Skocz do zawartości

Mroczne gryzmołki


Dark Rose

Recommended Posts

Ostatnio wzięłam się za kuce, jeżeli idzie o utrwalanie na papierze. Z góry przepraszam za koszmarną jakość, ale nie posiadam skanera... :forgiveme:

Nagash ep Pony, czyli ponyzacja jednej postaci z forum pewnego nabazgrolona na kartce z zadaniami z fizyki

Luna w fazie bycia smutnym szkicem i obecny stan rzeczy

a tu takie tam różne, żeby pusto w wątku nie było:

sowy z okładki ...oraz z tylnej strony tejże

szkic postaci z pewnego anime

perneński smok

bogini Nechbet

kartka świąteczna

podobizna przyjaciółki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Ci świetnie wychodzą, kucyki też. Fajnie kolorujesz kredkami. Sówki są przesłodkie i ogólnie rzygam tęczą ^^^^^ A żeby nie było tak super :P to coś skrytykuje. Ta postać z animca, wiem że to postać z animca, a one się innymi prawami troche rządza... Ale wydaje mi się głowa za duża coś... chociaż jak mierze to wydaje się być ok... ale no ... Ej, to jest Lust! teraz się skumałam xD Podoba mi się styl w jakim ją narysowałaś, ale no wydaje mi się, że ejdnak coś nie tak z proporcjami. Głowa wydaje się być za duża w stosunku do restzy ciała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chari, dziękuję bardzo, a słodzenie z kucykami dopiero zaczynam, może jutro pod wpływem szkoły na coś wpadnę :trollface: Lust to taki średnio udany eksperyment zmiksowania anime z rzeczywistością, ale pocieszam się, że atrybuty ma na swoim miejscu :fluttershy5: Pooky, chętnie, jakieś specjalne życzenia? :molestia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chari, dziękuję bardzo, a słodzenie z kucykami dopiero zaczynam, może jutro pod wpływem szkoły na coś wpadnę :trollface:

Lust to taki średnio udany eksperyment zmiksowania anime z rzeczywistością, ale pocieszam się, że atrybuty ma na swoim miejscu :fluttershy5:

Ogólnie podoba mi się jak delikatnie stawiasz kreskę i jak fajnie Ci to wychodzi. Moja koleżanka też tak trochę rysuje, połączenie delikatności, subtelności i talentu..

A kolorowanie fajnie Ci wychodzi przez to stosowanie różnych kątów zakolorowywania i w odpowiednim momencie mocniej "przyciskasz". Ja nigdy tak nie potrafiłam, więc podziwiam ;)

No i włosy! Świetnie Ci wychodzą :)

Masz jakiegoś deviantarta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłabym do zgodnie wdzięczna za przystojną humanizacje tego gostka! Taki jakby portret króla poproszę XD ..mile widziana szata ..bądź zbroja królewska ..jednak jeżeli nie lubisz rysowac takich dodatków nie jest to konieczne :fluttershy4:

Dołączona grafika

Tutaj są przykłady ludzi jak też go humanizują! :pinkie2:

http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2012/338/9/9/neverhood_xcii_by_sketchbookoap-d5n10k3.png

http://nd-painter.deviantart.com/#/d5qea2l

http://ottonandpooky.deviantart.com/favourites/?offset=24#/d5jipbi

Dobrze a co Ty chcesz w ramach części dla Ciebie?

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omnomnom, uwielbiam tworzyć przystojniaków o wąskich biodrach, podejmuję się zadania! Ino uprzedzam, że zajmie mi to pewnie nawet tydzień :forgiveme: ale sporo roboty mam. Niemniej postaram się wywiązać jak najlepiej! :pinkie2: A nad rewanżem jeszcze pomyślę, póki co pomysłów brak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Zacnie, masz spory talent trzeba przyznać ^^. Popieram opinie innych. Może zaś przy okazji spytam o coś, jakim ołówkiem rysujesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacnie, masz spory talent trzeba przyznać ^^. Popieram opinie innych. Może zaś przy okazji spytam o coś, jakim ołówkiem rysujesz?

Zwykłymi HB-kami, jeden do cieniowania od Bica, drugi z serii Black Lane - dobry do szkiców.

PS. Dziękuję za komplementy :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne.:pinkie2:

Mogłabym wiedzieć jakimi kredkami kolorujesz? Próbowałam już pare firm kredek,ale wszystkie były albo za miękkie,albo za twarde :TWcU3:

Tropicolors BICa, naprawdę ciężko je połamać, a kolor dają dosyć intensywny, no i paleta dobra. Cena też nie jest zbyt szokująca. :fluttershy5:

Phinbello, będzie, będzie, tylko dajce "trochę" czasu :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, wiem o jakie kredki ci chodzi. Z tym, że ciężko je połamać się nie zgodzę, złamałam taką w jednej ręce :rainderp:.

Ja tam wolę kredki Lyra.

A żeby nie robić offtopu - rysunki są świetne, naucz mnie tak.

Aż taka irytacja przy rysowaniu? :rd8: O kredkach Lyra pierwsze słyszę, bo, jak widać kontakt z cywilizacją zbytnio mi nie groził, toteż korzystałam jedynie z kilku dostępnych w mieścinie rodzajów, i te wydały mi się najlepsze.

Nauczyć nie potrafię, ba, niestety nie mam nawet takiej możliwości, ale jedną radę mogę dać: nie korzystać z żadnych poradników, próbować samemu wypracować unikalny styl, ot. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...