Skocz do zawartości

Bazgrołki Raindrops


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Hej :twilight2: Mam nowe ,,prace" :fluttershy5:

Tu taki mój OC, robiony oglądając ,,Pingwiny z Madagaskaru" i obżerając się chipsami solonymi z TESCO <3

skanowanie0012_zpse3982cb5.jpg

Zje... em... nieudana humanizacja Fluttershy o której kiedyś wspominałam :fluttershy3:

skanowanie0002_zps28e6ed5f.jpg

Moje wyobrażenia Turonia... szczerze mówiąc nie mam pojęcia czemu tak sobie go właśnie wyobrażam :dunno: Z dedykacją dla Turonia :hug:

skanowanie0005_zps6eee3b02.jpg

Tyle na dzisiaj :fluttershy5: Pozdrawiam :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz ty co?

Paczłam na obrazki ze strony łan i potem przeskoczyłam od razu na ejt. xd

Na prawdę, na początku nie zbyt, a potem zmiana na coraz lepsze ^^

Może kiedyś nawet zostaniesz prawą ręką Lauren. *.*

(Nooo...:rainpriest: Jak większość użytkowników, którzy się chwalili swoimi pracami.xd)

Co do 'human Fluttershy'...

No cóż. Nie zbyt mi się podoba, bo taka trochę dziwna twarz.

Nos też mógłby wyglądać inaczej, czerwone kreski pod oczami raczej są nie potrzebne. Włosy także mogłeś/aś zrobić inne. Takie bardziej Flutterkowe ^^

No może tylko mi się to nie zbyt podoba... Ale co z tego?

Jeden głupi post od jakiejś psychotycznej forumowiczki.

Widziałam tylko obrazki ze strony 1 i 8. Także więc wszystkich prac ocenić nie mogę.

A co do reszty - to fajna, tylko OC'ka.

Nie ma czipsów, ani w blasku gałek ocznych pingłesów. xd

Oczy wyglądają jakby miała zeza (UMM, Derp. :derp: xd) i brak tęczówek. Rzęsy za wysoko są narysowane(chodzi te tutaj u góry :3), no chyba że do podobieństwa Spańdża zmierzasz. xd

Turoń to tyrana przypomina, ale jeżeli Twórcy Turonia się podoba, to gites jest. ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAWWWaawWW!!!! 8DDD

Jest śliczny!!!!!!! Dziękuuje!!! :DD

Oj, proszę :hug: Ale i tak nigdy nie mogę równać się z twoimi pracami ;_;

Ty wiesz ty co?

Paczłam na obrazki ze strony łan i potem przeskoczyłam od razu na ejt. xd

Na prawdę, na początku nie zbyt, a potem zmiana na coraz lepsze ^^

Może kiedyś nawet zostaniesz prawą ręką Lauren. *.*

(Nooo...:rainpriest: Jak większość użytkowników, którzy się chwalili swoimi pracami.xd)

Co do 'human Fluttershy'...

No cóż. Nie zbyt mi się podoba, bo taka trochę dziwna twarz.

Nos też mógłby wyglądać inaczej, czerwone kreski pod oczami raczej są nie potrzebne. Włosy także mogłeś/aś zrobić inne. Takie bardziej Flutterkowe ^^

No może tylko mi się to nie zbyt podoba... Ale co z tego?

Jeden głupi post od jakiejś psychotycznej forumowiczki.

Widziałam tylko obrazki ze strony 1 i 8. Także więc wszystkich prac ocenić nie mogę.

A co do reszty - to fajna, tylko OC'ka.

Nie ma czipsów, ani w blasku gałek ocznych pingłesów. xd

Oczy wyglądają jakby miała zeza (UMM, Derp. :derp: xd) i brak tęczówek. Rzęsy za wysoko są narysowane(chodzi te tutaj u góry :3), no chyba że do podobieństwa Spańdża zmierzasz. xd

Turoń to tyrana przypomina, ale jeżeli Twórcy Turonia się podoba, to gites jest. ;>

Tak, masz racje. Ta humanizacja Fluttershy serio jest taka nijaka xd. Opinia każdego się liczy ;3 Nie wiem czemu, właśnie takiego go sobie wyobrażam xD Takiego lokowatego ;3 Ale dziękuję za miłe słowa ;D

fajne rusunki ja też rysuję ale nie wychodzą mi pyszczki głównie Celestii' date='cadence,luny[/quote']

Dziękuję :3 Oj, na pewno Ci dobrze wychodzą ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super rysunki ! widać twoje zamiłowanie do rysowania i widać że lubisz to robić ^^ dużo fajnych pomysłów ;p

będę śledziła rozwój kolejnej osoby ^^

Bardzo dziękuję, kocham rysować ^^ I tak nigdy Ci nie dorównam w rysowaniu ;_;

Rysunki jak na sam początek świetne' date=' nie bój się kolorów używać.[/quote']

Dziękuję :hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się Twoje rysunki, ale gdy widzę "flaterszaj" lub inne w ten sposób zapisane imiona, to mam ochotę wyrzucić monitor przez okno i połamać klawiaturę.:rd12: Ale to sie nie zalicza do rysunków, które są bardzo ładne (szczególnie te dwie Luny). Od pierwszych wypocin, Twoje prace nabrały klasy i tego Ci gratuluję:rd8: ( u mnie to jest odwrotnie od czegoś w miarę dobrego spadam w okolice zera)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się Twoje rysunki' date=' ale gdy widzę "flaterszaj" lub inne w ten sposób zapisane imiona, to mam ochotę wyrzucić monitor przez okno i połamać klawiaturę.:rd12: Ale to sie nie zalicza do rysunków, które są bardzo ładne (szczególnie te dwie Luny). Od pierwszych wypocin, Twoje prace nabrały klasy i tego Ci gratuluję:rd8: ( u mnie to jest odwrotnie od czegoś w miarę dobrego spadam w okolice zera)[/quote']

Tak wiem, mnie też to wkurza, dlatego właśnie tak piszę xD Mniejsza, dziękuję :hug: Oj, nie przesadzaj. Na pewno jest dobrze ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...