Skocz do zawartości

Odcinek 11: Keep Calm and Flutter On


fryta855

Recommended Posts

klimuk dobry tok rozumowania, ale chyba skoro poznał magię przyjaźni, to nie bedzie musiał zostać pokonany przez Elementy. A jeśli jednak juz przejdzie na "złą stronę", to bedzie mógł zostać przez nie pokonany.

Tylko zastanawiam się, gdzie on teraz będzie mieszkał..

Może z Fluttershy? xD

Mi się odcinek podobał. A i masz rację, bardzo możliwe, że będzie częściej występował. Ciekawe, czy będzie jeszcze trochę trollował innych w kolejnych odcinkach? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Odcinek super świetny, mega epicki ale... właśnie, ale. Ta końcówka: CO TO MA BYĆ?! Tak to mało realistyczne! Mogę wymyślić lepsze nawet teraz: Fluttershy coś by się stało przez cały chaos Discorda i z takiego powodu Pan Dysharmonii by się nawrócił. Proszę, bardzo, o wiele lepszy scenariusz moim zdaniem od tego, co tu zostało zaprezentowane. Eh jak można zepsuć taki odcinek! Ale dobra, sezon się nie skończył, może jeszcze coś z tego będzie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To...to... Discord będzie dobry' date=' tak? Więc nie oglądając odc. stawiam 1/10... ._.[/quote']

:facehoof:

Wiesz, lepiej obejrzyj, bo dopiero na końcu odcinka Discord staje się dobry. Prawie dobry. PRAWIE. Przez prawie cały odcinek nasz mistrz chaosu trollował.

Przepraszam jeśli Cię obraziłam, ale według mnie samej ten odcinek naprawdę zasługuje na to, by go obejrzeć.

Ja stawiam ocenę 8,5/10. Jeden z lepszych odcinków w tym sezonie. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworcy odcinka mieli zdecydownnie za duzo materialu do zmieszczenia w tych 20 minutach, dlatego tez wszystko wydaje sie dziac za sszybko. Czego jednak sie spodziewac jesli materialu na spokojnie dwa odcinki a tu trzeba sie miescic w jednym. Ogladalem juz kilka wywiadow z osobami piszavymi scenariusze i jestem prawie pewien ze ten odcinek mial kilka wycietych scen, a kilka innych zostalo sztucznie przyspieszonych. To jednak normalne w momencie kiedy overlord Hasbro nakazuje zmiescic sie w 13 odcinkach. Co do "innej twarzy Celestii" to wynika to z ulepszonej animacji trzeciego sezonu (moim skromnym zdaniem wyszlo jej to na dobre).

Mam tez male deja vu w zwiazku z kilkoma fanficami w ktorych to fabula jest powiedzmy sobie szczerze identyczna, a jednoczesnie nie jest to wszystko skracane. Jednak canon is canon, a i zobaczenie tego w ladnie animowanej wersji nie jest rzecza nieprzyjemna.

Zgadzam sie tez co do tego, ze daje to mozliwosc wykozystania postaci Discorda w przyszlych odcinkach.

To friendship is magic takie jakby lekko wymuszone, no ale coz Megan McCarthy juz tak ma. (Mimo ze lubie postac Cadence to musze napisac "Pomyslodawczyni trzeciego alicorna powraca" bo przeciez Lauren zakladala ze wiecej alicornow nie bedzie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na napisy i... tak' date=' przez ciebie płacze.[/quote']

Przepraszam. Nie płacz, nie płacz. Dobrze, poczekaj na napisy. Tylko mnie odrobinkę zdenerwowało to, że oceniasz odcinek na podstawie tylko tego, co o nim jest napisane. ;) I nie płacz. :octcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek podobał mi się, ale przez cały czas czułam ten pewien niedosyt. Czekałam na coś MEGA epickiego, a tu tylko takie mierne jak na Discorda trollowanie. Jednak cała fabuła też nie rzuciła mnie na kolana. Tzn w końcu Element Dobroci jakoś się wykazał w swoim "zawodzie" a nie znów tylko podleciał do góry i utworzył Tęcze, ale wspominając pewną scenę z "Powrótu Harmonii cz.2" mam mieszane uczucia co do tego cudownego nawrotu FS, no chyba, że wzięła to po prostu jako rozkaz Celestii... (niżej, to o czym mówię)

http://http://www.youtube.com/watch?v=rplnWr8B3Xc

+ powrót Discorda sam w sobie

+ Miszcz Trollingu znowu w akcji

+ Wreszcie sceny, które uczą o Magii Przyjaźni, czyli to jak trzeba uważać, aby nie zostać wykorzystanym

+ Sytuacje Discord-Angel

+ Wspomnienie wszystkich rzeczy z "Powrótu Harmonii", cenię sobie nawiązania

+ Nawiązanie do "Pięknej i Bestii"

+ Hardkorowe Zwierzaczki XD

+ Milord Discord (znowu krok w stronę bronies i pegasis)

+ Złe Bobry (bo bibery zawsze są złe :rainderp: )

- Jeden odcinek (wolałabym dwa pełne, wtedy można więcej akcji w to włożyć)

- Tak mało oficjalna misja, Celestia po prostu przyleciała i dała im Discorda

- Znowu olewka Celestii i Luny typu "Jesteście Elementami, więc zajmijcie się tym, my pogrzejemy flanki w Canterlocie"

- Malutko ciekawych żartów Discorda

Ocena 6/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, mi też trochę smutno, ale spójrz na to z innej strony - jeśli byłby zły, to zostałby znów uwięziony. A tak to będzie raczej częściej. Może będzie dobry(a przynajmniej troszkę lepszy), lecz może trochę będzie dalej trollował. A i może kiedyś znów będzie zły. Ale wtedy znów będzie pewnie uwięziony. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny odcinek :)

Jako nałogowy gracz i wielki nerd wychwyciłem na końcu tekst do flaterki 'wp' ;)

Ale materiału na dwie godziny, przemiana discorda odbyła się za szybko (dwa ujęcia). Bardziej rozbudowane lepiej by oddawało. ale i tak gratki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłby, ale na krótko. Lepiej poprosić Discorda o prywatną chmurkę(z waty cukrowej, of course) deszczu czekoladowego. xD

Nie mogę się doczekać wersji z napisami. ^^

A i mogłyby być dwa odcinki, wtedy byłoby ciekawiej. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłby, ale na krótko. Lepiej poprosić Discorda o prywatną chmurkę(z waty cukrowej, of course) deszczu czekoladowego. xD

Nie mogę się doczekać wersji z napisami. ^^

A i mogłyby być dwa odcinki, wtedy byłoby ciekawiej. ^^

"Od dzisiaj nic związane z MLP!" - Deszcz.... CZEKOLADA!

*_______________________________________*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...