Skocz do zawartości

Nasze ulubione anime


Lemuur

Recommended Posts

"Hellsing" i "Hellsing: Ultimate" - przywraca wiarę, że można stworzyć dobrą historię o wampirach. Lubię w nich wszystko: od muzyki przez postacie nadmiernej przemocy i rozleewu krwi :rdblink:.

 

"Girls und Panzer" - przyjemnie czasem "wyłączyć" wszystko to, co wie się o broni pancernej i popatrzeć sobie na driftujące czołgi z okresu II wojny światowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

78845f5911.jpg

 

To takie moje top 10. Niekoniecznie są jednocześnie moimi ulubionymi, mam kilka amino, które nazwałbym ulubionymi, mimo że wystawiłem im np. tylko 7/10, ale to, że mi się podobają, nie znaczy, że nie widzę ich wad. Te anime, którym dawałem 9/10 i wyżej, to takie, które wady może i mają, ale są naprawdę tak nieistotne, że nie mogą wpływać na ocenę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

"Legend of the Galactic Heroes" jest u mnie bezwzględnie na podium, jako najlepsze anime i najlepszy serial jaki widziałem w całym swoim życiu. Nieważne ile razy bym go oglądał zawsze mnie potrafi zadziwić wspaniałymi scenami bitewnymi, idealnym podkładem dźwiękowym czy pełnymi życia postaciami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 months later...

O rany trochę tego jest.

One piece

Attack on titans

Durarara

Boku no hero Academia

Sword art online (oba sezony)

Konosuba (oba sezony)

Spice and Wolf (też oba sezony)

Nanatsu no Taizai

Noragami

Noragami Aragoto

No game no life

Date a live (również oba sezony)

Kobayashi-san Dragon maid

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

 

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
Dnia 8.06.2016 o 21:10, Forest Wind napisał:

One piece, najlepsze ze wszystkiego co obejrzałem.(e201)

 

imagesG4PX0ZKX.jpg.6a7e9fc0c002357ea9e28one_piece___sabo_by_sa_dui-d7e8rdc.thumb

 

 

 

Szacunek. 

 

Dnia 23.11.2017 o 22:06, Lucjan napisał:

One Piece naprawdę fajne. Uwielbiam piratów :v

 

Bardzo fajnie, szacunek. 

 

Dnia 8.06.2016 o 00:19, Salto napisał:

One Piece, bo wciąga, inspiruje i motywuje do działania. Podjarał mnie prawie tak, jak MLP na początku.


Kapelusz z głowy, szacunek.


Po tym jak zaczalem czytac One Piece to pojawil sie problem z prowadzeniem kazdego RPG'a. Zryte pomysly same wchodzą do zrytej bani. ;)

Temat mówi że "ulubione", dlatego powiem że One Piece jest zdecydowanie moją ulubioną... anime? Nie, mangą! :F

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się tego pisać. Przybyło tego. Heh, chyba naprawdę nie mam życia.

Spoiler
1 godzinę temu, ByczekPazerny napisał:

Temat mówi że "ulubione", dlatego powiem że One Piece jest zdecydowanie moją ulubioną... anime

 

Wszyscy ci którzy lubią One Piece mają u mnie szacunek, bo wiedzą co najlepsze.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ByczekPazerny napisał:

Ekstra. 

Ja wole mangę od anime, przy kazdym japońskim tytule, ale nie widzialem ich duzo.

Powiem tak. Nadal szukam mangi z Jojo!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2017 o 17:13, ZSRRKnight napisał:

Bezkonkurencyjnie - Fullmetal Alchemist:Brotherhood. Chyba najlepsze anime jakie powstało i nie sądzę, żebym kiedykolwiek obejrzał lepsze.

 

A widziałem lepsze anime. Przynajmniej moim zdaniem Fairy Tail jest lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce tylko zaznaczyc ze nie uwazam sie za eksperta, czy nawet znawce. Co to jest Jojo nie mam zielonego pojęcia. ;) Dużą stycznosc mialem jedynie z Naruto, One Piece, Blech i Berserk. Niektorym tytułom tylko się przyjrzałem, i np. Fairy Tail mi sie nie spodobal. Z tego co mi się wydaje to niektore anime nie mają komiksowego pierwowzoru, nie są adaptacjami, i nie ma do nich dorobionej mangi.

 

Co do wyższosci anime nad mangą warto by chyba bylo wymienic Shingeki no Kyojin.

Edytowano przez ByczekPazerny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ok no to pora dać listę wszystkich ulubionych anime. Wszystkie które podam są według mnie na tym samym poziomie. 

- Fairy Tail 

- Jojo Bizzard  Adventure

- Re Zero

- Naruto

- One Piece

- Hellsing

- FMA

- Beelzebub

- Highschool DXD

- Highschool of the Death

- Valkyrie Drive

- Elsword ( tak jest z tego anime i jest świetne )

 

 

giphy.gif

Edytowano przez Lucjan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
1 godzinę temu, ByczekPazerny napisał:

Prosze Państwa, skoro nie ma tematu o One Piece, to napisze tutaj - ostatnie rozdziały zaorały. Naprawde, jestem prze szczęśliwy. :D Ktoś z was czytał? 903 rozdział <3

 

 

Ku mojemu załamaniu nie dotarłem jeszcze w te rejony mangi.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubione anime? Kurcze, znam ich tyle że ciężko wybierać. Ale z najnowszych co oglądałam i co mogę polecić

Serie tv:

- Made in Abyss
- Violet Evergarden

movie :

- Kimi no na wa (Your Name)

- Ookami  kodomo no: Ame to Yuki (wolf children Ame and Yuki)

 

Być może wyglądają niepozornie, ale mają głęboką fabułę. Ładna grafika, akcja powoli się rozwija, ale jak się wczuć w nią to porusza serce + genialna muzyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

To i ja się podzielę :3

 

- Toradora - za bohaterów oraz relację.

Płakałem.

Świetna fabuła, może miejscami przynudzać, ale mi nie przeszkadzało.

Jestem fanatykiem rom-komów, więc ten tytuł, jako przedstawiciel tego zestawienia tagów - uwiódł mnie w Empiku, jak kupowałem light novelkę.

Później się wziąłem za anime, i kocham <3

 

- Nisekoi - za bohaterów, najlepszy (o dziwo) romans, intrygę oraz humor

Na początku zaznaczmy - manga lepsza.

Anime wyprodukowało tylko 2 sezony (ok. połowa mangi), więc jako dopełnienie polecam mangę.

Nie ma spolszczenia, ale angielski w mangach jest dość łatwy, więc jeżeli taki przygłup z englisha co ja, wszystko skumał, to i wy skumacie.

Harem nie odrzuca, jest do zaakceptowania i polubienia.

Humor strasznie mi podszedł, tak samo jak intryga.

Cudo <3

 

- To Love-Ru - za bohaterów, ecchi, bohaterów iiiii bohaterów, no i mój małolotny humor

Każdy kto miał związek z pierwszym sezonem tego tytułu wie że to k4ł.

Jednak jako wielki wyznawca ecchi, obejrzałem pierwszy sezon, któremu dałem 6/10, potem drugi.

Już wtedy oglądałem tylko dla bohaterów którzy byli świetnie napisani oraz zagrani niżeli dla fabuły.

No i sezon 3 i 4, czyli całkowita zmiana toru z niewinnej głupiej ecchi romans historii na poważną dramat mocno ecchi historię.

Nie każdemu może się spodobać, ale mi tak bohaterowie podeszli oraz ecchi, że może słabe - ale ważne że się podobało i dało rozrywkę :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...