Skocz do zawartości

Rainbow Dash- Czy w głębi serca też taka jest?


L'estaca

Recommended Posts

Jak wszyscy wiedzą RD jest raczej aroganckim kucykiem. Do tej pory tak było. RD zachowuje się tak jak niektórzy twierdzą, ponieważ lubi być w centrum uwagi, najważniejsza, najbardziej cool i tak dalej. Ale ja uważam że w głębi duszy RD taka nie jest. Tak naprawdę jest pegazem płatającym figle, ale nie jest arogancka i nie miła. Jak uważacie wy? :rd7:

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGÓLNIE.

Rainbow Dash jest kucykiem utalentowanym i ambitnym. Arogancja.?! Skąd te słowo. Ona nie jest arogancka, raczej zapatrzona w sobie. Po prostu popisuje się przy innych kucykach, mówiąc sobie że jest najlepsza i wo gulę. Zachowanie naszej pegazicy możemy dostrzec wieku dzieciństwa, kiedy jeszcze była w Akademii lotniczej w Claudsdale. Jej koledzy wyśmiewali się z niej, przezywając ją "Rainbow Kraksa". Z pierwszego sezonu możemy wywnioskować że łatwego dzieciństwa to Dashie nie miała. Sądzę że nasza tęczowa pegazica przyjęła taki mechanizm obronny. Dzięki swojej udawanej "Arogancji", uwierzyła w siebie i to cały czas stosuje. Uważam, że Twierdzi że to jej pomaga w staniu się lepszym pegazem.

CENTRUM UWAGI.

RD zachowuje się tak jak niektórzy twierdzą' date=' ponieważ lubi być w centrum uwagi, najważniejsza, najbardziej cool i tak dalej.[/quote']

Moje przekonanie tkwi w tym że Dashie NIE JEST TAKA. A dlaczego.? Sądzę, iż, ponieważ, że to tkwi w dzieciństwie pegazicy. Mam przekonanie że Rainbow nie była zauważana przez swoich (jak ma) rodziców. Może nie spędzali z nią za wiele czasu, może byli pochłonięci pracą czy mieli więcej spraw na głowie.

PODSUMOWANIE.

Sądzę że Rainbow Dash jest kucykiem ambitnym, miłym i pracowitym. Ale nie "AROGANCKIM.!" Ma poczucie humoru i lubi płatać figle, które nie sprawiają nikomu przykrości. Uważam, że problem naszej Dash tkwi jej w dzieciństwie, pewnie rodzice nie mieli zbyt na nią dużo czasu żeby zobaczyli jak robi swoje pierwsze akrobacje. Takie jest moje zdanie na ten temat.:rd6:

Ps.

This is True. Po za tym ładny obrazek.:rd8:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezgranicznie się z tobą zgadzam. Jeśli już ktoś miał się okazać arogancki, to Rarity w odcinku "Dziewczyński wieczór", podczas "fochania" się na AJ. Rainbow Dash, po prostu lubi być fajna, w centrum uwagi. Ale to nie oznacza, że myśli sobie, iż jest najlepsza ze wszystkich. To bzdura. Czasami może się niektórym tak wydawać, kiedy np. chce wygrać wygrać jakiś ważny konkurs. Ale to jest normalka! Każdy chce mieć satysfakcję z tego, że zwyciężył. Innym przykładem przywidzenia jest sytuacja, w "Wonderbolts Academy", kiedy to Rainbow zaprzyjaźnia się z pewną klaczą o imieniu Lightning Dust, która była równie dobra co Rainbow. Kiedy dowiedziała się, że została tylko skrzydłową poszła do gabinetu Spitfire ze skargą. Wydaje się to trochę aroganckie, ale Rainbow tak bardzo zależało na zrobieniu wrażenia na Spitfire, że chciała zrobić wszystko dla uzyskania najlepszego poziomu ze wszystkich. Dodatkowo, co do odcinka mogę stwierdzić, że gdy zabierano Lightning odznakę wydawało mi się, iż zabierają ją do fabryki tęczy. Jak znam życie, gdyby wszyscy mieli świadomość ( co byłoby niemożliwe, bo wtedy Celestia zamknęłaby fabrykę i ukarała pracowników, ale to tylko przykład) o istnieniu ów fabryki to Rainbow na pewno zrobiłaby wszystko, żeby Lightning nic się nie stało, bo nikt ( przynajmniej z tych dobrych kucyków) nie chciałby krzywdy innego. Więc mogę uroczyście zatwierdzić, że moim zdaniem Rainbow nie jest arogancka.

Linkowanie grimdarków nie jest dobrym pomysłem :fluttershy5: ~Keola

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Dash jest kucykiem utalentowanym i ambitnym. Arogancja.?! Skąd te słowo. Ona nie jest arogancka, raczej zapatrzona w sobie. Po prostu popisuje się przy innych kucykach, mówiąc sobie że jest najlepsza i wo gulę.

Śmiechłem hardo. Bo to jest właśnie arogancja. Rainbow Dash najbardziej popisała się chyba w odcinku z Mare Do Well. Nie muszę nawet wysuwać argumentów, zeby pokazać, że RD jest arogancka, bo ten odcinek mówi wszystko za mnie. Ambicja nie ma nic wspólnego z wmawianiem innym, jakim to się jest niesamowitym. Rainbow Dash po prostu jest próżna i arogancka.

Sądzę że Rainbow Dash jest kucykiem ambitnym, miłym i pracowitym. Ale nie "AROGANCKIM.!" Ma poczucie humoru i lubi płatać figle, które nie sprawiają nikomu przykrości.

Nie sprawiają nikomu przykrości. Tak. Jak na przykład jej genialne dowcipy w odcinku Luna Eclipsed. Gdyby RD ciągle nie przeszkadzała, to Luna porozumiałaby się z mieszańcami Ponyville dużo wcześniej. Straszenie innych kucyków w taki sposób raczej nie sprawiają im przyjemności. Poza tym pracowita Rainbow Dash? Gdzie? Przecież to leń nad lenie. Nic, tylko się wyleguje w chmurkach. I nie jest miła. Wręcz przeciwnie. Czy my oglądamy ten sam serial? ^^

Rainbow Dash, po prostu lubi być fajna, w centrum uwagi. Ale to nie oznacza, że myśli sobie, iż jest najlepsza ze wszystkich. To bzdura.

Ale ona naprawdę tak myśli. I w serialu widać to wielokrotnie.

Czyli, podsumowując... arogancka, leniwa, złośliwa, wredna, pozbawiona empatii. Po prostu cudowna postać, same pozytywne cechy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest taka w głębi serca. Dobry przykład jest w odcinku Sleepless in Ponyville... Mówi Scootaloo, że powie jej coś, ale jakby co to zaprzeczy wszystkiemu. Po prostu gra osobę trochę inną niż jest.

Czy jest miła? Nie. Niemiła? Też nie, coś pośrodku.


Czyli, podsumowując... arogancka, leniwa, złośliwa, wredna, pozbawiona empatii. Po prostu cudowna postać, same pozytywne cechy ^^

Leniwa? Nie sądzę, codziennie ciężko trenuje, a że lubi pospać to nic nie znaczy. Wredna? Nie... czasami zachowuje się szorstko, ale jak widzi, że wyrządza komuś krzywdę to zazwyczaj łapie ją refleksja co zrobiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechłem hardo. Bo to jest właśnie arogancja. Rainbow Dash najbardziej popisała się chyba w odcinku z Mare Do Well. Nie muszę nawet wysuwać argumentów, zeby pokazać, że RD jest arogancka, bo ten odcinek mówi wszystko za mnie. Ambicja nie ma nic wspólnego z wmawianiem innym, jakim to się jest niesamowitym. Rainbow Dash po prostu jest próżna i arogancka.

Nie sprawiają nikomu przykrości. Tak. Jak na przykład jej genialne dowcipy w odcinku Luna Eclipsed. Gdyby RD ciągle nie przeszkadzała, to Luna porozumiałaby się z mieszańcami Ponyville dużo wcześniej. Straszenie innych kucyków w taki sposób raczej nie sprawiają im przyjemności. Poza tym pracowita Rainbow Dash? Gdzie? Przecież to leń nad lenie. Nic, tylko się wyleguje w chmurkach. I nie jest miła. Wręcz przeciwnie. Czy my oglądamy ten sam serial? ^^

Ale ona naprawdę tak myśli. I w serialu widać to wielokrotnie.

Czyli, podsumowując... arogancka, leniwa, złośliwa, wredna, pozbawiona empatii. Po prostu cudowna postać, same pozytywne cechy ^^

_____________________________________________________________

Cóż każdy ma własne zdanie, ale większość twoich argumentów jest moim zdaniem niesłużna, niesprawiedliwa.

Ambicja nie ma nic wspólnego z wmawianiem innym, jakim to się jest niesamowitym. Rainbow Dash po prostu jest próżna i arogancka.

Jakby nie była ambitna to by nie chciała dostać się do Wonderbolts. Jakby była próżna to by nie trenowała by stawać się coraz to lepszym pegazem. Nie uważasz.?

Poza tym pracowita Rainbow Dash? Gdzie? Przecież to leń nad lenie. Nic, tylko się wyleguje w chmurkach. I nie jest miła. Wręcz przeciwnie. Czy my oglądamy ten sam serial? ^^

Rainbow Dash.? Leń.? Coś tu jest z twoją wypowiedzią nie tak. Twoje argumenty są sprzeczne z moim tokiem myślenia. Nie zapomniałaś może że Rainbow oczyszcza niebo. Dba aby Ponyville było bezchmurnie, a spanie na chmurach to nie powód by nazywać ją leniwym. Rainbow jest szorstka to fakt ale w głębi serca jest bardzo miłym pegazem. Ten sposób się relaksuje. A i oglądam serial. Każdy zasługuje na relaks czyż nie.?:rd6:

Ale ona naprawdę tak myśli. I w serialu widać to wielokrotnie.

Czyli, podsumowując... arogancka, leniwa, złośliwa, wredna, pozbawiona empatii. Po prostu cudowna postać, same pozytywne cechy ^^

Pomyślałaś może o tym, że Rainbow nie zachowuje się tak dlatego że jest taka jak napisałaś. Wymieniłeś wszystko co jest w niej najgorsze. Mnie najbardziej rani to że większość jest niesłuszna, i nieprzemyślana. Może wszystko bierzesz zbyt... powierzchownie... na podstawie serialu. A jakby

się zamyślić trochę. To przecież jest tyle powodów dlaczego ona się tak zachowuje. Takie jest moje zdanie na ten temat.

(Proszę nie bij mnie łyżką.!)

~Phinbella781

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest strasznie zapatrzona w siebie i arogancka złe dzieciństwo raczej nie ma nic do rzeczy. Pewnie po wykonaniu SonicRainbowboom dostała duży respekt u kolegów przez co wmówiła sobie że jest najlepsza w Equestrii. Niestety tak nie jest. Gdyby tak było byłaby lepsza od Lightning Dust i od razu dostała by się do Wonderbolt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest strasznie zapatrzona w siebie i arogancka złe dzieciństwo raczej nie ma nic do rzeczy. Pewnie po wykonaniu SonicRainbowboom dostała duży respekt u kolegów przez co wmówiła sobie że jest najlepsza w Equestrii. Niestety tak nie jest. Gdyby tak było byłaby lepsza od Lightning Dust i od razu dostała by się do Wonderbolt

Nie jestem tego pewna, nic nie wiemy o jej dzieciństwie, a widać w pierwszym sezonie że się z niej śmieją. Więc raczej z tego wnioskuje.

Ale każdy ma własne zdanie na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że i Phinka i Delfinek Keola mają po części rację. Arogancja i Złośliwość Czy RD jest arogancka, trudno stwierdzić. Moim zdaniem wcale taka nie jest, ale jak spojrzeć na to z szerszej perspektywy....Delfinek Keola dobrze mówi (pisze). Zdarzają się odcinki, w których Rainbow chce sobie pożartować, co czasem jest troszeczkę niemiłe. Bycie najlepszym...hm...ma dwa różne rozgałęzienia. Jedno, to staranie się zdobywać sukcesy i posiadanie z tego satysfakcji. Drugie ( już mniej przyjemne) to przesadne staranie się, może i nawet oszukiwanie i dosłowne zmiecenie przeciwników. Ale RD nie przesadza w staraniu się, nie oszukuje i nie pozbywa się przeciwników. Lenistwo Tak jak to ujęła Phinbella, każdy powinien mieć odrobinę relaksu. No właśnie. ODROBINĘ. Delfinek Keola ma trochę racji co do lenistwa. RD stanowczo za długo odpoczywa po południu. Pomimo to, Phinbello, że pracuje przy usuwaniu chmur, robi to bardzo szybko i nie męczy się tak bardzo. Gdyby ów drzemki były krótsze, może byłby remis dla was, ale w tym przypadku Delfinek Keola ma więcej racji. Brak empatii Cóż...brak empatii...u Rainbow!? Przecież ona kocha swoje przyjaciółki, lubi również zawierać nowe przyjaźnie!!! Co z tego, że z tymi fajniejszymi? Bo na takich natrafia. A jak spotka kogoś mniej interesującego w końcu się do niego przekonywuje. Moim zdaniem Phinbella ma tu duuużo racji. RD nigdy, przenigdy nie zawodzi swoich przyjaciółek. Wtedy nie byłaby lojalna, czyż nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż...brak empatii...u Rainbow!? Przecież ona kocha swoje przyjaciółki, lubi również zawierać nowe przyjaźnie!!! Co z tego, że z tymi fajniejszymi? Bo na takich natrafia. A jak spotka kogoś mniej interesującego w końcu się do niego przekonywuje. Moim zdaniem Phinbella ma tu duuużo racji. RD nigdy, przenigdy nie zawodzi swoich przyjaciółek. Wtedy nie byłaby lojalna, czyż nie?

Może i lubi przyjaciółki, ale wcale nie próbuje wczuć w nie i w ich uczucia... choćby w odcinku Hurricane Fluttershy, gdzie na siłę i nie zważając na jej uczucia chciała wciągnąć Fluttershy w coś, w czym Fluttershy wcale nie chciała uczestniczyć. I jeszcze jedna znamienna scena z tego odcinka, kiedy Fluttershy płacząc ucieka z toru treningowego. RD wcale nie zależy na pocieszeniu przyjaciółki i ma gdzieś jej uczucia, chodzi jej tylko o to, żeby zdobyć jakiś głupi rekord. Bo to dla niej wazżniejsze niż uczucia jej przyjaciółki. Inna scena z Fluttershy, w odcinku The Crystal Empire, kiedy to RD na siłę wyciąga pokonaną już Fluttershy do walki na kopie. Ciężko być bardziej nieczułym i pozbawionym empatii niż RD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Dash jest jaka jest. Arogancka, szorstka, nieczuła, zdarza się jej zapominać co to w ogóle jest empatia - długo można by tak wymieniać, i nie sposób się z tym wszystkim nie zgodzić. Jednakże pomimo tego wydaje mi się, że gdzieś tak w środku jest pełna(dobra, może to przesada, ale wiecie o co chodzi) ciepła, gdyby była do końca spaczona nie przyjęłaby Scootaloo pod swoje skrzydła, prawda? Zawsze odbierałem jej poniekąd wredne zachowanie jako swego rodzaju maskę, którą przywdziała, aby inne kucyki miały wizje jej takiej, a nie innej, takiej za jaką chce uchodzić - tak jak to było w przypadku książek, ukrywała się z tym, żeby nie wyjść na książkowego mola. To wszystko nie zmienia jednak faktu, że ma wad od groma i jeszcze ciut, tak jak napisałem to na wstępie. Czego bym jednak nie powiedział, i tak uwielbiam Dashie. :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z wami. Popatrzmy na odcinek Woonderboot academy. Ona pokazała w tym odcinku że wydoroślała i nie wyśmiewa się z innych. Czasem płata figle, ale taka jej natura. A że jest leniwa to już przesada... cvodzinnie trenuje, i pracuje. To że lubi sb pospać to nie znaczy że jest leniwa. Skoro wykonuje swoją pracę w kilka sekund to chyba można się domyślić że po treningu nie ma co robić i drzemie. Arogancka-nie ma co ukrywać jest. Ale weźmy taką Applejack zostawiła przyjaciół tylko dlatego że nie zdobyła pierwszego miejsca. Rainbow kocha przyjaciół i że jak powiedział ciasteczko że jest nieczuła-błąd przecież nie raz reagowała na krzywdę innych. -------------------PODSUMOWANIE------------------- Widzę że niektórzy by ją najchętniej z tego serialu wyrzucili (nie będę wymieniać, bo nie chcę robić przykrości), lecz RD jest częścią wszystkiego, i to że jest zapatrzona w siebie, nie oznacza że jest zła i daje zły przykład, RD reaguje na krzywdę innych ijest czuła na ból, zawsze pomoże w potrzebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z wami. Popatrzmy na odcinek Woonderboot academy. Ona pokazała w tym odcinku że wydoroślała i nie wyśmiewa się z innych. Czasem płata figle, ale taka jej natura. A że jest leniwa to już przesada... cvodzinnie trenuje, i pracuje. To że lubi sb pospać to nie znaczy że jest leniwa. Skoro wykonuje swoją pracę w kilka sekund to chyba można się domyślić że po treningu nie ma co robić i drzemie. Arogancka-nie ma co ukrywać jest. Ale weźmy taką Applejack zostawiła przyjaciół tylko dlatego że nie zdobyła pierwszego miejsca. Rainbow kocha przyjaciół i że jak powiedział ciasteczko że jest nieczuła-błąd przecież nie raz reagowała na krzywdę innych.

-------------------PODSUMOWANIE-------------------

Widzę że niektórzy by ją najchętniej z tego serialu wyrzucili (nie będę wymieniać, bo nie chcę robić przykrości), lecz RD jest częścią wszystkiego, i to że jest zapatrzona w siebie, nie oznacza że jest zła i daje zły przykład, RD reaguje na krzywdę innych ijest czuła na ból, zawsze pomoże w potrzebie.

Widać że ktoś ma takie zdanie tak jak ja. :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i lubi przyjaciółki, ale wcale nie próbuje wczuć w nie i w ich uczucia... choćby w odcinku Hurricane Fluttershy, gdzie na siłę i nie zważając na jej uczucia chciała wciągnąć Fluttershy w coś, w czym Fluttershy wcale nie chciała uczestniczyć. I jeszcze jedna znamienna scena z tego odcinka, kiedy Fluttershy płacząc ucieka z toru treningowego. RD wcale nie zależy na pocieszeniu przyjaciółki i ma gdzieś jej uczucia, chodzi jej tylko o to, żeby zdobyć jakiś głupi rekord. Bo to dla niej wazżniejsze niż uczucia jej przyjaciółki. Inna scena z Fluttershy, w odcinku The Crystal Empire, kiedy to RD na siłę wyciąga pokonaną już Fluttershy do walki na kopie. Ciężko być bardziej nieczułym i pozbawionym empatii niż RD.

Cóż w w The Crystal Empire musiały one czymś zająć kryształowe kucyki (po to była ta walka na kopie) i jakby nagle przerwały i zaczęły się nad sobą użalać nic by z tego nie wyszło i cały plan raczej by nie wypalił. Co do "Hurricane Fluttershy"- wydaje mi się że Rainbow dash chciała zrobić coś tak epickiego jak pobicie rekordu z kimś kogo bardzo lubiła, czyli Fluttershy. Bo czy zrobienie czegoś wielkiego nie jest sto razy fajniejsze gdy robi to się z przyjacielem? Po za tym na początku wydaje mi się (gdy wszystkie kucyki jeszcze mogły latać) Fluttershy nie była tam potrzebna, bądźmy szczerzy, wiemy jak Fluttershy lata. Po za tym w tym samym odcinku gdy miernik pokazał imponująco niską prędkość, RD nie chciała na początku jej powiedzieć jaki był wynik by FS nie wstydziła się i nie straciła pewności siebie, a gdy powiedziała to mówiąc jej, że niezłą robotę wykonała i nie było w tym ani krzty sarkazmu. A gdy Fluttershy wybiegła z boiska z płaczem, Rainbow za nią poleciała, mówiąc, że jej potrzebuje, a gdy FS powiedziała, że nie da rady jej samej zrobiło się przykro i widać było jak zacisnęła oczka powstrzymując się od płaczu. Następnym razem gdy Fluttershy wybiegła (już nie z płaczem ale smutna) ta za nią nie poszła, bo po tej wymianie zdań z FS co miała jej powiedzieć? Po za tym gdy Spike powiedział, że ma wystarczającą moc skrzydeł by pokonać rekord bez Fluttershy, ta się wcale nie ucieszyła, nawet nie zwróciła na to uwagi tylko zastanawiała się jak wyciągnąć FS z depresji. A gdy udało się stworzyć tornado i Spitfire pochwaliła Rainbow ta oddaliła się na dalszy plan, a na pierwszy Fluttershy, a zrobiła to przed swoją idolką. Cóż nie wypada chyba zapominać, co Rainbow zrobiła dla Fluttershy na obozie młodych lotników.

Nie uważam, że Rainbow dash nie jest arogancka, zapatrzona w siebie, leniwą, lubiącą się przechwalać klaczką, bo taka jest ale nie jest bez serca. Nie jest może jakoś mega uczuciowa ale to że ktoś powściąga się z okazywaniem uczuć nie znaczy, że ich nie ma. Czy taka jest w środku? Pewnie nie. Bo ona chce pokazać siebie jako twardą, pewną siebie klaczkę zupełnie nie do pokonanie. Nie jest idealna i do bycia idealną dużo jej brakuje ale ją lubią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dashie ma nadpobudliwe poczucie humoru, bywa nieco zarozumiała, arogancka i butna, źle znosi porażki, ale, co widać w wielu momentach, to opiekuńcza, ciepła, inteligentna i odpowiedzialna klaczka. Nie chce bawić się cudzym kosztem, nie lubi, gdy innym dzieje się krzywda. Wie o swojej fizycznej przewadze, ale nie wykorzystuje jej z reguły do złych rzeczy, wszak tęczowe popisy to zupełnie inna kategoria. Bardzo lubię tego pegaza za jej ciepłe serce i słabość do tych, którzy okazali jej z kolei swoje. :rd11:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dashie ma nadpobudliwe poczucie humoru, bywa nieco zarozumiała, arogancka i butna, źle znosi porażki, ale, co widać w wielu momentach, to opiekuńcza, ciepła, inteligentna i odpowiedzialna klaczka. Nie chce bawić się cudzym kosztem, nie lubi, gdy innym dzieje się krzywda. Wie o swojej fizycznej przewadze, ale nie wykorzystuje jej z reguły do złych rzeczy, wszak tęczowe popisy to zupełnie inna kategoria. Bardzo lubię tego pegaza za jej ciepłe serce i słabość do tych, którzy okazali jej z kolei swoje. :rd11:

Masz w zupełności rację:twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Jejku, że ja tu nie pisałem jeszcze :efWiK: Skoro tu jestem, to też się wypowiem na dany temat. Moim zdaniem Dashie może i jest czasami denerwująca, arogancka i tak dalej. Ale myślę że potrafi też pomagać innym i kocha swoich przyjaciół. Mieliśmy już przykład w trzecim sezonie w odcinku z Wonderbolts że przyjaźń też jest dla niej ważna, bo w końcu uratowała swe przyjaciółki. Ja osobiście ją lubię i to nawet bardzo ^^. Jest jaka jest, ale ma i swoją dobrą stronę że tak określę.

Mam nadzieję że tyle starczy :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... RD jest szybka, ostra (przykład: Discord), arogancka. Ale co poradzić taki ma styl. Ale gdy ją się pozna bardziej to jest miła, opiekuńcza (przykład: Fluttershy) i radosna.

Każdy jest inny w środku, a inny na zewnątrz. Jak np. twój wróg zachce się z tobą zaprzyjaźnić to jak się zachowujesz? Ostrożnie i nawet ostro.

Tylko tyle wymyśliłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że rainbowdash przed mniej znanymi jej kucykami zgrywa twardzielke i stara się być fainiejsza a przed przyjaciółmi jest tą rd która jest miła kochana lojalna itp dlatego może wywoływać mieszane uczucia może i czasem przed przyjaciółmi jest tą twardzielką ale to dlatego że chce być dla nich jeszcze chociaż trochę fainiejsza ale jak widać w odc wonderbolts academy dla przyjaciół jest gotowa zrezygnować nawet z szansy dostania sie do wonderbolts

Więc tak rd ma dobre i złe strony jak każdy

Stara sie być fainiejsza i przez to czasem jest taka niemiła

Dla przyjaciół może zrezygnować z marzeń

Przy przyjaciołach potrafi być tą miła i otwarta

Jest troszkę leniwa ale też nie można powiedzieć że tylko sie leni bo nie spi całymi dniami na chmurce ale pracuje pilnuje stanu pogody ćwiczy nowe akrobacje

Dlatego ja i inni bardzo ją lubią:rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...