Skocz do zawartości

Magic: The Gathering


Incitatus

Recommended Posts

No i na mnie przyszedł czas. Gram w magic juz kilka tygodni, mam troche kart z ktorych moge zlozyc dosc przecietne talie... Chcialbym czy moglby ktos mi poradzic jakis deck Control-agro? Czesc agro chcialbym z white lub green... tu mala uwaga wole juz kupowac karty na sztuki, niz gotowe decki od "Wizards"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Karty na sztuki najfajniej się kupuje, nie ma nic lepszego, niż godziny spędzone przy kombinowaniu z talią. Moim zdaniem gotowce to marnowanie połowy frajdy. No i też składam Aggro-Control, choć myślę trochę o pure Control. Znacie jakieś ciekawe karty w tym stylu? ( tanie )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tyle osób gra w te karty, można pomyśleć o dziale... do tego potrzebne jest kilka osób dlatego wypada załoźyć listę graczy... Wpiszę narazie osoby z którymi sam grałem lub mam pewność, że grają. Resztę proszę o dopisanie się postem poniżej lub jeśli ktoś może wyedytować ten post niech się sam wpisze. Lista graczy 1. Sliver 2. Avanidius 3. Lemuur 4. ThatIsSoSad 5. Sakadetsu 6. Kuoth 7. Zegarmistrz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ostatnimi czasy udało mi się złożyć BW aggro-control. Nie pamiętam nazywy szukanej przezmnie karty, więc piszę tu. Jak działa ta karta: "Look into target players hand choose a (nie pamietam wytycznych) card then exile this card"


:drurrp: jestem zbyt leniwy na usuwanie podpisu tapatalka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

O, nie spodziewałem się na tym forum znaleźć czegoś o MtG. Jeśli o mnie chodzi to mam dwa decki do paupera extended i są to Boros Aggro na Landfallu i UR Delver. Pozatym mam UB controla, który był w standardzie deckiem T1 za czasów bloków Zendikar-Scars of Mirrodin, po zbanowaniu Jace'a i Mystica. Poza tym, w szóstkę gramy casualowo na zasadzie kupiliśmy po Intro Packu, boostery z nich pozbieraliśmy i zagraliśmy kilka turniejów z tymi boosterami jako nagrody, mój Intro Pack Izzet Ingenuity zaczął nawet powoli przypominać pseudo-controla :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...