Skocz do zawartości

[Pojedynek] Alder vs Guardian


Recommended Posts

Dołączona grafika
Czas rozpocząć ósmy pojedynek na arenie. W pojedynku na magię i jeszcze więcej magii, zmierzą się dwa fani AC/DC. Mam nadzieję, że to będzie iście rockowy pojedynek.

Pojedynek uważam za rozpoczęty, niech wygra najlepszy!

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Wchodzi na arenę i zarzuca na siebie kaptur rzucający złowieszczy cień na twarz.* -Tak...witaj, ciesze się że będę mógł pojedynkować się z kimś takim... Zaklęcie: khal magia Andaru! Kar vat ek khal quylivv dek!*Wypowiada magiczną formułę w starożytnym języku, jednak nic się nie dzieję...przynajmniej na razie* -Ja jestem gotowy...proszę atakuj*lekko się uśmiechnął*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- fus ro dah!!!!! *krzyknałem i ziemia się zatrzęsła* - Khar adul!!!!! * w kierunku Aldera poleciały ogniste kule, które udezyły w jego kopyta* - Fajki sza! *posłałem podmuch który zgasił papierosa którego Alder maiał w ustach ^^ *

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ała łałał...Niemcy mnie biją! ale tego papierosa nie podaruję!...aha czy wspominałem że zaklęcie khal jest zaklęciem duplikującym?, jeśli nie to obejrzyj się za siebie *za Guardianem stał drugi "Alder"* -no cześć! -Dobrze...zaklęcie: Kogrr magia ur! Orto yogav narr kvap durut!*o boje wykrzyczeli zaklęcie, znaczy się Alder i jego klon, a w kierunku Guardiana poleciały dwie kule energii* Zaklęcie kogrr: Powstałe podczas oblężenia twierdzy Iruk w drugiej erze drzew, anihiluję część enegii magicznej przeciwnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak?!...tak lubisz pioruny?! to łap to! Zaklęcie: przywołania magia muzyki! Kapelo rockowa odpowiedz na me słowa!* wykrzykuję magiczne zaklęcie, arenę spowija dym* Magowie i czarownice! o to przed wami AC/DC!* w ten dało się słyszeć muzykę Highway to hell, dym opadł a za Alderem stało AC/DC w składzie z 1979* ha! i co?! solo gitarowe! Angus gitara!, highway to heeellll!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie proszę nie rób tego.... bo będe musiał.... ahhhh to jest za silne....... nie to zaraz sie pojawi....arghhhh....... - Justinusssss Biberusssss!!!!!!! *ziemia zadrżała..... oceany się cofneły.... góry prawie się rozleciały... a lasy prawie nie spłoneły od ognia...... Pojawiła się dziwna moc która mogła znszczyć wszystko wokoło.....* - Alder uciekaj zanim się zacz..... * Urwałem bo wtedy popłyneło najgorsze z zakleć "Babe babe ohhh" - wielka moc uderzyła w Aldera.... czy przeżył?..... nie widze go.... O bogowie Rocka co ja zrobiłem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa moje biedne uszy!....eeee....na molestię...ale to za mało! THUNDERSTRUCK! solo!*Alder chwyta gitarę i razem z AC/DC gra solo do utworu "Thunderstruck", ziemia się rozstępuję, a z powstałych szczelin strzelają płomienie, które dosięgają Guardiana* nikt nie powstrzyma AC/DC nikt! a justyś bóbr tym bardziej lets rock! hahaha! Rock and roll jest po mojej stronie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otrząsłem się..... Zobaczyłem że Alder żyje... uff dobrz nowe siły wpadły we mnie Led Zeppelin!!!!!! podniosłem gitarę i zacząłem grac *stairway to haven* Niebo rozstąpiło się i wielki blask oślepił Aldera i uderzyłem go mocą schodów..... Ale najgorsze jeszcze nie mineło.... zła magia justina była wokoło czekajac na nie ostrożne posunięcie jednego z czarodziejów by zawładnąc nim na wieki....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Led zeppelin...schody do nieba...nie skorzystam przykro mi!, ale z tym" bejbe ooo" to przesadziłeś Więc...Kostka przeznaczenia!* chwyta kostkę przeznaczenia i zaczyna grać twisted sister i wanna rock* Nikt nie oprze się mocy kostki przeznaczenia! *gdy Alder grał, ziemia rozstąpiła się i oczom zebranych ukazali się...Chuck Norris i Stig* I wanna rock! Dobra...piąty post z mojej strony :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chuck noris? to ma przerąbane... - pomyślałem - chcesz grac ostro? to proszę Zuhuuuuzus!!!! *wielki obłok czarnego dymu oplatał Aldera i pojawił się przedstawiciel Zus-s i odbierał Alderowi 56 % mocy ataku* - a i jeszcze jedno *Khar adul* to starożytne zaklęcie gejostwa .... czyli za jakies 10 min będziesz cały różowy i będziesz wolał chłopkaów :evil: -a i masz tu jeszcze "widmo katastrofy smoleńskiej" przez ci jestes głównym podejżanym..... teraz nie masz jak uciec xD lol ..... ale jestem porąbany :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Wszelkie granice głupoty i idiotyzmu ludzkiego zostały przekroczone. Zachowanie godne niewyżytego dwunastolatka. Chuck Norris, Geje, i nawiązania do katastrofy Smoleńskiej? Zdecydowanie wypowiedzi poniżej dobrego poziomu i smaku. Temat zamykam, i niedługo sporządzę regulamin pojedynków, bo to nie miejsce dla gimbazy. (i zostawiam jako materiał dowodowy dla Boba:rainderp:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...