Skocz do zawartości

Klasa prof. Rarity


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

D...dzień dobry, pani profesor. Oto moja zaległa praca domowa:

mundurek.jpg

Jest to projekt mundurku dla klaczy, jak można zauważyć. Głowę zostawiamy w spokoju, szyję można przyzdobić aksamitną kokardą. Koszula bladoniebieska, ewentualnie srebrne spinki do mankietów. Jeśli chodzi o spódnicę, długa, koloru ciemnoniebieskiego. Wersja dla ogierów jest podobna, z tą różnicą, że zamiast spódnicy noszą płócienne spodnie tego samego koloru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Bellamino, praca najwyższych lotów.

Bardzo podoba mi się dobór kolorów, jest bardzo uniwersalny. Biel- jak wszyscy tu zebrani dobrze wiemy- wprost idealnie komponuje się z każdym kolorem sierści. Dobry pomysł z kokardą, choć nie wiem, czy którykolwiek Pan zgodziłby się na noszenie takowej. Jednakowoż stwierdzam, że jest to świetny projekt, dobra robota, mon chéri.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

*Do klasy wchodzi Bellamina, przeglądając plik kartek*

- Przepraszam, że przerywam zajęcia, pani profesor. Mam ważne ogłoszenie.

Uczniowie!

Jak zapewne wiecie, zbliża się termin biwaku. Wycieczka będzie miała formę podróży po kilku miejscach Equestrii, których lista na razie pozostaje miłą niespodzianką. Proszę o przygotowanie niezbędnego ekwipunku. Miło by jednak było, gdyby Was bagaż nie wyglądał tak:

Rarity_classic_moment_S3E6.png

-Umm...bez obrazy dla pani profesor, ale przy takiej dużej grupie dobrze by było, gdyby uczniowie mieli praktyczny bagaż.

Miłej zabawy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry! Naprawdę przepraszam że mnie tak strasznie długo nie było. Udało mi się usłyszeć o biwaku. Jestem rad jak nie wiem co! Mój bagaż to jedna duża walizka, plecak i pokrowiec z gitarą. Mam nadzieję że nie jest to za dużo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...