Skocz do zawartości

Odcinek 2: Elementy Harmonii


Tarreth

Recommended Posts

ENG

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=SYVA0h5gfV8&feature=channel_video_title

PL napisy

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=z8YYWYcsKQE&feature=related

PL dubbing

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=tCbXh37VKTE

Komentarze odnośnie odcinka można stawiać tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

No i mamy epicką przygodę xD Końcówka, kiedy wszystko się wyjaśnia - bardzo dobrze zrobiona. Scena pojednania Celestii i Luny. Luuuuudzie. Rozłożyło mnie to w 2 sekundy. Kurde. Rekord. Pinkie Pie xD ryczy jak bóbr, a potem nagle ROBIMY IMPRĘ! Niezła jest - ja się tak szybko nie pozbierałem do kupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ten odcinek był fajny pod każdym względem, jeden z najlepszych pierwszego sezonu to znaczy w sumie ten, który zapamiętałam najlepiej. I ta piosenka Pinkie Pie, którą sobie nuciłam jak szłam do szkoły dzień po tym jak po raz pierwszy obejrzałam ten odcinek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeden z lepszych? Myślę, że nie, aż tak epicki nie był. Zdecydowanie jednak jeden z najważniejszych, od niego w końcu wszystko się zaczyna, łącznie z bronizmem! :3 @ Grillo Brohoof! /) Kocham tą piosenkę, jest taka... nie wiem, przyjemna xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Kolejny wspaniały odcinek. Ile emocji ;) BMG wymiata! (MLP:FiM BGM - Final Encounter With Nightmare Moon ) To jest po prostu mega miażdżące! : )

Pomysł Twi na teleport i wytworzenie iskry również bardzo mi się spodobał ;} NMM dała się podejść haha

:D PP nie umie liczyć, a jeden z elementów pojawia się i znika (kto dopatruje się błędów, ten będzie wiedział ocb) Mimo tego głupiego błędu odcinek jest bardzo dobry i przekonał mnie do dalszego oglądania. Chociaż zastąpienie wąsa ogonem jest po prostu głupie, ale przestałem się już tego czepiać (mogła chociaż użyć magii, żeby zmienić wygląd ogona - wtedy miało by to sens).

Akurat dzisiaj sobie oglądałem ep1 i 2 jeszcze raz, więc to świeża ocena ; ) Swoją drogą... nawet, gdy nie wiedzieli, że ten serial będzie tak popularny, a postarali się tak bardzo. Brawo! :}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Świetna kontynuacja pierwszego odcinka. Plusy: -przedstawione cechy charakteru mane 6 (wiecie te elementy harmonii) -jest o wiele ciekawszy od 1 części .W końcu coś się dzieje. Są wyzwania, trudne chwile i decyzje, walka itp. -Happy Ending -Nightmare Moon (fajnie wygląda ale tak to jest średnią postacią) -The Shadowbolts (to samo co z Nightmare Moon) -przebaczenie Lunie (lubię gdy wrogom się przebacza) -zwalczenie Nightmare Moon było ciekawe...... Minusy: -...... lecz dość nudne (stała i patrzyła się na Twilight zamiast coś zrobić) -nadam brak humoru,chodź jest więcej niż w 1 odcinku Ocena: 7,5/10 Bardzo dobra kontynuacja.Ciekawa fabuła,ciekawe wydarzenia ogółem odcinek ciekawy.Bardzo dobre zachęcenia do oglądania dalej.Była nawet piosenka (średnia, ale zawsze coś). Więcej informacji o mane 6 i miłe,szczęśliwe zakończenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...