Skocz do zawartości

MyAnimeList


Recommended Posts

Witam! Z pewnością niektórzy z was posiadają konto na MyAnimeList, prawda? Super, podaj link w poście - niech inni wiedzą, co oglądałeś, na ile oceniłeś i które postacie faworyzujesz. [link usunięto] Oto moje konto. Podkreślę tylko, że nie dodałem jakieś 200+ Anime, bo chcę te obejrzeć na nowo (i też ocenić). Dlatego jest tak ubogo. Zapraszam!

Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

*zauważa wątek* O.

Najpierw założyłam konto na MALu, jednak...

- liczba znaków w haśle ograniczona

- brak możliwości użycia znaków specjalnych w haśle

- nieintuicyjny system i tandetne wyszukiwanie, które nie chciało poprawnie szukać

- przestarzałe wszystko

- i coś tam jeszcze

spowodowały, że tego samego dnia wszystko wyczyściłam (nie miałam tam tego dużo) i zaczęłam szukać jak skasować konto. Ale zaraz... konta skasować się nie da! Więc w temacie o aktywację, czy tam inne sprawy do administracji napisałam, argumentując. Admin mi wtedy nie odpowiedział, tylko jakiś user, że 'nie da się'. Nie wiem, czy ostatecznie skasowali moje konto, ale skoro chcą mieć puste konta zawalające bazę danych i spowalniające (i tak już dość zamulającą) stronę, to ja im nie zabraniam, ale nie zamierzam korzystać.

Jako dobrą alternatywę dla MALa polecam jednak Anime-Planet. Dość schludny schemat, wyszukiwanie różnymi metodami (gdzie nie trzeba na tacy podawać wyniku, by go otrzymać; i po różnych nazwach).

Anime, mangi, postaci, osoby, recenzje użytkowników, społeczność cała. Można tworzyć swoje małe listy z poszczególnymi rzeczami, można segregować wszystko na różne sposoby. Kolor od razu pokazuje, co jest w jakiej 'kategorii'.

Możliwość zaimportowania listy z MALa - jakby ktoś był leniem... ;3

Moja lista nie jest jakaś imponująca, głównie mangi i to one-shoty. Ale przynajmniej coś jest. Przyjaciółka ze mną zaczyna oglądać różne takie porządniejsze anime, więc zaczynam nadrabiać. :3

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Ludzie nie oceniają takich serii wysoko dlatego że faktycznie są genialne, raczej z racji na sentyment. Z tego też powodu często nasze pierwsze anime przykładowo, ma dużo wyższą ocenę niż na to zasługuję, itp. No, chyba że Ty tak nie masz akurat :D

Pomimo, że jestem wielkim fanem mangi/gier Pokemon to nie rozumiem jak można ocenić to anime na 10. Selektywnie niektóre odcinki są bardzo dobre, tak samo kinówki ale pomimo sentymentu nie potrafię tak ocenić tego anime na 10. Moim pierwszym anime prawdopodobnie był Pokemon a świadomym Shaman King, któremu już przyznałem 9. A więc wracając do stwierdzenia w Twoim ostatnim zdaniu - nie jestem pewien, czy tak mam.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...