Skocz do zawartości

Dyskusja na temat naszej zielarki


Tarreth

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 206
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na pytania nie trzeba odpowiadać rozpisując się ile wlezie. xD Dałoby się... Btw. jest "Ławka Lyry i Bon Bon", "Scena Trixie", "Kącik muzyczny Vinyl i Octavii"... "Chatka Zecory" też by pasowała... xD Ale ja wiem, że już niektórych to denerwuje jak ciągle ktoś pisze o avatarach i nowych działach. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę, że "Chatka Zecory" to nie jest najgorszy pomysł. W końcu odgrywa w serialu dosyć ważną rolę. Pytania i odpowiedzi byłyby ciekawe + zabawy, które też mogą być fajne. Tylko prowadzenie tego działu to jednak jest pewien obowiązek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak... Jeżeli to się nie zmieni to nie ma co zaśmiecać forum. Po co zakładać działy, których nikt nie będzie odwiedzał. Z resztą... Ja tu się wypowiadam jakby to ode mnie wszystko zależało, a przecież większego wpływu na zaistnienie tego działu nie mam. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wers za wersem rym za rymem swoich wrogów puszcza z dymem :rainderp: A tak serio, podoba mi się ta postać, tajemnicza to raz, z odległych krain to dwa, przypomina, że świat to coś więcej niż Equestria, kraina Gryfów i tereny smoków, w angielskiej i polskiej wersji ma niezły głos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba postać Zecory. Nie mam pojęcia czemu nikt nie wykazuje większego zainteresowania nią. Mam taką propozycję... xD Odzyskujemy Zecorę! (W każdym razie ja xD) Sprawię sobie jakiś avek i sygnę. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Lubię rymować chodź nie wiem czy prowadzenie działu by mnie to nie przerosło. Poza tym mam bardzo mało czasu w tygodniu i piszę głównie w weekendy.

Zecora to moja ulubiona po Pinkie bohaterka serialu. Jej ojczyzna jest intrygująca, sposób mówienia - wciągający, a wiedza nieoceniona.

Kilka artów znalezionych przeze mnie:

Dołączona grafika

Wersja mechaniczna:

Dołączona grafika

Zecora brnie przez śnieg:

Dołączona grafika

Ten malunek wymiata. Ktoś ma talent:

Dołączona grafika

Czy ktoś na to wpadł?

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A kto nie lubi Zecory? Najlepiej rymująca szamanka w całej Equestrii.

Spotkałem się już z takimi osobami, ale jakoś nie dają po sobie tego poznać.

A jak mają to 'dać po sobie poznać'?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. mam avek i sygnę. Nie żebym kogoś zmuszał, bo innym może się podobać inny styl, ale chociaż czasem coś wspomnieć o niej nie zawadzi. xD

Ja bym mógł zrobić avek i sygne do Zecory ale szukałem i nie moge znależć a nie chce zgapiać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...