Skocz do zawartości

Brohoof nr 8 (grudzień)


Sowa

Recommended Posts

Tak, w końcu pojawił się w sieci ostatni w tym roku, ósmy numer Brohoofa! Tym razem uraczyliśmy Was nie tylko artykułami, które zostały okraszone dużą ilością grafik dla uciechy waszych oczu, ale oprócz tego na końcu numeru zamieściliśmy kalendarz na najbliższy rok! Linki zarówno do numeru z kalendarzem jak i samego kalendarza na naszej stronie internetowej. Korzystając z okazji ja wraz z całą redakcją chcielibyśmy życzyć Wam wszystkim szampańskiej zabawy sylwestrowej trwającej do rana, oraz szczęśliwego Nowego Roku. Abyśmy za rok mogli się ponownie spotkać w takim samym lub większym składzie. http://brohoof.pl/2012/12/31/brohoof-82012/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh Bob... a właśnie, albo mi się wydaje, albo zmieniliście coś w stylu pisania artykułów. Pierwszy akapit, ten informujący co się znajduję w artykule, z pewnością ma jakąś nazwę, jest teraz sam na stronie (i to chyba nie zawsze do tego). Zawsze tak było, czy coś kombinowaliście, aby mieć nie wiadomo ile stron?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nauczyli się pisać RECENZJE odcinków, a nie STRESZCZENIA! Brawo, w końcu :P Fajne wydanie, aczkolwiek [buysomeapples] w gazetce być nie powinno... Ciekawy opis z MLK, dobre recenzje ficów, całkiem przyzwoity wywiad z Merem. No i świetna gierka z Labiryntem xD Me approves.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh Bob... a właśnie, albo mi się wydaje, albo zmieniliście coś w stylu pisania artykułów. Pierwszy akapit, ten informujący co się znajduję w artykule, z pewnością ma jakąś nazwę, jest teraz sam na stronie (i to chyba nie zawsze do tego). Zawsze tak było, czy coś kombinowaliście, aby mieć nie wiadomo ile stron?

What Bob? ;v Zmieniliśmy styl trochę, postanowiłem urozmaicić wydanie większą ilością grafik, by było bardziej przyjazne dla oka.

Swoją drogą pisałeś o tzw. lidzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji ja wtrącę swoje 3 grosze... mianowicie w liście Boba do księżniczki Celestii zaszło drobne nieporozumienie. Nie mam pojęcia o co chodzi z tymi przypinkami, a już zupełnie z tą podwójna licytacją... A tak poza tematem - wiedziałem że z poziomem krzyżówek nie dorównam Solarisowi, więc Bob tak z zadu strony w żartach podsunął mi pewną myśl słowami "to może być krowa cokolwiek" więc wziąłem tenże pomysł we własne kopytka i tak co numer staram się Wam zróżnicować zabawę. Bardzo się cieszę że labirynt się podoba i jest to tylko dowód na to że czas spędzony na grafice i przerabianiu obrazków nie jest czasem zmarnowanym. :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę powiadam wam, że mi się numer podoba :) Nie przeczytałam jeszcze wszystkiego, ale niektóre artykuły przykuły moją uwagę. Widzę, że daliście dużo grafiki za co wielki plus. No i jest kalendarz, którego i tak sobie nie wydrukuje (brak tuszu), ale liczą się dobre chęci. Oby tak dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że wszelkie uwagi to są do mnie :D aa, co do kalendarza, można numer podać (podobno gdzieś jest podany pdf) i zanieść do drukarni. jeśli zażyczą sobie mniej niż 30 zł to brać, wtedy wam z tego zrobią prawdziwy kalendarz z kartki i plastikowej obręczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać temat cieszy się niemałą liczbą odwiedzin. I cała redakcja jest za to wdzięczna. Ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy trochę nie ponarzekali. Tak więc prosimy wszystkich o komnetarze. Jeżeli coś Wam się nie podoba - piszcie o tym, każda kontruktywna krytyka pozwoli nam ulepszyć kolejne numery Brohoofa. Poza tym jesteśmy zwykłymi ludźmi, tak więc wszelkie Wasz pochwały, peany i ogólnie zachwycanie się naszą pracą jest również jak najmilej widziane :crazytwi:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...