Skocz do zawartości

Odcinek 16: Read It and Weep (Czytaj i Płacz)


SystemShy

Recommended Posts

Odcinek o RD.

ma byc emitowany 04.02.2012

opis z wiki: RD odkrywa ze lubi czytac po tym jak trafia do szpitala.

link do info

http://mlp.wikia.com/wiki/Read_It_and_Weep

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=EGuJDfJSUec

odcinek autorstwa:Cindy Morrow

Griffon the Brush Off, Winter Wrap Up, The Show Stoppers, Owl's Well That Ends Well, Sisterhooves Social, Family Appreciation Day and Read It and Weep.

odcinek 10/10 swietny

sporo min RD

RD ninja

zemsta kittena z Find a pet :P

szalony kuc który szczeka ... WUT!?

fluttershy w pidzamie

+list do celesti

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Więc tak: - łamanie zasad przez PP; - jej "ajajajajaj" xD; - miny RD; - "I'm an egghead!"; - Jej jedzenie na pokaz xD; - Narracja w jej wykonaniu; - Szok, że musi wyjść ze szpitala xD; - Włam!; - Slippers Thief!; - Barking Pony!; - No i końcówka ;] Nie ma co - po panicznych reakcjach Dashie, clopfics memes incomming :D Zacny odcinek wyszedł ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah! Genialny odcinek. Przebija 2 wcześniejsze o RD na 120% -RD ,,sleeping" face. -Ninja attack! -Slippers steal! -Ta warcząca pielęgniarka; wtf? xd -Pinkie bez kręgosłupa -Olać list... Czytanie ważniejsze! -No i Omnomoomnomnomnomn A minusy? Może ciut za mało memowatości. xd Ale i tak 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, było trochę smaczków. Koncepcja dość ciekawa, wykonanie bardzo dobre. Niemniej, czuję jakiś niedosyt, jakby czegoś mi brakowało. No i z doktorkiem-jednorożcem a la Caramel poszli na łatwiznę troszkę. Ale moim zdaniem, odcinek nie odstaje od poziomu. Tak więc... 7,5/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok teraz ja: plusy -odcinek o rainbow(do szczęścia brakuje mi odcinka z fluttershy) -We Likes Ninja w roli Dashe -Najnowsze so awesome -Znając odcinek 29 to Twilight zaraz palma odbije -Rainbow z glass face oraz późniejsze ciamkanie -MrPoniator już grzeje aplikacje i wymyśla parodia jak to na niego a PhosiQ już pewno złączą napisy z odcinkiem -No i psychpony ten co szczekał -Bohaterka powieści przypomina indiane jonsa -Włam do szpitala -Olać grę i wizytę przyjaciółek czytanie fajniejsze ok teraz minuski: -Ta główna bohaterka książki za bardzo podobna do RD wydawało mi się ze to jej klon -Za mało elementów na memy odcinek oceniam na 9,5/10 za nowe so awesome i ninje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo RD wyobrażała sobie siebie jakby była bohaterką książki. Wyobraźnie czasami tak działa.

Zastanawiałem się też podczas pościgu gdzie był ten pies. Widok tego 'psychokuca' był przezabawny.

Odcinek był jednym z najlepszych i racja.. one są chyba coraz lepsze. 10/10

Dołączona grafika

Zarąbista mina i tekst PP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek ląduje w moim top 5. Pinkie w czapce! Rarity w piżamie... rainbow ninja!! Już widzę te ficki... wracając do odcinka. Epicki. mnie się podobał i mimo kilku szczegółów (jak już wspomniałem ląduje w topce) Plusy: Rainbow czytała... dopadła ją taka mania jak mnie z dziełami Anne Mccaffrey Miszyn Imposibru Pinkie! nauka dla każdego... Minusy: Widział ktoś derpy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na mnie bo mnie zaraz wyczerpiecie z pomysłów co by tu napisać :P. Dzisiaj odcinek mi się nawet podobał. Może nie jakoś bardzo, ale wciąż mi się podobał. Uśmiech mi z ust nie znikał (tak to jest jak się ogląda w gronie 15 osób :D). Wrażenia jak najbardziej pozytywne i z odcinka jestem zadowolony. Faktycznie z im bliżej końca sezonu tym lepsze odcinki puszczają. Kto wie może zrobią nam epicki finałowy odcinek, który podbije cały sezon 2 razem wzięty? (wiem marzenia, ale pomarzyć zawsze można) Żeby dłużej nie przedłużać, czas na moje plusy i minusy: + Indiana Dash + Pinkie Pie na początku odcinka i tej jej obroty głowy xD + Dat faces (będą z tego memy) + Historyjka z książki nawet ciekawa (ciekawe skąd ja to znam ;p) + Próby zostawania w szpitalu jak najdłużej + Zasadniczo to sytuacje w szpitalu (np. spożywanie posiłku w wykonaniu RD) + Ninja/Assasin Creed/Metal Gear Solid/Mission Impossible (nie potrzebne skreślić) - podoba mi się ten moment + Szczekający kucyk? Tego jeszcze nie było xD + Kotecek w historyjce xD + Ten badass z historyjki nawet mi się spodobał + Ogólnie personel z szpitala + Byłbym zapomniał: kolejny odcinek w którym widujemy całą szósteczke (kij, że na krótko ważne, że były) + Zakończenie odcinka Czyli generalnie mówiąc praktycznie cały odcinek mi się podobał. Co z minusami? Nie wpływają one tym razem na moją ocenę - raczej w celu narzekania będą. - No song (ciekawe, czy będzie ich rzeczywiście więcej niż w 2 sezonie) - No Derpy I to tyle z narzekań. Odcinkowi daję ocenę 8/10 albo i nawet 9/10. Jeden z lepszych na pewno jakie wyszły do tej pory (przynajmniej według mnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10/10

A z resztą, czy ktoś wątpił że ten odcinek będzie SO AWESOME?

Nie chce mi się rozpisywać, a nawet jeśli bym się rozpisał to i tak wszystkie plusy odcinka zostały już wymienione, więc niemiałbym po co :D

Tylko trochę się boję że się przyczepią do psajkokuca tak jak przyczepili się do Derpy :-/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba jeszcze coś pisać? Rainbow Dash jest genialna i odcinek jest jednym z mych ulubionych :). Odcinki z tym prze fajnym kucem to mógłbym codziennie oglądać. Ogólnie jednak pochwalę twórców za motyw włamania do szpitala i uczieczki z niego :D. Nie wiem czemu, ale kucyki ochroniarze od razu wzbudzili moją sympatię i lądują jako jedne z ulubionych :P Chyba czas coś narysować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie obejrzany odcinek, tym razem w wyższej jakości i tak stwierdzam, że jest bliska ocenie 10/10, ale wciąż zostaje u mnie ocena 9/10. Rainbow też moja ulubiona postać z szóstki (choć niemal wszystkie lubię jednakowo), ale ona już miała w tym sezonie bodajże 3 odcinki w roli głównej. Przydałaby się jakaś odmiana i dać odcinek z Flutter (choć będzie prawdopodobnie za niedługo z nią odcinek) albo marzenie - zobaczyć odcinek 2 częściowy jako finałowy ^^ No i chyba pierwszy raz widzimy (choć na chwilę) jej kawałek mieszkania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek trochę powyżej średniej. Na plus: - sam fakt, że Rainbow Dash się zmieniła - wszystkie te próby wygonienia przyjaciółek, żeby czytać - pościg za RD; myślałem - :wut: przecież tam nie ma psa, a coś szczeka, dopiero potem się okazało o co chodzi :> - sam morał - bardzo fajna historia tego kucyka, który skojarzył mi się trochę z Larą Croft i Nathanem Drake - Rarity z trafną uwagą, że kolory szlafroków szpitalnych pasują do koloru zasłon :rwink: - końcówka ze Spike'iem :lol: Na minus: - RD, Y U NO WRITE A LETTER Dzięki temu odcinkowi w końcu trochę przekonałem się do RD, gdyż po odcinku z "Mare Do Well" przestałem ją aż tak bardzo lubić. Morał nawet mi się spodobał. Ja odebrałem go tak, żeby nie hejcić czegoś, czego w ogóle nie znamy, bo jak tego spróbujemy, to możemy to bardzo polubić (na przykład MLP :>). Kiedy widziałem RD przed szpitalem, gdy nie chciała iść do Twilight po książkę, to przypominała mi mnie momentami,. To są momenty kiedy męska duma mnie zżera i nie mogę się przyznać do tego, że nie mam racji i dalej się kłócę... ^^ 8+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, Phosiq walczy ; > Świetna robota, dzięki ^ ^

A co do odcinka... A taki se... ZAJEBIASZCZY :D Zdecydowanie najlepszy odcinek o RD w tym sezonie. Taką Dashie lubię najbardziej :3

Nie będę pisać, co mi się podobało a co nie, bo Ecape jak zwykle wyczerpał temat, ale...

Dołączona grafika

Te mordki: ;P i ;|

Dołączona grafika

I ta mordkaaaaa :3 AWwwwww :heart: Dla mnie to najsłodsza minka z całego MLP :3 BŁAGAM, niech ktoś zrobi z tego wektorek (tak, FirFraczek, dobrze słyszałeś ^^).

Aha, początek tego odcinka strasznie kojarzył mi się z shipem, który tłumaczę :P Rainbow trafia do szpitala po nieudanej sztuczce, łamie skrzydło, podobne zachowanie lekarza i samej Dashie itd... Btw warto przeczytać, link w sygnie ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Na pewno najlepszy odcinek z RD w tym sezonie. Miła puenta -> czytanie jest dla każdego. Dare-y Doo to rekolor RD. Gdyby nie obrazek na okładce, to można by to uznać za ciekawy motyw -> wyobrażanie siebie w roli głównego bohatera książki. Wow. Dodali efekt gorąca od lawy -> drobnostka ale pokazuje, że dbają o szczegóły. No i mina Fluttershy kiedy RD przyznaje się do bycia jajogłową -> ten uśmiech,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...