Skocz do zawartości

[Pojedynek] Syrenka vs Ślimak


Gość

Recommended Posts

Widzę, że mamy wielu chętnych, każdy z Was powalczy, bez obaw. Na pierwszy pojedynek wybrani zostali: Ślimak i Syrenka Arjen! Możecie rozpocząć bój - kto pierwszy, ten lepszy z wybranych może go rozpocząć. Zwycięzca pojedynku zostanie zapisany na Tablicy Zwycięzców i Pojedynków, która niedługo powstanie w pierwszym poście tematu.

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Ślimak powoli, trzęsąc się lekko ze strachu, wchodzi na arenę*

Cóż, łatwo nie będzie, bo w magii nie jestem ekspertem, ale dam radę. Muszę. Z kim ja w ogóle mam walczyć?

*na arenę dumnym krokiem wchodzi Arjelka*

Walka skończona. Już po mnie.

Nie. Uda mi się! Musi! Pora rzucić jakieś zaklęcie! To Syrenka, więc...

Zaklęcie Odwodnienia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Ślimak powoli, trzęsąc się lekko ze strachu, wchodzi na arenę*

Cóż, łatwo nie będzie, bo w magii nie jestem ekspertem, ale dam radę. Muszę. Z kim ja w ogóle mam walczyć?

*na arenę dumnym krokiem wchodzi Arjelka*

Walka skończona. Już po mnie.

Nie. Uda mi się! Musi! Pora rzucić jakieś zaklęcie! To Syrenka, więc...

Zaklęcie Odwodnienia!

Oh you! :TWcU3: Jako Księżniczka Syrenek, zawsze kiedy wychodzę na ląd, biorę ze sobą kilka butelek wody. Ale czy to wystarczy na Twoje zaklęcie?

To zaklęcie Odwodnienia!

*Dostaje zaklęciem odwodnienia*

Dołączona grafika

- Ja pierniczę, jak sucho, normalnie jakby Xyziu żart opowiadał :rainderp:

*Macha ogonem ze smutkiem obserwując, że nikogo już teraz nie ochlapie.*

Dołączona grafika

*Spogląda twardo na Ślimaka. Wygląda na twardego przeciwnika, przynajmniej ta skorupa... to chyba jego dom. Takie zwierzątko-przyczepa kempingowa. Wyjmuje najnowszy egzemplarz gazety działkowej "Magiczny Działkowiec" i otwiera rozdział o zwalczaniu ślimaków*

Zwalczanie chemiczne powinno być ostatecznością. Żadna istota nie zasługuje na takie cierpienie.

No tak... a to jest pojedynek na magię...

*drapie się po szyi*

Czy ja jestem okrutną syrenką? Nieee, to nie dla mnie.

Źle znoszą temperaturę niską (poniżej -3°C).

W tej skorupie to rzeczywiście za długo nie wytrzyma. Zakładam, że przybiegnie do mnie się przytulić, jeśli chce jakoś to przetrwać :enjoy:

A więc... *wzywa pradawną oceaniczną magie syrenek* ZAKLĘCIE ZERA BEZWGLĘDNEGO!

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*szczęka zębami*

Cz-z-z-zy tylk-k-k-ko mi jest tak-k zimn-n-no? Muszę się ogrz-rz-rzać.

*po chwili*

Ha! Byle ryba mnie nie pokona! Poprzednie zaklęcie nie zdołało wiele zrobić Arjelce, ale może następnym czarem zdołam ją pokonać!

*wertuje naprędce Podręczną Encyklopedię Morskich Stworzeń i Kreatur*

Hmm, nie ma tu za wiele informacji... :unsuresb: Tylko o wodzie i śpiewaniu, a zawodzić mi przecież nie zacznie, po to pojedynek magiczny...

Co ja takiego mogę zrobić... A może... Czemu nie?

*skupia swoją magiczną moc*

Musi się udać... przecież umiem... już prawie...

Strumień Ognia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*na widowni słychać krzyki*

Arjen Rulez pokaż Ślimakowi gdzie jego miejsce

:twiblush: tworzę doping sorki Ślimak nic do ciebie nie mam po porostu lubię syrenki

tak a propo do organizatora prośba chcę się zmerzyć z kurczeblade, znam bowiem magię Isitari , on magię Mordoru to biedzie epicki pojedynek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*szczęka zębami*

Cz-z-z-zy tylk-k-k-ko mi jest tak-k zimn-n-no? Muszę się ogrz-rz-rzać.

*po chwili*

Ha! Byle ryba mnie nie pokona! Poprzednie zaklęcie nie zdołało wiele zrobić Arjelce, ale może następnym czarem zdołam ją pokonać!

*wertuje naprędce Podręczną Encyklopedię Morskich Stworzeń i Kreatur*

Hmm, nie ma tu za wiele informacji... :unsuresb: Tylko o wodzie i śpiewaniu, a zawodzić mi przecież nie zacznie, po to pojedynek magiczny...

Co ja takiego mogę zrobić... A może... Czemu nie?

*skupia swoją magiczną moc*

Musi się udać... przecież umiem... już prawie...

Strumień Ognia!

*Widzi lecący w swoim kierunku Strumień Ognia*

Dołączona grafika

Ewidentnie chcesz mnie wysuszyć, a kto nawadniał Ci drogę przed Tobą, żebyś więcej śluzu nie musiał wydzielać? :lunawrath:

*Zasłania się ogonem i przyjmuje na niego zaklęcie Ślimaka*

Dołączona grafika

Mój ogon... *dotyka palcem* Boli. Skrzywdziłeś mój ogon!

Dołączona grafika

Szykuj się na opuszczenie swojego domku.

*Używa zaklęcia LEWITACJA. Lewituję z najbliższego otoczenia prosty patyk i sznurek. Łączy je, następnie zdejmuje skorupę ze Ślimaka, podwiesza ją na linie na patyku i przykleja do grzbietu przeciwnika. W ten sposób nigdy nie wróci do swojego domku! Lepiej, do końca życia będzie szedł przed siebie!"

Grafika przedstawiająca zasadę działania:

Dołączona grafika

*Zanurza obolały, poparzony ogon w zimnej wodzie, po czym ochlapuje Ślimaka. Słona. Dobrze jej służy, ale tylko jej.*

Czekam na reakcję i odpowiedź:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Au! Au! Słona woda! Szczypie!

*otrzęsuje się z wody*

Ty skubańcu... Moją kochaną muszelkę zabierasz? Ja ci ogona nie odrąbywałem... :octcry:

*słyszy doping widowni*

"Arjen Rulez, pokaż Ślimakowi gdzie jego miejsce!"

Ach tak?! ACH TAK?! Koniec pieszczot! Pora odesłać rybkę do morza!

*mruczy pod nosem*

"Święty Oragu, Panie Oświecenia, Lordzie Rozsądku, daj mi, twemu marnemu wyznawcy, moc, dzięki której ta oto Syrenka padnie przede mną, uznąjąc mą wyższość, a przez to wyższość Twą, Oraga Jedynego i Wszechmogącego."

*Ślimak zaczyna dziwnie świecić*

To będzie cios poniżej pasa.

Nieprzerwany Strumień Oragowej Świadomości!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Dostaje nieprzerwanym strumieniem*

Dołączona grafika

Zabolało. I czuje się tak jakoś... dziwnie.

*Owija mocno ogon wokół Ślimaka. Następnie podrzuca go 50 metrów nad powierzchnię ziemi, nad ocean.*

Używa zaklęcia ROZPROSZENIE WODY.

*Ocean nad Ślimakiem rozstąpia się, ukazując oceaniczne dno. Ślimak z ogromną prędkością wpada w nie, i gdy już ma uderzyć w glebę, nagle woda formuję poduszkę, chwyta go, a ocean zapada się z powrotem, grzebiąc go w swoich czeluściach...*

Graficzne przedstawienie by J. Gmoch:

Dołączona grafika

Czy to mój koniec? - pyta się w myślach Ślimak. Lecz w oddali, pod wodą majaczy jakiś kształt. Czy to...

Dołączona grafika

Tak to SyrenkoLunoKsiężniczkoKucykoAvataroModeratoroArjen!Syrenka!

Już po mnie - myśli Ślimak.

*Lecz stworzenie podpływa i zamiast walczyć przytula się mocno z uśmiechem*

Czy to remis? A może podstęp...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*bul bul bul...*

To było dziwne... Sztuczka jak u Mojżesza. Ach, nie doceniłem przeciwnika.

Cóż, wygląda na to, że będę miał grób pod wodą... Nawet ładnie tu.

*kształt majaczy obok Ślimaka*

A co to? Czy to? Nie, niemożliwe...

Miłościwy Oragu, toż to Syrenka! Teraz zginę... Żegnaj, świecie, żegnajcie ci, którzy mnie lubili...

*przytul*

Ona mnie... przytula? Czemu? Może to podstęp? Ale wygląda tak niewinnie...

*przytula Syrenkę*

*w oczach Ślimaka pojawiają się łzy*

Ja już nie chcę walczyć... Nie z Syrenką... To jest niewłaściwe... :octcry:

Uznajmy, że jest remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę, że Ślimak nam mięknie (jak to ślimaki mają w zwyczaju). W każdym razie Arjenowi przysługuje jeszcze jeden post, a potem by wam została ostatnia kolejka (po jednym poście dla każdego). także niech Arjen zadecyduje, czy chcecie napisać jeszcze te 2-3 posty, czy może już mam zakładać ankietę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę, że Ślimak nam mięknie (jak to ślimaki mają w zwyczaju). W każdym razie Arjenowi przysługuje jeszcze jeden post, a potem by wam została ostatnia kolejka (po jednym poście dla każdego). także niech Arjen zadecyduje, czy chcecie napisać jeszcze te 2-3 posty, czy może już mam zakładać ankietę.

Proponowałbym mimo wszystko zmienić formułę rozgrywki, więcej udziału avatara/regenta, bo o ile ze Ślimakiem można było zrobić fajny pojedynek, to jak spotka się dwóch userów chcących za wszelką cenę wygrać to będzie kiepsko :lunawrath: Najlepiej post przedzielający.

Skoro to pojedynek na magię, skieruję go w bardziej pacyfistycznym kierunku:

*Wysila się i używa ZAKLĘCIA KREUJACĘGO*.

Wybacz ze ten domek Ślimak. Na wszelki wypadek wyczarowałem Ci inne, wybierz sobie kształt, a ja go dopracuje umebluję i dostaniesz na gwiazdkę :TWcU3:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek Syrenka - Ślimak, bezapelacyjnie wygrał Arjen (23 do 4). Gratuluję!

Następnymi parami są biorącymi udział w pojedynku są:

- Cloudchaser vs. Applejuice

- Nightmare vs. Sakadetsu

Więc następny pojedynek będzie to ten który rozpocznie najszybciej dana osoba z którejś z pary (wtedy następna para czeka do zakończenia pojedynku). W razie pytań piszcie na pw do mnie lub Tric'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...