Skocz do zawartości

Teenager[adventure][Violence][Fantasy][+18]


Trahall

Czy pisać Clop rozdziały?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pisać Clop rozdziały?

    • Tak
      48
    • Nie
      13


Recommended Posts

Od autoraWstępnie zapowiadam, że nie mogę określić głównego typu opowiadania jakim są np. Adventure, czy Violence ponieważ można by uznać, że w każdym rozdziale, może znaleźć się coś nowego/innego co nie będzie miało nic wspólnego z tagami.
Jest to historia o poświęceniu, przyjaźni, przemocy, śmierci, historii z przeszłości, tajemnicach Alicornów. Itp. - krótko mówiąc co mi ślina na język przyniesie tam się znajdzie.


Jest to to opowieść o pewnym człowieku, któremu los dał szanse na definitywną zmianę w jego życiu, po przez niesamowitego farta. udaje mu się nawiązać kontakt z tajemniczą klaczą, dzięki której może spełnić swoje największe pragnienie. - jednak wraz ze szczęściem idzie w parze wielkie poświęcenie, za które cena zdaje się być niemała.
Nie jest to smutna historia, w której człowiek, musi przezwyciężać swoje słabości by jego wieczną nagrodą było wstąpienie do raju zwanego Equestrią. Jego wstąpienie to dopiero początek góry lodowej, która odsłania grzechy ludzkości, pozostawione na tych magicznych ziemiach.

 

Rozdział I

 

 

 

Rozdział II

 

Rozdział III

 

Rozdział IV czI

 

 

 

Rodział IV cz.II

 

 

Rozdział V

 

 

Rozdział VI

 

 

Rozdział VII

 

 

Rozdział VIII

 

Rozdział IX

 

Rozdział X

 

Rozdział XI

 

Rozdział XII

 

Rozdział XIII

 

Rozdział XIV

 

Rozdział XV

 

Rozdział XVI cz.I

 

Rozdział XVI cz.II 

 

Rozdział XVII cz.I

 

Rozdział XVII cz.II

 

Rozdział XVIII

 

Rozdział XIX

 

Rozdział XX

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym? xDD

Hmmm...

[...]Uznajcie to za następny fan fick w którym to człowiek trafia do Equestrii. Lecz tym razem, droga jest nieco bardziej kręta.[...]

Też nie wiem o czym to moźe być... :rainderp:

A co do FF... postaram się go jutro przeczytać i ocenić (jak nie zapomnę... xD)


Dałeś dwa razy ten sam link... tzn. do tego samego rozdziału

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fic świetny. Bardzo fajnie się go czyta. Z niecierpliwością czekam na kolejny rozdział. Moim zdaniem +18 jest mniej związany z wulgaryzmami' date=' a bardziej z przemocą która występuje w ficu.[/quote']

Wiem, wiem, ale musiałbym oznaczać każdy rozdział nieco inaczej. Bo w jednym mamy Przygody, w drugim romans, w innym przemoc itp. Po prostu dam +18

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pamiętam, jak czytałem to na dA i zwróciłem wtedy uwagę na pełno błędów. Tutaj na szczęście interpunkcja już jest mniej więcej lepsza. Na razie nie czytałem tej nowej wersji, ale z pobieżnego zerknięcia na pierwszy rozdział widzę, że nadal są kwiatki takie jak: "Znalazła się pod poduszką owiniętą w dziwną kartkę." "Policjant zaczął wyciągać wszystkie szafki i szuflady, opróżniając ich zawartość." No i rozczulający stosunek bohatera do rodzonej matki: "Pieprz się, pomyślał z pogardą chłopak, Co ja jestem, maskotka do cholery?" Takie pytanie z ciekawości... ci kumple zapewnie oparci są na Trahallowych znajomych ze świata rzeczywistego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie z ciekawości... ci kumple zapewnie oparci są na Trahallowych znajomych ze świata rzeczywistego?

Nie wiem, że takie zachowanie jest typowe dla kilku osób które miałem (nie)szczęście poznać.

Co do samego opowiadania, to ma ono wielki potencjał ale... no własnie to ale. ORTOGRAFIA. jeśli coś takiego zauważą taka dynia jak ja - to wiedz że coś się dzieje, np. nawala ci podkreślanie błędów w Wordzie, albo masz ch... nie najlepszego korektora, a jeśli nie masz, to sobie znajdź. To byłoby z grubsza na tyle, bo gdybym z tych trzynastu rozdziałów maił wyłapać wszystkie literówki, interpunkcyjne i gramatyczne błędów - wybacz ale nie chciałbym na tym stracić całego weekendu, zresztą n ie jestem do tego dobrą osobą. A żeby nie było zbyt gorzko - czekam na XIV, bo pomimo błędów, pomysł masz bardzo interesujący.

PS.

Zajrzyj do tematu "spis pre-readerów i korektorów", tam powinieneś kogoś znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...