Skocz do zawartości

Czajnikowe rysunki


Chay

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Teraz co prawda nie rysunek, ale rzecz również powiązana z rysowaniem. Poszukuję osób chętnych do wzięcia udziału w konkursie polegającym na wymyśleniu tytułu (więcej informacji na dA). Jeżeli ktoś z was, kto to ogląda nie ma konta na tejże stronie, a chce zaproponować nazwę - niech przysyła propozycje na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, przyzwyczaiłam się już do takiego stylu rysowania. Do tego, zaczęłam tworzyć komiks, i wątpię, że zmienię swój styl. Co najwyżej mogę go rozwinąć.

Kochana coś Ci pokarze Washuu

To stronka mojej znajomej, rysowała w formie Clamp. Przez lata miała swój styl, clampowski, aż po wielu latach wyrobiła własny styl. Nie mówiąc co rysuje, ale wychodzi jej to bardzo dobrze. Robi to na tablecie. Nawet rysuje mangi na rynek niemiecki. Ale chyba nie ma jej starych prac w kredkach. Za to są jej wczesne prace, i są różnice.

Dlatego ciężka praca się opłaca, szczególnie jak to nasze hobby. :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Przepraszam, jeżeli checesz sobie darować mój niewybaczalny komentarz, to po prostu spoilera nie otwieraj. Ale muszę to napisać.

Jeżeli otworzysz - cóż... Twoja wina.

Nie przejrzałam całego tematu (Bądźmy szczerzy. Komu się chce?) a konto na dA.. Cóż, nie chciało mi się oglądać.

Byłoby lepiej gdybyś na początek wstawiła swoich trochę najlepszych prac, a potem podał/ała konto na devianta.

No ale to już jest nieważne.

A teraz szczerość (kolejna ._.) nadchodzi.

Co do Akwarelowej Luny, czemu nie posiada dalszej części ciała?

Wiesz, wygląda to co najmniej dziwnie.

Na czym ty malowałaś? Nie zbyt ładnie to wygląda, papier jakby pognieciony.

Mogłoby być już jakieś tło...

Luna ma za duży pyszczek.

Jej włosy nie są zbyt pofalowane. Ona ma gwiazdeczki we włosach, a nie białe kropki .__.

Na włosach obok rogu, ma taką grzywkę, a nie niebiesko-białą kulkę.

Trochę źle pomalowane, ale to akwarele przecież...

Włosy z tyłu są za długie. Trochę krótsze i grubsze ^^

Czemu nie ma swojej korony i królewskiego naszyjnika(czy jak to tam.xd)?

Nie będę dalej pisać, bo po prostu nie chcę Cię urazić (ale chyba właśnie to zrobiłam, oraz boję się reakcji userów, że na mnie napadną i w ogóle.)także więc przepraszam. Chciałam tylko wyrazić swoją opinię :) (ale chyba podcięłam ci tylko skrzydła...)

Masz swój własny styl, który nie każdemu się podoba...

Skąd ja to znam. xD

Ale jakbym nie była taka czepialska, to obrazek byłby fajny. ;>

Na prawdę jest fajny. ^u^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fagglenorusie kocham cię za tą krytykę. W końcu znalazła się osoba, która pisze szczerze. Będę wiedzieć co poprawić.

Malowałam na papierze podklejonym kartonem a nie jest zbyt dokładnie pomalowane ponieważ pierwszy raz malowałam farbami akwarelowymi i trochę bałam się wymieszania farb, jak stało się to w wypadku oka. Co do rozmiarów pyszczka: to raczej szyja jest zbyt chuda, zależy jak na to patrzeć. Grzywa to kompletna klapa, wiem. Korony i napierśnika (czy tam naszyjnika) nie domalowałam bo po prostu nie lubię tak wystrojonych kucyków.

Nie uraziłaś mnie, naprawdę. Nie masz też za co przepraszać, częściej wyrażaj swoją opinię pod moimi rysunkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam że gorzej zareagujesz. O,o
Ale jest fajnie, że nie czujesz się przeze mnie urażona. ;>

Szyja? Zbyt chuda? Nie przesadzajmy... Jest taka masywniejsza niż normalna szyja Luny.

No to dobrze, że nie jesteś strojnisią kucyków, aczkolwiek diadem i to coś naszyjnik nie jest żadnym akcentem wystrojonego kucyka.
Jest to najzwyklejszy okaz, ponieważ Luna nosi takie cośki dlatego że jest Księżniczką.
To podkreśla jej jakby władzę, określa że jest Księżniczką, albo Królową (jak kto woli) Nocy.

Skoro chcesz, to będę, tylko wstawiaj swoje arty. ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...