Skocz do zawartości

Piłka Nożna!


Arjen

Recommended Posts

jeśli już miałbym podawać jakieś kluby, to: - Wisła Kraków - Jakikolwiek rodzimy klub nie grający akurat z Wisełką. Czemu tak? Bo Wisła to właściwie był mój klub *od zawsze*. Z początku chyba trochę przymusowo, poprzez mieszkanie w dzielnicy Wiślackiej, a potem rzeczywiście zacząłem im kibicować. Reszta klubów - cieszę się, jeśli mają jakiekolwiek osiągnięcia na świecie, bo o to u nas jednak trudno ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

No to teraz się doczekam komentarzy xD. Osobiście nie lubię piłki nożnej za bardzo, nie wiem co jest ciekawego w tym sporcie ale spoko każdy ma inny gust. Jednak przyznam że kiedyś lubiłem Manchester United, Real Madryt i to chyba tyle. Teraz zbytnio meczy nie oglądam, no chyba że z ciekawości ale mało kiedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

V6KVcd8.jpg

GMOCH, za bycie Brazylijczykiem.

HUE HUE HUE

Nie no... Ale serio. Trzeba coś więcej dodawać? Oprócz tego, że koleś ma z kosmosu wzięte porównania, dziwne nazewnictwo, specyficzną przypadłość związaną z wszelkimi znacznikami i rozrysowywaniem zagrań, to jeszcze serio był/jest dobrym trenerem.

@Zefir: przytoczyłbym słowa pewnej piosenki z odcinka, ale bym za to z forum poleciał xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może zadam pytanie trochę ni z gruchy ni z pietruchy - kto jest waszym ulubionym trenerem, dlaczego, i dlaczego jest to Jacek Gmoch?

Za jego kunszt "arytysztyczny"? :rainderp:

2d671b45e8612814a4646badc29de18d.png?1337507058

A teraz przedstawię wam kilka meczy z tegorocznego Pucharu Narodów Bawełny:

http://www.youtube.com/watch?v=40K7sHt7pu4

Druga bramka- Epicka

Trzecia Bramka- Bramkarz Zaspał.

http://www.youtube.com/watch?v=aCKGBApJ5Qc

Bramki przecietne, ale zobaczycie Kongijskiego Bramkarza tańczącego "Gangnam style Po Kongijsku-Na siedząco" :rainderp:

Jestem zszokowany Tym wynikiem, ponieważ znam reprezentację Angoli z mistrzostw świata 2006 w Niemczech, lecz niestety sami się o to prosili, Bo obie bramki padły po ich błędach.

Na szczególną uwagę zasługuję druga bramka dla "Cape Verde", Czyli Republiki Zielonego Przylądka, która wpadła w samo okienko, po błędzie Bramkarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię barcelonę, ale we wczorajszym meczu nie zachwyciła:

http://www.youtube.com/watch?v=R0tQXcUYoZc

Mecz oceniam 4/5 ze względu na to, że Teoretycznie osłabiony Real Madryt Potrafił się podnieść po stracie, i strzelić wyrównujacego gola.

Ten mecz jest również na bardzo wysokim poziomie.

Początek raczej nie zachwyca. Pierwszy Gol dla Algierii zdobyty łatwym kosztem- po rzucie karnym. Druga Bramka pachniała Sensacją- Faworyt PNA mógł przegrać, chodź nie za bardzo bym faworyzował "Słoni", ze względu, na to, że trafili na godnego siebie przeciwnika(Algieria gościła na ostatnich mistrzostwach świata w RPA).

Na szczęście zadziałał jeden z filarów reprezentacji WKS- Świetny atak pod postacią Didiera Drogby, jednego z najlepszych napastników Afryki, który w pięknym stylu zdobył bramkę, dającą nadzieję, na ugranie choćby punkta.

I w końcu padła bramka wyrównująca, szczęśliwa(bo odbita od obrońcy, co zmyliło bramkarza), która kompletnie załamała Algierczyków, i pozbawiła szans na wyjście z grupy.

Ocena meczu: 4/5

http://www.youtube.com/watch?v=RMKcEq9lHqY

Faworyt tego spotkania Togo również nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń. Początkowo zdecydowanie prowadzili, po bramce swej największej gwiazdy- Emanuela Adebayora, lecz niestety musieli się podzielić punktami z Tunezją, która zdobyła punkt łatwym kosztem, bo po rzucie karnym.

Ocena meczu 4/5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kibicuję Górnikowi Zabrze.

Mamy już medalistę PNA, dzisiaj będę kibicował Burkina Faso, żeby Prezes był złotym medalistą :lunaderp:

Z zagranicznych ciężko mi powiedzieć, generalnie mam w każdej lidze europejskiej jakieś sympatie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "od zawsze" kibicuję Lechowi, nawet kiedyś na jakimś fanowskim spotkaniu udało mi się zamienić 2 słowa z Piotrkiem Reissem xD

Finał PNA mnie jakoś nie zachwycił, liczba niewykorzystanych sytuacji monstrualna - po obu stronach, piękna bramka Mby, lekkie sędziowanie dla Nigerii, bo kilku spalonych być nie powinno, a i kilka fauli w złą stronę powędrowało... Finał sprzed roku znacznie ciekawszy był, szkoda mi Prezesa, bo jednak robił reklamę Ekstraklasie... Całą imprezę uważam za udaną, ciekawe rozstrzygnięcia w niektórych meczach podsycają apetyt kibica na Mistrzostwa Świata w Brazylii...

Co do Reprezentacji Polski - unieważniona wygrana ze składem D Rumunii i wielka nieskuteczność Lewego w meczu z Irlandią to zły prognostyk przed meczami o punkty, zobaczymy, czy selekcjoner Fornalik sklei kadrę na czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...