Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE] Horse_Wars: Koniec Zakonu (by Nocturnal Light)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 458
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Kiedy otrzymał dosyć pokaźnych rozmiarów worek, odpiął alicorn od podstawy. Natychmiast związał jej skrzydła, aby nie poleciała i założył jej pętlę na szyję. Koniec sznurka podał tobie. Kilku gapiów westchnęło z rozczarowaniem. Wielu już wyjęło pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odeszła z nową towarzyszką trochę dalej, tak, żeby stracić się sprzed wzroku gapiów. W ciemnej uliczce Nocturne zdjęła kaptur z głowy i spojrzała w oczy klaczy. -Posłuchaj mnie uważnie. Zaraz zdejmę Ci obrożę z szyi i uwolnię twoje skrzydła. Ty nie spróbujesz ucieczki. Nawet gdybym ja cię nie złapała, zrobi to jakiś łowca niewolników, którzy wysoko cenią sobie takie okazy. Jak masz na imię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-A więc, Gold Crystal, mnie nazywaj Nocturne. Myślałam nad uwolnieniem cię z okowów, ale póki jesteśmy tutaj, sama chyba przyznasz że to kiepski pomysł. Jesteś wolna, ale mam nadzieję że mogę liczyć na twoją lojalność poza miastem. Teraz, chciałabym poznać twoją historię. Powiedz mi jeszcze, ile masz lat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszły do pokoju, a Nocturne kontynuowała rozmowę. - Widzisz, jestem tu, bo mam kilka celów do załatwienia. W trakcie dowiesz szczegółów. Najważniejszym dla mnie jest nie rzucanie się w oczy, dlatego mam nadzieję że zgodzisz się nosić płaszcz dla ukrycia skrzydeł. A teraz - odwróciła się i wyjęła coś ze swojego płaszcza - Czy wiesz, Gold Crystal co to jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...