Skocz do zawartości

Dyskusja na temat naszej zielarki


Tarreth

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 206
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zawiodłem się na niej, gdy nie wiedziała jak pozbyć się parasprite'ów. Pinkie wtedy się wykazała. Ale to był odcinek poświęcony Pinkie więc chyba można usprawiedliwić Zecorę. xD I tak jest jedną z najinteligentniejszych kucyków. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Up@ Obrazek ładny. Mam takie pytanie: jaki jest wasz ulubiony odcinek z naszą Zebrą-szamanką? Mi osobiście najbardziej podobał się ten pod tytułem "Znaczkowa ospa". Dużo tam powiedziała a jej kukuryku mnie rozwaliło! Zastanawiam się też skąd bierze rośliny których używa podczas ważenia eliksirów. Wiadomo, że coś pochodzi z Ponyville ale nie pamiętam co. Może ma jakąś małą prywatną szklarnię na zioła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Jeśli chodzi o tą postać,jest ciekawa nawet tak w skrócie mówiąc.Ja tam osobiście nic do niej nie mam,bo potrafi pomóc i tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom , mnie się ta postać WYBITNIE wyróżnia w tłumie kucyków i nie mam na myśli wyłącznie jej wyglądu :) Te rymowanie , w każdym zdaniu i styl w jakim to robi jest powalający . Choć lubię wszystkie postacie z serialu , to Zecora jest w czołówce moich ulubionych postaci , a jeśli nie brać pod uwagę kucyków , tylko inne postacie , to ona jest na 1 miejscu !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przyznam, że kiedyś nie zwracałem na nią specjalnie uwagi. Jest, bo jest. I w pewnym momencie zauważyłem, że nikt nie porusza jej tematu. A przecież miała cały odcinek + była też w innych. Fakt, może nie było to jakieś powalające ukazanie się jej,... ale żeby tak całkiem o niej zapomnieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , jest lepiej dobraną postacią i budzi lepsze reakcje niż np Gilda . I jako , chyba jedyna , o ile kojarzę , wystąpiła w kilku odcinkach , więc jak na postać stojącą gdzieś na uboczu jest dosyć często na widoku . Jest też kimś w rodzaju mędrca w serialu , jak jest kłopot , to wszyscy walą do Zecory :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też kimś w rodzaju mędrca w serialu , jak jest kłopot , to wszyscy walą do Zecory :)

No mi się raczej wydaje, że udanie się do Zecory to jest raczej dość ostateczne rozwiązanie, jak już nikt, nawet Twilie i Jej książki nie potrafią pomóc, to udaje się do Zecory i przeważnie robi to głównie sama Twilight. Jest taka dość tajemnicza i jest idealnym uzupełnieniem wiedzy Twilight, ale przez to, że żyje w lesie Everfree dalej ma w okół siebie taką lekką otoczkę mroczności i mroku (no w końcu to Ona jest przewodniczką i opowiada straszne historie w Nightmare Night). Ale i tak ją lubię, tak jak każdego kucyka ;).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest bardzo inteligentna. A w lesie Everfree myślę, że mieszka tylko dla spokoju. Te wszystkie medytacje i skupienie przy miksturach, ziołach itp... Myślę, że może nawet specjalnie jest ona "ostatecznym wyjściem". Tak żeby jej zbyt często nie nachodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak , bo zazwyczaj jak się ją widzi , to albo medytuje , lub przyrządza wywary . I zazwyczaj ona zna odpowiedz na każdy problem , jak np te kwiaty z 1 sezonu , albo dorastający Spike ( tylko ona spostrzegła , że on dorasta ) , lecz w jednej sprawie sobie nie poradziła . Mianowicie z paraspritem ( nie wiem czy dobrze napisane ) i dopiero Pinkie dała radę sobie z tymi owadami . ( osobiście , to mnie zdziwił fakt , że Zecora czegoś nie wie :o )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...