!

Talent: Latanie sprinterskie.

Zainteresowania: Ogólnie latanie, Sport.

CM:

blue_bolt_cutie_mark_by_silentmatten-d4n

Wygląd: Szarawa klacz, z niebieską grzywą i zielonymi oczyma.

Cechy charakteru: Odważna, czasami arogancka, ambitna, dążąca do celu.

Dodatkowe informacje: Lubi się ścigać i rywalizować w każdy sposób(głównie, by udowodnić że jest lepszą). Uwielbia wygrywać. Ma już masę medali z derbów lotniczych.

Rodzina: Nie posiada.

 

(Dodatkowa)Historia: Rushing, zaraz po urodzeniu, została zabrana rodzicom. Wywieźli ją do akademii, tam gdzie nauczyła się latać. Jak i pierwszych podstawowych sztuczek lotniczych. Na koniec tej akademii, wszystkie pegazy zdawały test lotniczy(tak, to po części wzięłam z RF, przyznaję się). Niezdane pegazy trafiały na ziemię i kończyły swoją edukację w zwykłej szkółce ziemnej i tam też zdobywały znaczki. Jednak zdane, zostawały w Cloudsdale i zostawały oficjalnym, społeczeństwem tego miasta. Zostawały wysyłane, do Akademii lotniczej, gdzie kontynuowali swoje lotnicze talenty i zdobywali swoje urocze znaczki. Rushing, również przygotowywała się do testu. Zdała go na luzie. Została wywieziona, do Wyższej Akademii lotniczej(tam też mieszkała). Co rok, organizowane są zawody, żeby sprawdzić swoje umiejętności. Wygrała wyścig(który był częścią tych zawodów) i zdobyła swój Cutie mark. Gdy była coraz starsza, zdawała wszystkie testy lotnicze i dostawała się wyżej i wyżej.. Z czasem trafiła też na tydzień, do Akademii Wonderbolts. Teraz mieszka w Cloudsdale i kontynuuje swój talent, na codziennych treningach.

 

Podeszła to biurka, gdzie siedziała Pani Profesor. Podanie położyła na biurku, skinęła głową, po czym bez słowa wyszła z gabinetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Fire
Nazwisko: Crash
Płeć: Ogier
Wiek: 14 lat
Gatunek: pegaz
Miejsce urodzenia: nieznane
rodzina: nieznana
Talent: Szybkie i długie loty
Zainteresowania: Latanie
Znaczek: Płonąca chmura
Wygląd: Pomarańczowa sierść i płomienna grzywa 
Cechy charakteru: Odważny, miły i wiecznie głodny
 
Nagle wpadł do pokoju przez okno. Położył podanie na biurku i wyleciał bez słowa. 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajęcia w klasie wystartowały. W pierwszym poście znajduje się lista przyjętych studentów (czwórkę przyjęłam), uczniowie z zeszłego roku, którzy nie wyrazili chęci dalszej nauki mogą ją kontynuować, jeśli pojawią się przynajmniej na jednym z dwóch pierwszych wykładów, inaczej zostaną usunięci z listy studentów.
 

Z wyrazami szacunki
Najbardziej niesamowita profesor
Rainbow Dash

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zajęcia w klasie wystartowały. W pierwszym poście znajduje się lista przyjętych studentów (czwórkę przyjęłam), uczniowie z zeszłego roku, którzy nie wyrazili chęci dalszej nauki mogą ją kontynuować, jeśli pojawią się przynajmniej na jednym z dwóch pierwszych wykładów, inaczej zostaną usunięci z listy studentów.

 

Z wyrazami szacunki

Najbardziej niesamowita profesor

Rainbow Dash

 

Mogę tylko wiedzieć dlaczego nie zostałam przyjęta?  :fluttercry2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...