Skocz do zawartości

Dyskusja na temat naszej zielarki


Tarreth

Recommended Posts

Co do Parasprit-ów to i tak wykazała się wiedzą w porównaniu do reszty kucy (prócz Pinkie), bo nikt nie wiedział nawet jak się nazywają, skąd są itd. Ona to wiedziała. No ale z drugiej strony dziwić się, że nie wiedziała, jak się z nimi rozprawić, nie zna się na muzyce i na owadach. Każdy kucyk w czymś się specjalizuje i np. tak jak Twilight jest można powiedzieć czarodziejką, tak Zecora wg. mnie jest kimś w rodzaju Alchemiczki, tworzy wywary, na wszystko znajdzie jakiś napar albo roślinę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Po Zecorze widać tylko' date=' że już kiedyś musiała się z nimi spotkać.[/quote']

Tak , to widać było , że znała je , lecz sposobu pozbycia się ich , już nie za bardzo .

Lecz osobiście ilekroć ją widzę , ten jej styl , sposób mówienia i ruszania się , naprawdę rzuca się w oczy ! :zecora:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zecora jest jedną z moich ulubionych postaci. Może nawet wrzucę ją do top 10, ale to potem. Bardzo podoba mi się w niej jej styl styl mowy. Dat rymy :) Do tego ma świetny głos. Brzmi jak jakaś szamanka Indian czy ktoś taki. Bardzo fajnie też wygląda. Ciekawym pomysłem było to, że ciemny kolor z grzywy przechodzi na skórę, przez co ma takie 2 szare trójkąty na głowie. Ma także skośne oczy, czyli wyróżnia się od zwykłych, okrągło-okich kucyków. W dodatku motyw szamana mieszkającego w lesie który zna odpowiedzi na prawie wszystkie wyszedł świetnie. Zapewne jest bardzo mądra, skoro Twilight często pyta ją o rade. Lubie też w niej to, że jest bardzo tolerancyjne, np: nie strzeliła focha na Ponyville, mimo że całe miasto unikało ją. Tak właściwie to i tak chyba tylko Twilight ja odwiedza, ale co tam. Dlaczego mieszka w sama w niebezpiecznym lesie everfree? 1) Medytuję się w samotni i z dala od ciszy. 2) "Miejskie" powietrze źle wpływa na jej wywary (jak to pisałem, to przypomniał mi się "wywar z pędzistolca" w Shreku 2 :D). 3) Bliżej ma do tych wszystkich rośli, z których robi mikstury. 4) Być może zebry z natury wolą mieszkać w lesie. 5) Jest dość prawdopodobne, że Zecora woli wieść raczej samotne życie. Mam nadzieje, że w przyszłości często będzie pokazywana. PS. Ludzie się pytają, dlaczego ona ma CM. A co, zebry nie mogą ich mieć czy co? A przynajmniej tak mi się wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to i tak chyba tylko Twilight ja odwiedza

Jest jeszcze Apple Bloom i okazjonalnie jej koleżanki .

Ludzie się pytają' date=' dlaczego ona ma CM. A co, zebry nie mogą ich mieć czy co?[/quote']

No na dobrą sprawę, to może być też zwykły eee tatuaż, lub malunek ze stron, z których pochodzi, nie ma powodów do dziwienia się takimi drobnostkami ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarownica

Zecora jest postacią bardzo charakterystyczną. Jej akcent i charakter odróżnia ją od innych postaci. Uwielbiam ją za jej tajemniczość. Pierwszym skojarzeniem jaki mi przychodzi do głowy słysząc "Zecora" jest afrykańska szamanka, może dla tego mi się z afrykańską szamanką kojarzy, iż jest Zebrą a zebry na ogół pochodzą z Afryki :D Jej CM, dokładnie nie wiem czemu taki, ale przedstawia spiralę a dookoła niej trójkąty... dziwne, ale ok :D Jej sposób zamieszkania także mnie zaciekawił... Mieszka sama w lesie, odseparowana od innych kucyków, a konkretnie to od całego Ponyville.. Może jest po prostu samotniczką i czuje się źle w towarzystwie innych. Jej wygląd jest charakterystyczny , tak jak mówiłam dla Afrykańskiej Szamanki. W Afryce przecież noszą te okręgi na szyi, Zecora też takie ma. W drugim sezonie zdziwiło mnie to, że Zecora w odcinku o Nightmare Night miała długą grzywę ^^; Zebry z natury mają sterczące włoski,a nie długie jak dzikie konie, ale pewnie była to tylko wizja reżyserów. Zgadzasz się z tym co napisałam? Pisz dalej ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem mega radochę jak zobaczyłem ją w tym odcinku. Niby zna się na magii, ale sama jej nie używa. To też nie była taka typowa magia tylko... kurde nie wiem jak to nazwać. No w każdym razie ona chyba preferuje to co można uzyskać przez skupienie. A Twi nauczyła się kolejnej właściwości magii przyjaźni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No' date=' w sumie tak. Tak jak ten trik z rozlaną wodą. Też to było fajne.[/quote']

No właśnie, ja do tej pory nie kumam co zaszło w tej scenie ..... xD

Czy, magia, czy iluzja, albo jeszcze coś innego ......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział, że ta "prawdziwa" magia jest zarezerwowana tylko dla jednorożców. To, że nie ma rogu jej od razu nie skreśla. Może czaruje jak jednorożce, może tylko po spożyciu odpowiednio spreparowanych eliksirów, może to tylko iluzja. Tak czy siak jest skuteczne i robi wrażenie, i chyba to się liczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział, że ta "prawdziwa" magia jest zarezerwowana tylko dla jednorożców. To, że nie ma rogu jej od razu nie skreśla. Może czaruje jak jednorożce, może tylko po spożyciu odpowiednio spreparowanych eliksirów, może to tylko iluzja. Tak czy siak jest skuteczne i robi wrażenie, i chyba to się liczy.

Niby tak. Jeżeli posługuje się magią to na pewno nie jest to taka magia jak w przypadku jednorożców. Jeśli już to nazwałbym to szamańskimi zdolnościami.

Dawać mnie na tą listę! Jedna z moich ulubionych postaci MLP. Jestem ciekaw czym może nas jeszcze zaskoczyć :D

Ja już nie mam władzy nad listą, ale na pewno nie długo zostaniesz dopisany. ^^ Fajnie jakby Zecora jeszcze odegrała jakąś rolę w serialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...