Skocz do zawartości

[Uniwersytet Canterlocki] Klasa Księżniczki Luny.


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Gość Arctic Fox

Złożyli podanie/werdykt

- Shadow "Veritas" Dark - Przyjęty

- Red Avenu - Przyjęty

- Black Sky - Przyjęty

- In Sharon - Przyjęty Odszedł

- Magnus Nighthammer- Przyjęty Odszedł

- Nathler Ridd- Przyjęty

- Moonlight star- Przyjęty

- Shining Crystal- Przyjęty

________________________________

- Amber Royal - Przyjęty

- Pokemona - Przyjęty

- Autumn Staccato - Przyjęty

- Dearme - Przyjęty

- Darkness Triator - Przyjęty

- Night Arrow - Przyjęty

- Fallen Star - Przyjęty

Nowi uczniowie zostaną wpisani na listę a informacja wyświetlona w kolejnym poście.

O rozpoczęciu zajęć decyduje Avatar postaci

Zatwierdzono i podpisano Dnia 26-12-2012 godz 02:49

Dyrektor Administracyjny Uniwersytetu Canterlockiego

~Celestor

Dołączona grafika

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 186
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W zaciemnionej sali narastało oczekiwanie, już niedługo miała zostać ogłoszona pierwsza fala przyjęć.

Księżyc świecił jasno na nieboskłonie.

Wtem na środku sali pojawiło się delikatne światło, które z czasem rosło, przybierając kształt kucyka. Pegazorożca. Księżniczka Luna przybyła, by wydać werdykt. W sali zapadła cisza, gdy Władczyni Nocy z cichym stukotem wylądowała na podwyższeniu. To nie będzie potrzebne, rzekła do jednego z kucyków podających jej megafon, by mogła przemówić. Zwróciła się w kierunku zebranych.

Dołączona grafika

- Witajcie. A więc chcecie, byśmy to właśnie My was nauczały? Chcecie poznać sekrety magii, niedostępne zwykłym śmiertelnikom? Może pragniecie zaznać jedynie przygody? Albo waszym umysłem kieruje tylko chęć samodoskonalenia się? To teraz nieistotne. Wybrałam ośmiu. Nie zawiedźcie mnie... i przede wszystkim siebie.

...Ten, którego imię brzmi Prawda...

...Ten, który wielokrotnie widział swoją śmierć w swoich snach...

...Ten, którego wytrzymałość wzbudza podziw u innych...

...Ta, której drugim wyborem jest złość i ogień...

...Ta, której miejscem zamieszkania jest miasto św. Piotra i Pawła

...Ten, który zbyt często plugawi język przekleństwami...

...Ten, którego specjalnością jest tworzenie cudów z kartki papieru...

...Oraz Ta, której wygląd odstrasza słabych...

Czekam w klasie. Zgłoście się wszyscy, cała ósemka.

Każdy ma napisać, czemu uważa, że to właśnie on jest na liście.

Link do komentarza

Uważam ze pasuje tu ponieważ w nocy najlepiej czuje. Chce zdobyć przyjaciela z którym będę mógł celebrować każdą godzinę tej jakże pięknej pory. Samemu nie jest to zbyt fajne, ale już z przyjacielem będzie czymś lepszym. I mam nadzieje ze przyjaciel pomoże zapomnieć mi o wydarzeniach z dzieciństwa. A co do mojego cytatu : miałem bardzo ciężkie dzieciństwo pani profesor, często miałem koszmary.

Link do komentarza

Cóż... Jestem Shadow "Veritas" Dark. A Veritas w tłumaczeniu znaczy prawda. Uważam że pasuję tutaj gdyż spędziłem całe swoje życie w mroku. Byłem sam w jego otchłani tak długo że w końcu sam stałem się cieniem. Teraz pora wyjść z mroku nocy... teraz czas na to by być w świetle nocy

Link do komentarza

Nie wiem czy dobrze to interpretuję ale... "Ta, której miejscem zamieszkania jest miasto św. Piotra i Pawła" Rzym w Apokalipsie jest również określany mianem Babilonu, a Babilon to symbol niewoli i rozproszenia więc może oznaczać także każde inne miejsce, w którym żyli chrześcijanie... Czyli może oznaczać każde miejsce na Ziemi i Equestrii. Wikipedia \o/ "Ta, której drugim wyborem jest złość i ogień" Wybrałam dwóch nauczycieli, Ty byłaś drugim. Pierwszym była radość i światło, więc poszłam do Pinkie, drugim złość i ogień. Nie ważne która odpowiedź jest dobra, uważam że należę do tej klasy. A jeśli nie, kolejna porażka nie robi różnicy ^ ^ I przepraszam że zabrałam komuś opcje, może mi ją zabrać jak uważa, że należy do niego. *-* Podpisano: In Sharon

Link do komentarza

A ja powiem to tak : ...Ta, której drugim wyborem jest złość i ogień... : na co dzień jestem cicha i skromna, ale gdy chcę potrafię wyjść, z tej powłoki codzienności i buchnąć płomieniem , przemówić złością , strachem i ciemnością , i tak jak nocą ciemność pochłania wszystko tak ja potrafię być tą drugą - prawdziwą sobą , aczkolwiek nie twierdzę, że ta pierwsza to nie jestem prawdziwa ja . Dziękuję: Moonlight star

Link do komentarza

...Ten, którego specjalnością jest tworzenie cudów z kartki papieru...

Ponieważ robi melodie i je zapisuje na kartce....pewnie się mylę i tak nie zdam D:

Hello Ded D:

Niestety nie, chodzi mi o kogoś innego.~ Arjen

super....po **** robię te zgłoszenia i tak się nie dostaje. Idę się zabić 1,2,3drWWWWwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Link do komentarza

Cóż... Sądzę że słowa "Ten, którego wytrzymałość wzbudza podziw u innych" odnoszą się do mnie, dlatego że te kucyki, które wiedzą, że jestem podmieńcem (,bo na co dzień się ukrywam) mówią mnie podziwiają, gdyż żyję wśród innej rasy z dala od większości rodziny, a jak natrafię na jakiegoś rasistę to się na niego nie gniewam.

Silent Sea

PS: Jeśli nie dostałem się ze względu na to, że moje podanie było trochę inne to przepraszam, ale nie za bardzo wiem jak powinno się pisać podania.

Niestety nie o Ciebie mi chodziło ~ Arjen

Link do komentarza

A ja powiem to tak :

...Ta, której drugim wyborem jest złość i ogień...

: na co dzień jestem cicha i skromna, ale gdy chcę potrafię wyjść, z tej powłoki codzienności i buchnąć płomieniem , przemówić złością , strachem i ciemnością , i tak jak nocą ciemność pochłania wszystko tak ja potrafię być tą drugą - prawdziwą sobą , aczkolwiek nie twierdzę, że ta pierwsza to nie jestem prawdziwa ja .

Dziękuję: Moonlight star

Nawiązałem do tego, że Twoje ulubione kucyki to Luna i.... SpitFire. Drugi wybór. Spit i Fire. Łacina i angielski.

Link do komentarza

...Ten, którego wytrzymałość wzbudza podziw u innych... Bardziej celnie nie mogłeś trafić. Będę najlepszym uczniem, dla naszej kochanej pani profesor Luny. Ze swoją siłą, wytrwałością w powierzonych mi zadaniach, oraz wierności dla Nocnej Księżniczki, nic nie będzie w stanie mnie zatrzymać. Żadna przeszkoda czy wyzwanie mi nie straszne, ja je rozwalam. W moim słowniku nie ma słowa ''poddaję się''. ALL HAIL PRINCESS LUNA !

Link do komentarza

Uczniowie - SPOKÓJ! Co prawda Klasa jest owalna i nie ma tu kątów, ale tam *wskazuje na niebo* jest Księżyc i wierzcie mi, że według mnie jest blisko :lunawrath:

Dołączona grafika

Czekamy na ostatniego, albo to Księżyc zaczeka na niego :lunawrath:

Spokojnie Księżniczko, nic się nie stało.

Dołączona grafika

Ah tak, wybaczcie uczniowie :forgiveme:

*U dyrektora aż się zatrzęsło w gabinecie*

LUUNAAA!!! moja kawa :rapidash: ....... no pięknie cała sierść mokra.. i ja ja wyglądam??

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...