Skocz do zawartości

[Uniwersytet Canterlocki] Klasa Księżniczki Luny.


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 186
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cóż ja wysłałem walentynkę komuś kto mimo że z nicku wychodzi że jej ulubiona postać to kucyk z mane 6 to tak naprawę ktoś z CMC. Była nawet regentką jednej z mane6. Ma także temat w którym pokazuje swoje rysunki.

Ja napisałem i nie będę ukrywał ^^.

Oto wiersz :molestia:

Opowiem Ci piękną historię,

byś miał dobry sen

Potrzymam Cię w nocy za rękę,

jeśli powiesz, że tego właśnie chcesz

Popatrzę na Ciebie rano,

w tym spojrzeniu mogę wiecznie tkwić

Nie ma już dla mnie nikogo,

poza Tobą,

tylko dla Ciebie pragnę żyć

Nie, to nie uzależnienie,

ono się źle kojarzy

To coś czego każdy szuka,

choć nie zawsze świadomie,

ale właśnie o tym marzy

Uczucie spokoju i niepojętej radości,

wielka siła tęsknoty, pragnienia bliskości

Z każdym dniem rozkwita

w nowych barwach i zapachach

co dzień dojrzewa i się zmienia

i jest przy tym taka łagodna, świeża

trwała

Chcę już zawsze móc przy Tobie być,

dawać Ci to co dobre,

sprawiać byś szczęśliwa była

Uwodzić ciałem, duszą i spojrzeniem,

pobudzać zmysły, być fantazją, marzeniem

Przeżywać razem wszystkie te radości,

a najbardziej tą,

że jesteśmy spełnieni

w miłości.

Ja wysłałam walentynkę do kogoś kto lubi te same kucyki co ja, i choć niemal go nie znam to myślę, że będzie mu miło dostać walentynkowy wierszyk.

Tylko 3 uczniów?

mlfw2079_large.jpg

Świetnie, dostajecie 5. Następne zadanie będzie ostatnią szansą dla paru nie udzielających się uczniów. Jeśli nic nie zrobią - wylatują.

[align=center]

uyc14NU.png?1

W ciągu najlepiej tygodnia macie znaleźć swoją gwiazdę - talizman. Prawdziwą lub fikcyjną, która w jakiś sposób wpadła wam w oko i będzie waszą "patronką". Oprócz nazwy proszę krótki opis i dlaczego akurat ta a nie inna. Powodzenia.[/align]

Link do komentarza

Przepraszam, ostatnio mam mało czasu - nie będę mogła przez dłuższy czas wchodzić na forum (ewentualnie, żeby sprawdzić wiadomości, komentarze w profilu, itd.). Ostatnio dość dużo czasu zajmują mi rzeczy związane z życiem prywatnym...

Akurat Ty zagrożona nie jesteś.

Link do komentarza

Jeśli chodzi o gwiazdy na niebie to moją Gwiazdą jest gwiazda o nazwie "Zubenelgenubi" (nie mam pojęcia jak to sie wymawia :rainderp:). Gwiazda ta należy do gwiazdozbioru Wagi

Libra_constelation_PP3_map_PL.jpg

Jeśli oczekiwaliście odpowiedzi typu "Bo mój znak zodiaku to waga" to nie, chociaż rzeczywiście taki jest mój znak zodiaku. Jak wiemy waga to symbol równowagi oraz sprawiedliwości, w zależności jaką wagę widzimy taka ma. Ja akurat widzę wagę moralności, w jednej szali jest dobro w drugiej zło. O dziwo ja nie jestem ani w tej, ani w tej. Moja moralność jest neutralna, bez względu na to co się dzieje staram się by moja moralność pozostała równa by nie przewyższało mnie ani zło ani dobro. Gdybym był zły moją gwiazdą byłaby Delta w tym gwiazdozbiorze zaś jeśli dobry to pewnie Gamma. Według mnie druga gwiazda obok mojej to już część jednej z szal ale trochę mniejsza cześć. Nie wiem jak wy widzicie wagę ale dla mnie pozostanie ona symbolem moralności a moja moralność to neutralność

Link do komentarza

Księżniczko... Ja mam sprawę dotyczącą poprzedniego zadania. Powiedzmy że wysłałem tą walentynkę, ale bez uczuć. I dostałem jakąś ocenę. Tymczasem dziewczyna której wysłałem wierszyk z ciekawości wchodzi w ten wątek. I widzi że dostałem oceniony przez Ciebie. Osoba ta według mnie czułaby się wykorzystana. Sytuacja ta mogłaby się skończyć kłótnią i zranionymi uczuciami. Zarazem usprawiedliwiam się za niewykonanie zadania gdyż na tym forum do żadnej osoby nie czuje większego uczucia niż przyjaźń.

Powinieneś napisać to tak, by ta osoba się nie domyśliła.

Link do komentarza

Jeśli można, powiem szczerze,

że we wpływ gwiazd wiecznych wierzę,

jeśli można, także dodam,

że gwiazdeczki swej nie oddam.

Moja gwiazda to Syriusz post-3571-13662250308303_thumb.jpg :

Syriusz jakimś trafem zawsze ciekawił mnie, był tajemniczą gwiazdą, której blask wdać nawet w niektóre dni, od zawsze czułam tajemniczą więź z "Psią gwiazdą".

Link do komentarza

Znalazłam chwilę czasu, oto zadanie domowe:

Moją patronką jest gwiazda Wega. Kiedy miałam 6 lat, spodobała mi się jej nazwa, wypatrywałam jej każdego wieczoru. Teraz robię to rzadziej, jednak wciąż ją lubię. Nie mam zielonego pojęcia skąd to mi się wzięło. Po prostu tak się stało i już.

Link do komentarza

- Dzień dobry! - Pokemona wleciała do klasy - Witam Panią prof. Lunę. Nazywam się Pokemona. Przed chwilą przeczytałam ogłoszenie i dziękuję, o Pani, za przyjęcie mnie do Twej klasy. Uważam, że jestem "urodzoną w Mieście Chmur", ponieważ rzeczywiście urodziłam się w CloudsDale. - pokłoniła się i usiadła w jednej z wolnych ławek. Odgarnęła swoją zieloną grzywkę w limetkowe paski i spojrzała po klasie. Wiedziała, że jej zez może wywołać mieszane uczucia, ale postanowiła go nie ukrywać.

Akurat o Ciebie chodziło we fragmencie "Postać, która tylko pozornie ma problemy ze skupieniem się na jednej rzeczy". Nawiązanie do zeza.

Link do komentarza

Młoda klaczka szybko wślizgnęła się do klasy, która to na pierwszy rzut oka była... pusta.

Czyżby przyszła za wcześnie? Nie, to niemożliwe. Pewnie uczniowie dopiero się zbierają.

Ale Staccato nie lubi czekać. Co to, to nie. I tak już jest dzisiaj w złym humorze, więc cuda mogą się stać na tej lekcji. Wprawdzie zapoznawczej, ale lekcji.

- Świetnie, normalnie świetnie... - zaczęła mamrotać pod nosem. Wolnym krokiem podeszła do kąta sali i czekała...

Nagle usłyszała jakieś głosy. Ej no, chwileczkę. Klasa była pusta, więc jakim cudem...

Obróciwszy się, Autumn zauważyła dwa inne kucyki oraz samą Księżniczkę Lunę.

- No pewnie! I jeszcze oślepłam do tego? - powiedziała sama do siebie, podchodząc do Pani Nocy oraz innych obecnych w tym miejscu.

- Dzień dobry... - odparła z nutą goryczy w głosie.

- Zwą mnie Autumn Staccato i tak jak Księżniczka wspomniała, moje nazwisko po włosku oznacza "oderwany" bądź "oddzielony". Moi rodzice nazwali mnie tak myśląc o muzyce. Staccato jest jednym ze sposobów artykulacji w tej oto dziedzinie sztuki... - dodała patrząc nieprzytomnym wzrokiem na innych.

Link do komentarza

Zanim wszedłem do klasy chwilę krążyłem po korytarzu zastanawiając się co ja mam tam powiedzieć. Po krótkich zastanowieniach postanowiłem otworzyć drzwi klasy i wjeść do środka. Dokładnie się po niej rozejżałem w poszukiwaniu jakiegoś wolnego i odległego miejsca.

- Witajcie. Jestem Darkness Triator i sądzę, że opis "Ten, który rozwój potraktował jako pozorną śmierć" kieruje się do mnie, gdyż całe życie spędzałem na doskonaleniu się co wiązało sie z odrzuceniem przyjaciół. Nie byłem z tego powodu jakiś zawiedziony z tego powodu, ale trzeba uczyć się nowych doświadczeń - powiedziałem niechętnie nie tracąc skupienia, ani powagi.

Link do komentarza

Amber weszła z uśmiechem do klasy, zasiadła w ławce i wyjęła książki.

-Wydaje mi się, że opis "- Ta, w której żyłach płynie krew wojownika." pasuje do mnie najlepiej.. W końcu dzięki odwadze i postawie godnej prawdziwego wojownika zdobyłam swój znaczek. Również dzięki temu ocaliłam małego liska przed patyko-wilkami, który obecnie jest moim zwierzakiem... Tyle wspomnień się przywołuje. Wiele razy byłam blisko śmierci walcząc a tym samym pomagając przyjaciołom..-Po krótkiej chwili uświadomiła sobie,że się nawet nie przywitała.

-Dzień dobry Księżniczko Luno, wielkim zaszczytem jest dla mnie uczęszczanie od dziś dnia do twojej klasy.- Powiedziała z uśmiechem i stanowczością. W tym samym momencie iskierka pojawiła się w jej oku, jakby za nią chciała powiedzieć "Jestem gotowa do nauki, dziś i przez cały rok".

-Dziędobry wszystkim!-

Popatrzyła na klasę, i widząc wiele interesujących osób uświadomiła sobie jedną ważną rzecz

- W tej klasie nie będzie mi się nudzić, a wręcz przeciwnie. Dzięki niej nauczę się jeszcze więcej ...- Pomyślała przewracając kartki książki pt. "Zaklęcia i nocy". W jej plecaku było ich znacznie więcej choćby "Nocne zwierzęta" lub "Gwiazdy i gwiazdozbiory".

-Hmm... A tego zaklęcia jeszcze nie znam.. Strasznie skomplikowane, muszę się kiedyś zapytać prof. Księżniczki Luny czy mogła by mi pomóc w jego opanowaniu. -Powiedziała sama do siebie szeptem.

Link do komentarza

Przez drzwi do klasy weszła spokojnym krokiem granatowa pegazica. Ujrzawszy Księżniczkę uśmiechnęła się i ukłoniła.

-Witaj, Księżniczko Nocy. Uradowałaś mnie niezwykle swoją decyzją, dziękuję za przyjęcie. Gustowny wystrój klasy, tak przy okazji.

Żółtymi oczami zlustrowała klasę i spojrzała na resztę uczniów.

-Na imię mi Dearme, to ja jestem urodzoną w Mieście Chmur. Niezwykle miło mi was poznać. Mam nadzieję na udaną współpracę. Myślę że zostałam wybrana ze względu na moje zainteresowania.

Podeszła do jednej z wolnych ławek pod oknem. Usiadła i odłożyła płócienną torbę towarzyszącą jej.

Link do komentarza

*Do klasy wchodzi Bellamina, przeglądając plik kartek*

- Przepraszam, że przerywam zajęcia, Księżniczko. Mam ważne ogłoszenie.

Uczniowie!

Jak zapewne wiecie, zbliża się termin biwaku. Wycieczka będzie miała formę podróży po kilku miejscach Equestrii, których lista na razie pozostaje miłą niespodzianką. Proszę o przygotowanie niezbędnego ekwipunku. Miło by jednak było, gdyby Was bagaż nie wyglądał tak:

Rarity_classic_moment_S3E6.png

Miłej zabawy!

Link do komentarza

Nowe zadanie dla Was moi uczniowie!

yQ8pDS8.png

Zanotujcie sobie, możecie zrobić dwie rzeczy. Chcemy byście albo wymyślili żart albo obliczyli zadanie matematyczne:

335 - (997 - 520 : 5 ) : 19

Wynik będzie równą liczbą. Wynik lub żart napiszcie tutaj. Pamiętajcie by się postarać!

Do dzieła!

Link do komentarza

Dobra powiem żart więc się przygotujcie :D

ŻART

BA DUM TSSS :trollface:

A tak na serio to :

Dom wariatów, lekarz siedzi na dyżurce wokoło sajgon.

Szaleńcy wchodzą sobie na głowę, biją się, wydzierają się.

Kompletny odjazd. Skaczą po łóżkach, jedzą karaluchy,

rzucają się poduszkami.

Nagle podchodzi do lekarza taki najbrudniejszy, koszula -

ścierwo, pazury czarne, tłuste włosy, na nogach

podarte kapcie, nieogolony, sińce pod oczami.

Lekarz na niego patrzy i mówi:

- A co to takie piękne do mnie przyszło? Małpka?

Facet nic.

- A może Napoleon albo jakiś Książe?

Facet nic.

- A może obcy przybysz z innej planety nas

odwiedził?

A facet na to:

- Panie ogarnij Pan ten Sajgon, Neostradę kazali mi tu

podłączyć.

Link do komentarza

Hmm.. żart... Mam trochę czarny humor, ale mam nadzieję, że to nie podpadnie pod kwalifikację "Wywalić to z wątku"

Pani ostrzega dzieci na biologii.

- Nigdy nie należy całować zwierząt, bo w ten sposób mogą się przenosić groźne zarazki. Czy ktoś z was może podać na to przykład?

Zgłasza się Jaś.

- Moja ciocia często całowała swojego małego pieska...

- No i co się stało?

- Zdechł.

Księżniczce chodziło by wymyślić własny :luna4: Ten zna. To może być trudne, dlatego jest zadanie matematyczne jako alternatywa.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...