Skocz do zawartości

Piłka Nożna!


Arjen

Recommended Posts

Wreszcie po długiej przerwie ruszyła runda wiosenna Ekstraklasy. Co zapamiętamy z tej kolejki:

- Podbeskidzie rozjeżdża Jagiellonię, udany powrót na ekstraklasową ławkę trenerską Dariusza Kubickiego;

- Zimny prysznic dla Legii, tytułowanej już przez wielu mistrzem Polski;

- Znakomity wynik Lecha Poznań i wspaniałe debiuty nowych nabytków: Kaspera Hamalainena i Łukasza Teodorczyka;

- Udany powrót wyśmiewanego Tomasza Zahorskiego w Górniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwierćfinały Pucharu Polski, czyli Legia powoli odzyskuje formę, Flota psuje krwi mistrzowi, słabiutki do tej pory Ruch bierze się za grę i niemoc Jagi wciąż trwa.

Aktualności, godz. 10:40

Smutne wieści nadeszły z Holandii. Po ciężkiej chorobie, niespodziewanie, w wieku 47 lat, zmarł Theo Bos, były trener m. in. Polonii Warszawa. Zatrudniony w styczniu 2011 r., poprowadził Czarne Koszule w 5 meczach, zwolniony 13 marca 2011.

Aktualizacja, godz. 13:20

Wspaniały film wyrażający poparcie dla Przemysława Pełki, komentatora który uległ w tamtym roku ciężkiemu wypadkowi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj działo się, oj działo w Anglii. Dwa mecze - Man Utd przeciwko Chelsea w ćwierćfinałach FA Cup oraz Liverpool - Tottenham w rozgrywkach ligowych. Oba były niezłymi dreszczowcami. Ja oglądałem mecz LFC jak na szpilkach, drąc się w niebogłosy. W każdym razie, MU roztrwoniło przewagę 2-0 i zremisowało 2-2 z wielkim szczęściem nazywającym się De Gea.

O drugim meczu mogę więcej powiedzieć, ponieważ go oglądałem. Suarez zanotował 22 trafienie w lidze, młody Coutinho pokazał, że jest naprawdę utalentowany, a Bale pokazał swoje umiejętności. Po 1-0 Suareza padły dwie bramki dla Kogutów. Później wyrównał Downing, a zwycięstwo dał Gerro, strzelając na 3-2 z karnego. Istny rollercoaster. Jeżeli nie zanotujemy głupich potknięć, Liverpool ma szansę wrócić do UCL.

Wysłane z mojego Grand X In

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako rodowity krakus kibicuje Cracovii, nieraz bywałem na meczach Hutnika Kraków (od 2010 Hutnika Nowa Huta), z lig zagranicznych najbardziej lubię angielską bo jestem fanem West Hamu. Niestety ostatnim czasem coraz rzadziej moge sobie pozwolić na mecze... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunie wlepiłbym zakaz stadionowy, grzywnę i zrobiłbym nalot na jej mieszkanie. A gospodarzom też grzywnę, plus zamknięcie trybun na 3 mecze. Trzeba dbać o bezpieczeństwo na stadionach!:rainderp:

A tak poza tym to Arjen znalazł fajną stronkę i się nie chce pochwalić: http://www.meczyki.pl/obrazki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...