Skocz do zawartości

Ocena Pracy Avatara i Regenta


Gość

Recommended Posts

Ściągamy od innych działów, a co! Ten temat powstał po to, abyście mogli wyrazić opinię na temat tego, co razem z Hoffmanem wyprawiamy w dziale - co nazywamy pracą na forum/zajmowaniem się działem Twilight Sparkle. Choć tak naprawdę mam jakiś dziwny kompleks, bo wydaje mi się, że wszystko, co robię nie wystarcza i każdy ma mi to za złe..
W każdym razie wszelkie uwagi, pozytywy, negatywy, czy jakiegokolwiek rodzaju opinie na temat naszej pracy wyrażamy w kulturalny sposób, bez przekleństw i ''ciężkich'' opinii, bo wszędzie obowiązuje Regulamin Forum, którego się trzymamy.
 A jeżeli ktoś nie będzie go przestrzegał i obrazi mnie lub Hedzia post zostanie skasowany a jego autor otrzyma warna.

Byłbym zadowolony, gdyby Wasze opinie nie zawierały tylko jednego zdania, bo wtedy to nie post, a krótki ciąg liter na poziomie przedszkolaka. 

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólna praca mi się podoba, poza faktem, że tak trochę widziałem już gdzieś podobny temat... chyba w dziale FS :ming: Więc zgłaszam moją skargę, że nikt się mnie nie pytał czy będzie mi źle z tym, że ktoś pożyczy i przerobi mój pomysł D:

A teraz ocena:

-Są nowe gry i funkcjonują fajnie +

-Spam w postaci tematów Spike'a został usunięty +

-bobule dziwnie dobrze sobie radzi +

-Tric jest ogarnięty +

Czyli poza tym minusem, że gdzieś ten temat widziałem... Ocena pracy jest jak najbardziej pozytywna. W skali to będzie 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachul przyznaj, że ocenę zrobiłeś "po starej znajomości" :D żeby była jasność to Tric zaproponował temat, nie ja ;)

Może trochę po znajomości. Ale czy tak całkowicie? Nie widzę w sumie nic, co byłoby źle sprawowane w dziale, więc wiesz :dunno:

Spoko bob - do Ciebie nie mam pretensji... jeszcze xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to, jak rozwijacie dział Twilie. Są nowe, naprawdę przyjemne zabawy (zwłaszcza Pojedynek Magiczny - świetny pomysł), ogarnięto spamerskie i zbędne tematy - tak trzymać. Na razie dobrze sobie radzicie i życzę Wam, żeby tak zostało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się wasza praca a szczególnie nowa zabawa (Magiczny pojedynek). Nie wiem jak wcześniej inni prowadzili ten dział, dlatego nie będę pisał szczegółów, ale jak dla mnie 10/10. Mam nadzieję, że będziecie tak cały czas (dobrze) pracować, i dodawać co rusz coś nowego i ciekawego oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdę mówiąc podziwiam waszą prace. To co zrobiliście jest godne Twilight, w porównaniu z tym co było za panowania starych Awatarów i Regentów. (Jeśli pozwolicie wyliczę to wszystko :3 ) - Nowe zabawy (A szczególnie magiczne pojedynki) + - Usunięcie moich tematów wprowadzających chaos (:crazy:) + - Wszystko jest ogarnięte + - Tutaj... Twilight rządzi Discord błądzi :twilight5: - Odpowiedzi w Zapytaj Twilight są zgodne + - Jest fajna atmosfera + - Nie ma jak się tu nudzić + - Dział jest popularny + (- Nie jestem tu już wam potrzebna i nie muszę ratować działu jak kiedyś ._. -/+ ._.) -Jest trochę sztywno... - Podsumowanie : 6/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Szczerze się przyznam że nie zaglądam tutaj często. Jednak zgodzę się z innymi, naprawdę jest tutaj dość fajna atmosfera, nawet jak ktoś nie jest fanem Twili to może się bawić świetnie, magiczne pojedynki też sporo wniosły widzę i ogólnie na plus jest Wasza praca. Daję 10/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hmm można tak powiedzieć, że dział odżył, ale czegoś mi tutaj brakuje... Musiałbym przez chwilę posiedzieć, pomyśleć, ale są ferie i mi się nie chce xD. W każdym razie dobra robota, bo (nie chcę tutaj najeżdżać na poprzedników) za czasów Kirary, działo się tutaj nieciekawie i dość szybko straciłem ochotę na odwiedzanie działu.

PS. Stachul, wracaj do chaosu, bo cię wytargam za ogon ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy pomysł z wyprawą po Equestrii jest moim zdaniem bardzo dobry i ciekawy, aż zdecydowałem się wziąć w tym udział. Nie jestem na forum zbyt długo ale zauważyłem, że to niejedyny świeży pomysł (wszak mamy chociażby Magiczne Pojedynki, nowy poddział, który w mojej opinii tętni życiem). Ktoś mógłby powiedzieć, że aktywność w dziale nie jest zbyt duża. Moim zdaniem to nieprawda. Dział żyje i ma się dobrze, posty może nie przybywają w hurtowych ilościach ale uważam, że liczy się przede wszystkim jakość, a nie ilość. A na moje oko z jakością działu jest bardzo dobrze i w zasadzie nie ma na co narzekać.

Oby ostatni pomysł zdobył sporą popularność i okazał się sukcesem. No i oczywiście, oby nie był ostatnim. Dobra robota.

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskrzesiliście martwy dział. Nie udzielam się w nim co prawda za wiele, ale widzę, co się dzieje i jestem z tego zadowolony. Dział jest duży, pomysłowy. Jest tutaj wiele ciekawych zabaw, słynne pojedynki. Ogólnie panuje tu wiele zasad, co nieco usztywnia zabawę, jednak bywa konieczne i sprawdza się świetnie.

Ogółem moja ocena: 10/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zgadzam się z Lemuurem!

Dział jest coraz większy i robi się coraz ciekawszy.. Przyznam, że rzadko tu zaglądam, ale widać waszą ciężką pracę. Jest tak jak powinno być, a nawet lepiej! Myślę, że dalej dział będzie taki magiczny jaki powinien być. Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...