Skocz do zawartości

Lightning Dust


kochamMLP

Recommended Posts

Lightning Dust - Kuc znany z 7 odcinka 3 sezony pt. "Wonderbolt Academy" http://www.youtube.com/watch?v=m3FK73Wsl8E Kucyk ten za wszelką cenę chce być najlepszy ,nawet jeśli w grę wchodzi bezpieczeństwo innych . Oto nasza klaczka : http://zapodaj.net/2c2c51a6a47ef.jpg.html Po trupach dąży do ustalonych przez siebie celów ... JEŚLI ZAINTERESOWAŁ was ten kucyk ..wątek jest dla was ...wklejajcie zdjęcia ,dyskutujcie .... Zachęcam do komentowania i pozdrawiam . kochamMLP

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Najlepsze jest w niej to że jest lepsza od Rainbow Dash. Zwinniejsza i szybsza.

Ona jest super! Jest zwinna i ma grację' date=' i jest zupełnie jak RD tylko lepsza :D kocham wredne postacie.

Wiecie co. Ja tam lubię Lightning Dust, tyle że za bardzo jej nie toleruje (wiem, nie trzyma to się kupy). Uważam że ona jest bardziej arogancka niż Rainbow (choć nie uważam że Dash jest arogancka, uważam że jest zapatrzona w sobie). Sądze że Rainbow jest od niej lepsza, a dlaczego... bo ona by nie zostawiła przyjaciół w potrzebie, jest uczuciowa (przecież 6 odcinku 3 sezonu stała się przybraną siostrą Scootaloo) no i lojalna. Jedynie co mogę powiedzieć o turkusowej klaczy jest to że za wszelką cenę chciała zaimponować Splitfire, natomiast Rainbow nie tylko zaimponowała swojej nauczycielce, ale i też pokazała że wyciągnęła wnioski z poprzednich lekcji (odcinków). Choć nie mówię że jej nie lubię.:rd6:
Link do komentarza

Lightning Dust faktycznie jest bardzo arogancka, chociaż Rainbow też - lecz w znacznie mniejszym stopniu. Wkurzała mnie nieco, jednak nie wyobrażam sobie Dust z innym charakterem - w końcu specjalnie została zrobiona do bycia... taką jaką jest (:rainderp:), a za to właśnie ją kochamy (?). Ciekawi mnie, jaki byłby wynik pojedynku Lightning Dust vs. Rainbow Dash we wszystkich konkurencjach :derp2:

Link do komentarza
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...