Skocz do zawartości

Rozpracuj Pinkamenę 2.0!


Lemuur

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 163
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To jedziemy dalej, bo widzę że moje pytania wiele dają :TWcU3: 1.Czy ofiara złamała serce Pinkameny? 2.Czy chodzi tu o miłość rodem z romansów? 3.Czy chodzi tu o miłość idącą bardziej w kierunku dzieci, przyjaciół, zwierząt i tym podobnych? Pytanie numer 1 dałem na wszelki wypadek :fluttershy4:

Link do komentarza

Ofiara miała romans z mordercą?

Nope.

1. Ofiara miała romans z kimś blisko związanym z mordercą?

2. Ofiara zdradziła ukochaną osobę?

1. Nope.

2. Nope.

To jedziemy dalej, bo widzę że moje pytania wiele dają :TWcU3:

1.Czy ofiara złamała serce Pinkameny?

2.Czy chodzi tu o miłość rodem z romansów?

3.Czy chodzi tu o miłość idącą bardziej w kierunku dzieci, przyjaciół, zwierząt i tym podobnych?

Pytanie numer 1 dałem na wszelki wypadek :fluttershy4:

1. Yup.

2. Nie wiem.

3. Nope.

czy ofiara obrazila partnera (o ile go ma) pienkie????????????????????????????????????????????????????????????

nope.

Czy ofiara zakochała się w...Emm... 'gości' (odc. 25) Pinkameny? xDD

Nope.

Link do komentarza

To już chyba ostatnia seria pytań przed moją wersją, no to jedziemy: 1.Czy Pinkamena rzeczywiście miała romans z ofiarą? 2.Czy ofiara odrzuciła miłość Pinkameny? 3.Czy Pinkamena, jeśli tak można powiedzieć ubzdurała sobie ich miłość? 4.Czy Pinkamena zamierza jakoś zwabić ofiarę na miejsce gdzie ją powiesi? 5.Czy twoja osoba ma wąsy? 6.Czy Pinkamena chce wpierw udusić ofiarę, a następnie ją powiesić? 7.Czy Pinkamena chce coś zostawić przy ofierze?

Link do komentarza

czy to ma zdarzyć sie o północy?

czy to wydarzy sie w pokoju pinke?

czy ofiara to reybow dash?

czy zabije nożem?


czy to ma zdarzyć się o północy?

czy to wydarzy się w pokoju pinke?

czy ofiara to rainbow dash?

czy zabije nożem?

1.Czy chce zabić jedną ze swoich przyjaciółek?

2.Czy da ofierze coś zatrutego np. babeczkę,ciastko?

3.Czy zbrodnia odbędzie się w domu ofiary?

4.Czy ktoś ją obraził?

Skąd się tacy ludzie biorą... Może "reybow dash" mi powie...

Link do komentarza

Jezu ludzie.... CZYTAJCIE. MAsakra! Czas... jeszcze nie ustaliliśmy tego dokładnie. 1.Czy to się odbędzie bezpośrednio po zachodzie słońca? 2.Czy to się odbędzie między zachodem słońca, a środkiem nocy ? 3.Czy to się odbędzie w środku nocy? 4.Czy to się odbędzie między środkiem nocy a wschodem słońca? 5.Czy to się odbędzie przed wschodem słońca? 6.Czy Pinkamena będzie nosić wąsy ;P (sorry za edycje)

Link do komentarza

Czy ofiara odrzuciła zaloty Pinkameny?

Yup!

Czy Pinkamena myślała, że ofiara jest w niej zakochana?

Nie wiem.

Czy lina (ta do powieszenia) będzie już przygotowana czekać na ofiarę na drzewku?

Nope.

Czy będzie gilotyna.?

Nope.

To już chyba ostatnia seria pytań przed moją wersją, no to jedziemy:

1.Czy Pinkamena rzeczywiście miała romans z ofiarą?

2.Czy ofiara odrzuciła miłość Pinkameny?

3.Czy Pinkamena, jeśli tak można powiedzieć ubzdurała sobie ich miłość?

4.Czy Pinkamena zamierza jakoś zwabić ofiarę na miejsce gdzie ją powiesi?

5.Czy twoja osoba ma wąsy?

6.Czy Pinkamena chce wpierw udusić ofiarę, a następnie ją powiesić?

7.Czy Pinkamena chce coś zostawić przy ofierze?

1. Nope.

2. Yup.

3. Hmm... Nie wiem.

4. Nope.

5. yyy... Nope?

6. Yup.

7. Nope.

czy to ma zdarzyć sie o północy?

czy to wydarzy sie w pokoju pinke?

czy ofiara to reybow dash?

czy zabije nożem?

1. Nie wiem.

2. Nope. ( czytaj choć trochę odpowiedzi :P )

3. Nope. ( Czytaj choć trochę odpowiedzi :P )

4. Nope. ( Czytaj choć trochę odpowiedzi :P )

1. Nope

2. Nope.

1. Nope

2. Nope

3. Nope.

4. Nope

Większe... Dużo większe szanse zyskujesz, gdy czytasz odpowiedzi na wcześniejsze pytania :P.

1. Raczej nie.

2. Nie wiem.

3. Nie wiem.

4. Nie wiem.

5. Nie wiem.

6. Nie wiem xD.

No i na koniec jak i kilka innych osób... Apeluję o choćby przejrzenie ostatnich odpowiedzi. Naprawdę głupio to wygląda, gdy ktoś pyta o coś, na co odpowiedź padła już co najmniej 3 razy... No i szkodzicie samym sobie, bo wiedza w tej grze jest podstawą.

Link do komentarza

To chyba mogę jechać z moją wersją: Breaburn odrzuciwszy zaloty Pinkameny uraził ją i wzbudził w niej chęć zemsty... Stworzyła ona dość prosty plan, który przy okazji powinien odsunąć od niej podejrzenia, planem tym było upozorowanie samobójstwa ofiary. Pinkamena ma zamiar w nocy zaczekać, aż Breaburn skończy prace w sadzie w Appleloosie, zakraść się do niego i udusić go za pomocą sznura, a następnie powiesić ciało na jednym z drzewek. I jak :fluttershy4:?

Link do komentarza

Jeżeli można, podam ustalone informacje, żeby pytania się nie powtarzały: - ofiarą jest Braeburn - narzędziem zbrodni jest sznur - zostanie uduszony, a następnie powieszony - odbędzie się to w nocy - sadzie, w Appleloosie - motywem jest odrzucenie zalotów I NIE PYTAJCIE O RZECZY KTÓRE PODAŁAM, BO TO JUŻ JEST USTALONE! :facehoof:

Link do komentarza

Czy będzie się to odbywało w nocy ? :rarity4: Czy bronią będzie nóż ? Czy ofiarą będzie Rarity ? Będzie się to odbywać w sadzie ?!

Tak! Brawo! Wygrałaś milion złotych! Ale my jesteśmy głupi, prawda forumowicze? Nabijamy na tym temacie 10 stron i nie wiemy jeszcze kim jest ofiara... Dobrze że rozpracowałaś Pinkamene, bez ciebie nie dali byśmy rady...

Link do komentarza

Zadanie pytania, do którego odpowiedź znajduje się jeden post powyżej jest faktycznie mało sprytne xD Ale tak poza tym, to chyba wiemy już wszystko, mamy ofiarę, motyw, czas, miejsce, narzędzie zbrodni, a nawet poniekąd plan działania zabójcy, czegóż chcieć więcej? :D Może trochę więcej szczegółów? 1. Do powieszenia i uduszenia nie zostanie użyta ta sama lina? 2. Nie jest to lina lniana? 3. Nie jest to lina konopna? 4. Nie jest to lina jutowa? 5. Nie jest to lina skórzana? :molestia: 6. Nie jest to lina stalowa, ewentualnie włókiennostalowa? :crazy: 7. Pinkie wie, co robi? o_0 8. Pinkie ma jakieś doświadczenie w tego typu akcjach, nie? 9. Ofiara nie zostanie zawieszona na jabłoni? 0. Ofiara nie zostanie zawieszona na lipie? 1. Ofiara nie zostanie zawieszona na choince? 2. Ofiara zostanie zawieszona na innym/nieważne jakim drzewie? 3. Ofiara to Brauburn? A jeśli tak, to nie chodziło przypadkiem o Braeburna? :rainderp: 4. Albo, co ważniejsze, odrzucił zaloty Pinkameny? WTH? Co z nim nie tak? Is he gay? :lyra3: To chyba tyle, na obecną chwilę... póki co nie mam więcej pytań! :pinkie4:

Link do komentarza

To chyba mogę jechać z moją wersją:

Breaburn odrzuciwszy zaloty Pinkameny uraził ją i wzbudził w niej chęć zemsty... Stworzyła ona dość prosty plan, który przy okazji powinien odsunąć od niej podejrzenia, planem tym było upozorowanie samobójstwa ofiary.

Pinkamena ma zamiar w nocy zaczekać, aż Breaburn skończy prace w sadzie w Appleloosie, zakraść się do niego i udusić go za pomocą sznura, a następnie powiesić ciało na jednym z drzewek.

I jak :fluttershy4:?

Myślę, że wystarczająco trafne, by uznać Cię za zwycięzcę! :D

Dokładniej plan zbrodni wyglądał tak:

Rozpracuj Pinkamenę:

Pinka chce zabić Braeburna, ponieważ złamał jej serce. W tym celu wybiera się pociągiem do Appleloosy, w normalny, szary dzień. Zamierza wynająć tam pokój w jakimś hotelu, czy schronisku. Poświęcić kilka dni na obserwację celu, w tym czasie wejść także w posiadanie liny, po czym zabić go w sadzie jabłkowym Appleloosy. Będzie chciała upozorować samobójstwo przez powieszenie. Jej dokładny plan to wypatrzeć, kiedy Braeburn pójdzie do sadu po zmroku, zakraść się od tyłu, udusić go liną, a następnie ciało zawiesić na drzewie. Po dokonaniu zbrodni Pinkamena zamierza bezpiecznie oddalić się z miejsca zdarzenia i przespać noc w swoim pokoju. Następnego dnia złapie pociąg i wróci do Ponyville, z samego rana.

Tak więc punkt dla Ciebie HappyHatter, kolejna edycja powinna pojawić się jeszcze dziś! :3

Czyli nie dowiemy się jakiej liny użyła, ani jakiego drzewa? D: A na siódme i ósme swoje pytanie jestem w stanie odpowiedzieć sobie teraz sam - Nie ^^ No i gratuluję, Hatt ~ Discors

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...