Skocz do zawartości

Odcinek 11: Keep Calm and Flutter On


fryta855

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 172
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Piter Wan Kenobi

O to może być ciekawie, w sumie jeszcze za wcześnie o tym gadać. Bym się śmiał, jakby znowu odcinek wyszedł wcześnie xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluttershy właśnie dlatego powinna być tą, która chce go nawrócić, bo to element życzliwości. Mimo tego że zawsze jej życze dobrze, i nie lubie gdy jest smutna, to mam nadzieje że sie jej nie uda. Najlepszy villain w tej serii, świetna postać, która tworzy chaos, miała by stać sie dobra? Nie, to mi bardzo nie pasuje, zmarnują postać w ten sposób, która żyje z tego kim jest, to tak jakby pozbawić jej osobowości. Co się nie stanie, na pewno odcinek bedzie świetny, ale mam nadzieje że stanie sie tak, jak napisałem wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli popsują Discorda to, to będzie koniec

Racja,koniec jego prób przejęcia władzy nad światem.

A sam odcinek zapowiada się naprawdę ciekawie.Nie wiem,może postawią na komedię a może na fabułę,tak czy siak to zapowiada się bardzo ciekawie.

Choć nadal nie mogę zrozumieć dlaczego Celestia nie pomyślała o tym wcześniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, jak ja to lubię. Przed sezonem cały czas słyszałem, że fani chcą powrotu Discorda. Teraz, kiedy jest to praktycznie potwierdzone, czytam (również na zagranicznych stronach), że postać zapewne zostanie zepsuta i w ogóle to słaby pomysł :P Moim zdaniem będzie ciekawie - bo właściwie jak miałby wyglądać kolejny odcinek, w którym Discord będzie ewidentnym czarnym charakterem? Sianie chaosu już widzieliśmy, powielenie tego schematu byłoby nudne. Poza tym, nie mówione, że Fluttershy zdoła zresocjalizować ducha dysharmonii. Ja widzę to tak - Discord owszem, przestanie dążyć do zawładnięcia Equestrią, zamieszka w Ponyville albo Canterlot, ale nie straci swojego charakteru. Nadal będzie mącił i trollował, tyle że na nieco mniejszą skalę. Takie rozwiązanie umożliwi nawet umieszczenie go w kolejnych odcinkach (o ile powstanie następny sezon). Jest to jakiś kompromis, moim zdaniem. Aha, w poprzednim sezonie też bywały czasem dłuższe przerwy. Nie ma chyba żadnego konkretnego powodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

5/10 [bo nawrócony Discord to herezja]

+ Not the dress, NOT THE DRESS!

+ Sosjerka

+ Nawiązanie do "Piękna i Bestia" [chodząca zastawa]

+ Powrót Discorda

+ Bobry

+ The Stare

+/- Celestia [nie jestem jej fanem, ale jakoś pusto bez niej było [LOL NOPE GITARRZE, NIE NAWRÓCĘ SIĘ I TUTAJ]

- NAWRÓCONY DISCORD ;_;

- Rarity coś mało robiła ;_;

- Brak Krysi

- Zakończenie

- Kaj piosenka je?

- Jedno zło = zło wszędzie, s3 może się skończyć nieciekawie ;_;

Nie mam siły na podsumowanie, smutam z powodu nawróconego Discorda ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimuk dobry tok rozumowania, ale chyba skoro poznał magię przyjaźni, to nie bedzie musiał zostać pokonany przez Elementy. A jeśli jednak juz przejdzie na "złą stronę", to bedzie mógł zostać przez nie pokonany.

Tylko zastanawiam się, gdzie on teraz będzie mieszkał..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...