Skocz do zawartości

Odcinek 15: The Super Speedy Cider Squeezy 6000 (Super Szybki Wyciskacz Soku 6000)


Neiter

Recommended Posts

Tytuł: The Super Speedy Cider Squeezy 6000

Opis: The Flim Flam brothers challenge the Apples to a Cider Making Contest for the farm (Bracia Flim Flam rywalizują z rodziną Apple w konkursie robienia cydru dla gospodarstwa).

Data emisji: 28.01.2012

Napisy PL by PhosiQ

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=p8WLbS6-blc

Dużo odcinków o Applejack i jej rodzinie się zapowiada (12, 14, 15). I dobrze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

:yay: odcinek dobry ale nie genialny daje 8/10

autor M.A. larson :

The Cutie Mark Chronicles, Sonic Rainboom, Swarm of the Century, The Return of Harmony Part 1, The Return of Harmony Part 2, Luna Eclipsed, Secret of My Excess and The Super Speedy Cider Squeezy 6000.

+scena z flutter na poczatku

+piosenka (dziwna ale zawsze)

+pinkie pie (nie bede sie rozpisywac dlaczego)

+sporo nawiazan do spongeboba

+glos bonbon (co odcinek ma inny)

+grany Smith is a chicken :P

-nie jest to odcinek o Flyttershy

_jakos mnie ten odinek nie porwal, bywaly gorsze i lepsze ten jest taki wysrodkowany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się braciaki przejechali na cięciu kosztów :P Na plus: - duuuużo cydru; - dużo backgroundowych kucy; - śmiechowi bracia xD - dat look Bloomie. Więcej pewno się okaże, gdy obejrzę odcinek po polsku i na spokojnie xd Anyway... Wydawało mi się, czy Bon Bon miała taki dość... mocny głos dzisiaj? xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah no niezły odcinek, ale... no na pewno nie najlepszy :P Liczyłem na więcej AJ, a dostałem strasznie wqr*iających braci Flim Flam ;P Piosenka była długa, śpiewała w niej Granny Smith... i to w sumie jej jedyny plus. Po prostu jak dla mnie piosenki muszą być śpiewane przez główne postacie, inaczej tracą swój urok. Małe podsumowanie: + Intro xD Fluttershy jak zwykle w formie :3 + Dashie przez cały odcinek + płacz Pinkie... aww + list na końcu :D + cider cider cider cider cider cider cider cider cider + długa piosenka... - ...jednak jakoś mnie nie porwała - za mało AJ (znowu) - za dużo braci Srim&Sram - brak Braeburna Ocena? 7/10. Ale może się zmienić po powtórnym obejrzeniu ;p Btw raczej nie liczcie na napisy dzisiaj, piosenka będzie straszna do tłumaczenia. Aha. I morał: Everypony drunk. :braeburn:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy odcinek. Chociaż Logika i kucyki w parze nie idzie. W końcu nie założyli się o sad, a o wyłączność sprzedawania bezalkoholowego napoju alkoholowego w Ponyvile (tak jakby rodzina Apple go posiadała w ogóle). Tak rodzina Apple by "wypadła" z biznesu, ale nie musiała udostępniać swoich jabłek, co razem z tym, że goście mogliby spróbować wykupić później, ale z ich jakością produktów wątpię by im się to później udało (AJ prawie została zakatowana przez tłum, że tak mało robią, ale to nic w porównaniu do tego co by mieli Film i Flan za sprzedawanie słabego produktu). Swoja drogą jednak lepiej by było gdyby w końcu ta ich maszyna eksplodowała... Big Mac i jego epicka elokwencja :-D Angryshy i ta płacząca RD. No i tym razem nic nie ukradło "spotlight-a" Apple Jack, ponieważ jej list do Celestii był iście trollersko epicki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po odcinku..czas na moje refleksje:

Odcinek słabszy od poprzedniego to widać, ale nie jest też zły. Dla mnie w zasadzie średniak tego odcinka: początek i koniec mi się podobały, środek już niekoniecznie. Ogólnie może być ten odcinek - nie porwał mnie, ale też mnie nie nudził.

Plusy i minusy:

+ Początek odcinka (scenka z Flutter)

+ Piosenka (chociaż lekko przegadana)

+ Wyjątkowo duża ilość backgroundowych kuców

+ Produkcja alkoholu cydru jabłkowego

+ Doctor Whooves i obracanie klepsydry.. przypadek?

+ Granny Smith (całokształt w tym odcinku)

+ Po raz kolejny randomowość PP :D

+ I znowu udział Mane6.. jak ja lubię takie odcinki

+ Zasadzie to cała rodzina Apple

+ Bracia FlimFlam - po raz kolejny wprowadzają nowe postacie

+ To się nazywa tryb co-op przy produkcji alkoholu cydru

>>Fluttershy strząsająca jabłka z drzew - genius ^^

>>Rarity wybierająca jabłka

>>Inne też się wykazały, ale nie chce mi się tego już pisać xD

+ Zakończenie odcinka (podoba mi się ta scena z kuflami + nauczka dla braciszków - pod koniec tacy wrednawi się zrobili)

+ Morał z odcinka - jest genialny xD

- Jak już napisałem - same postacie braci jest ok ale pod koniec ich zachowanie

- Piosenka (tak i do plusów i minusów zaliczam to) - nie porwała mnie

Mało minusów dopatrzyłem jak widać. I w sumie dla mnie nie dziwota bo nie ma zbytnio do czego się przyczepić. Ale ogółem odcinkowi daję ocene 8/10 - nie genialny, nie słaby - coś pomiędzy. Jednak mam pozytywne odczucia co do odcinka.

Brace yourself - drunken pony arts are coming :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to teraz ja plusy : pędzenie bimbru xD scenka na początku z Fluttershy Każda z Mane6 ma scenkę Rainbow zachowała die jak alkoholik Doctor Whoves(nie umiem tego napisac xD) ogólnie dobrze było a bracia byli podobni do tych 2 grubych i chudych komików a teraz minusy: piosenka nie zachwyca ogólnie wiadomo że bimber pędzony ręcznie jest lepszy od pędzonego mechanicznie. podsumowanie: Odcinek nie za bardzo mi się podobał głownie za to że można pomyśleć ze każdy poniacz może być alkoholikiem.Odcinek oceniam 5/10 ale bracia trafiają do mojego Hall of episodic character razem z trixie i gildą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka genialna. Uwielbiam musicale, a to było trochę w starym dobrym stylu :) Tylko dlaczego tak ładnie śpiewające kucyki okazały się takimi dupkami? Bardzo dobry odcinek. Prawie tak dobry jak ostatni. P.S. Jaracie się alkoholem jakby nie wiadomo czym. Rozumiem, że się kojarzy, ale proszę was... To było trochę śmieszne gdzieś tak pierwsze 50 razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Może teraz ja się wypowiem :). Odcinek baardzo mi się spodobał. Na plus lecą: + kucyki zachowują się jak ćpuny. Uzależnienie od cydru poziom >9000 :D. No rozwaliło mnie to + lololo! Ten taniec kucyków ( nie braci, tylko *statystów* ) podczas śpiewania mnie rozwalił. + Wstęp z Fluttershy - no przesłodki :). Normalnie takich słów nie używam, więc to wyczyn, że mnie do takiego stanu doprowadzili. + Długa i radosna piosenka + APPLE FAMILY TO MONOPOLIŚCI :D. Mogą sobie dyktować ceny jak chcą, robią ile chcą i kiedy chcą. Niby zostało to pokazane w dobrym świetle, ale i tak śmieszy mnie trochę ten punkt widzenia. + RD dostające kubek cydru ~ ta jej minka + RD jedząca ziemię ~ znowu jej mina + Rarity mówiąca "of course" -> BATTLECRUISER REPORTING. SHIELDS UP, WEAPONS ONLINE + List do Celestynki na końcu i wchodząca przy tym muzyczka. - TROLOLOLO BRAK. Przecież to odcinek kucyków. Co tu dużo mówić. Kolejny raz naćpałem się kucykami i teraz przez kilka godzin będę miał fazę. Dzisiaj nie śpię... idę zeżreć kilogram cukru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był to jakiś świetny odcinek, dla mnie taki trochę powyżej średniej, jednak większych minusów się w nim nie dopatrzyłem. Tylko bracia Flim i Flam działali mi na nerwy, nie lubię ich. Na plus zasługują: - Fluttershy na początku odcinka - RD, gdy nie odstała cydru - Pinkie Pie ("Yes, sir! Madam! Sir!") - Rarity (scena w piosence i kontrola jakości jabłek) - scena tuż po zakończeniu pracy z Twilight i Applejack - ta mina Applejack, kiedy odchodziła po "przegranym" zakładzie, no we mnie coś pękło... - list do Księżniczki Celestii, czym byłem totalnie zaskoczony :> Na plus zasługuje jeszcze to, że bardzo fajnie w tym odcinku ukazano tę magię, moc przyjaźni :> Po prostu aż miło było oglądać całe mane6 (z rodziną Apple) zjednoczone, połączone przyjaźnią. Dawno czegoś takiego nie czułem oglądając kucyki, a teraz tak jakby trafiło to do mnie ze zdwojoną siłą. Mam nadzieję, że rozumiecie co czuję :P Jak dla mnie, to 8+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...