Skocz do zawartości

[Pojedynek] Bellamina vs Neon


Gość

Kto był lepszy w trakcie czwartego magicznego pojedynku?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Kto był lepszy w trakcie czwartego magicznego pojedynku?



Recommended Posts

Rawr!

Dołączona grafika

Spotykamy się kolejny raz na arenie by stoczyć następujący pojedynek, w którym uczestniczą tym razem: Neon, avatar Trica Trixie i były avatar Daring Do, oraz Bellamina, aktywna i często widziana w dziale Pinkameny. To już czwarty pojedynek na tej arenie. Przypominam, że chętni do udziału w pojedynkach bądź chcący wyrazić swoją opinię o zabawie użytkownicy mogą zrobić to tutaj. Niech pojedynek będzie syty, życzę powodzenia uczestnikom ;)

Pojedynek uważam za rozpoczęty!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na arenę. Gotowa na trudny, ciężki i ciekawy pojedynek z...Neonem.

- Neon! Witaj. Widać mam pojedynkować się z Tobą...zacznijmy więc. Na początek...

Ściana Lodu

Jak na Królową Śniegu przystało :ming:

Między mną a Neonem wyrasta wysoka na kilka metrów gruba ściana lodu.

- I co masz zamiar z tym zrobić, darling?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na arenie. Strzepuje kurz z peleryny i wypatruje przeciwnika, gdy Bellamina sie pojawia kłaniam sie nisko.

- Nie sądziliśmy, że będziemy walczyć z... Osobnikiem płci przeciwnej. Trudno, żadna różnica... Zaczynajmy.

Przede mną nagle pojawiła się wielka ściana lodu. Cóż... Trza wykorzystać dawne atuty.

Za pomocą czaru przekopuje ziemię pod lodowcem, tworząc wygodne przejście. Czas na kontre... Co by tu wymyśleć... Wiem! Pójde przykładem Królowej:

Przemiana!

Ciało Bellaminy powoli spowija lepki, zielony kokon, zamykając ją w swych sidłach.

- Bum... Powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mgła... Mgła... Tak chcesz się bawić.

Tworze mały wir powietrzy wciągający mgłę i zmieniający ją w zwykłą kałużę, która wsiąka w posadzkę.

- Teraz nasz ruch...:

Wieczna ciemność!

Całą arenę spowił nieprzenikniona ciemność. Jeden z widzów starał się zapalić światło. Zadziałało na pół sekundy. Mrok dosłownie pochłonął światło. Jedyne co teraz było widać to błyskające co chwila w innym miejscu zielone oczy, świadczące o tym, że ktoś kręci się wokoło i planuje coś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Słychać jedynie cichy, chytry śmiech.*

- Jesteś taka przewidywalna...

Labirynt...

Kula światła zmniejszyła się i zatrzymała, obok niej pojawiły się inne, takie same. Z ziemi wystrzeliły ku górze ściany z niebieskiego, nie tłukącego się szkła, oświetlane delikatnie światłem kul, tworząc przerażającą atmosferę. Do tego dołączyła muzyka, słyszana w każdej części pomieszczenia, które teraz stało się labiryntem.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=OKR6nEWTEgM

Bellaminie mignął przed oczami jeden obraz. Pojawił się na setne sekundy ale wrył się dobrze w pamięć. Już dobrze wiedziała gdzie jest...

Dołączona grafika

UWAGA~! Nie wiem, czy pod coś to dać więc w razie W wrzucam to pod {C} jak Creppy :3

Do góry wystrzelił podest, świadczący o środku labirynty, był jednak wysoki i niedostępny do wejścia. Na jego szczycie, na mahoniowym tronie siedziała postać, której widać było tylko jedno... Jadeitowe oczy.

- Zaczynamy grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A więc takiś ty sprytny...labirynt zbudowany z niezniszczalnego szkła, bez możliwości zniszczenia go magią...chociaż sam labirynt jest przecież stworzony z magii...z czystej energii...Neonie! Sam jesteś potężnym magiem, ale co zrobi mag bez swojej magii?

Golem...

Golem, który pochłania energię, żywi się nią i broni twórcę.

Co magu zrobisz bez magii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak. Może i taki golem miałby racje bytu gdyby nie jedno ale...

Wewnętrzny fantasta - Reguły

Dołączona grafika

Stanąłem przed Bellaminą, wyciągnąłem zza pazuchy małą czarną książkę. Założyłem okulary i zacząłem czytać, po chwili zamknąłem książkę.

- Golem nie może zostać stworzony od tak, jego kreacja polega wpierw na ulepieniu formy, potem na ożywieniu go. Stworzyłaś go czystą magią, więc omijając techniczny aspekt, że w ciągu kilku chwil sam się pochłonie, to dodatkowo bez wydania komendy nie może zaatakować. A golema pokonać łatwo... Nawet jest stworzony z magii ale zachowuje cechy normalnego golema, nie widzę kartki w jego ustach, więc musi mieć na czole napisane "emet".

Podchodzę do golema i ścieram pierwszą literę z słowa, pozostawiając same "met", golem rozpada się na kawałki, a potem znika. Był wytworem czystej magii więc nie pozostał po nim nawet ślad.

- To była obrona. Teraz czas na kontra-atak.

Notes Śmierci

Otwieram książkę z tyłu, wyciągam długopis i wpisuje na skrawku papieru "Bellamina. Losowo." (Dla nie wiedzących o Death Note. Wpisywało się tam przeciwnika i rodzaj śmierci. )

- Co zrobisz z tym?

Wyrywam zapisany skrawek i chowam go do kieszeni, książkę chowam za pazuchę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Bella i Neon napisali już po cztery posty, więc każdemu z Was przysługuje jeszcze jeden, po których napisaniu pojedynek zakończy się, a ja jak zawsze założę ankietę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się śmiać.

- Neon, widzisz...notes działa pod jednym warunkiem: musisz wpisać moje PRAWDZIWE imię, nie zaś pseudonim. A teraz kontratak.

Czar Kotwicy

To stary czar, można go zastosować tylko wtedy gdy ktoś próbuje mieszać samą Śmierć w nie jej sprawy. Łączy maga niezniszczalną(nawet sami bogowie nie mogą jej zniszczyć) duchową kotwicą. Zaklęcie powoduje, że Śmierć upomni się nie o osobę którą ma, lecz o tą którą zwiążę zaklęciem. Tak oto Neon zostałeś związany czarem kotwicy.

Ach, jeszcze jedno. Czar działa tylko raz, żadne z nas nie może ponownie go użyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- O każdego z nas Śmierć kiedyś się upomni. Po prostu o niektórych wcześniej... Może teraz nie możęmy Cię zabić w żaden sposób, ale możemy sprawić, że Twoje życie będzie piekłem na ziemi.

Klątwa

- Przez całe życie będą Cię prześladowały niszczące psychikę obrazy. Będziesz miała je cały czas w pamięci i w losowo wybranych momentach będą się pojawiały. Zaklęcie działa przez całe życie. Nie masz jak zdjąć klątwy. Tylko ten co założył klątwę może ją zdjąć. A tego nie zrobimy...

Koniec pojedynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuuuuuuuuuuuuu! dlaczego śmierć???? Po co aż tak drastycznie? Ja tego po prostu nie rozumiem i ten kto pierwszy użył zaklęcia mającego zabić został dla mnie przekreślony w tym pojedynku. Zagłosowałem więc na Bellaminę. Mam nadzieję, że pomimo śmierci dalej będziecie pisać posty xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to Neon przegrał xD Bellamina żyje i ma "wyniszczające ją obrazy" - te zaś są pojęciem względnym - klątwa odzwierciedla wolę autora, czyli jeśli Neon chce wyniszczyć ją krwawymi scenami, to klątwa takie sceny zastosuje...ale Bella może być do nich przyzwyczajona więc nie będą one na nią działać niszcząco, najwyżej irytująco... Plus - dwa z czarów Neona były mało oryginalne(wybacz ale DN i Labirynt Pacmana?) dlatego mimo fajnych opisów głosuję na Bellę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie prosiłem, by nie mieszać śmierci z zabawą. To jest chyba oczywiste, że jeśli kucyki się wzajemnie nie zabijają (co najwyżej okładają się po buziach). To my tu tego widzieć też nie chcemy, bo to psuje zabawę (nie chodzi o to by złapać królika, tylko by go gonić).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...