Skocz do zawartości

Lista anime godnych polecenia.


Dead Radio Man

Recommended Posts

Szczególnie polecam:

Spider-man 1967: odcinek 6,"The Witching hour"

Spider-man & his amazing friends: "Triumf Zielonego Goblina".

Spider-man The Animated Series (TAS):  "Wejście Zielonego Goblina; "Rozgrywka Goblinów", "Winny"; "Powrót Zielonego Goblina";

The Spectacular Spider-Man: "Catalysts" , "The Uncertainty Principle", "Subtext","Opening Night", "Final Curtain",

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Lista anime, które oglądałam:

 

1. Wolf's Rain (nie polecam nikomu kto nie lubi gore i horrorów, sama obejrzałam z ciekawości i żałuje straconego czasu)

2. Spice and Wolf (romans, pieniądze i handel)

3. Pokemon (w planie mam obejrzenie wszystkie 16 sezonów + 16 filmów)

4. Mikan pomarańczowy kot (dla fanów kotów, świetne anime bez krwi i przemocy, czego nie cierpię)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hyouka - nie chce mi sie rozpisywać, to moje ulubione anime ze względu na głównego bohatera (kocham ludzi bez emocji, do tego "rozwiązujący zagadki"  :fluttershy4:)

- Durarara!! - czyli latające automaty, człowiek który zmusza do samobójstwa ludzi, ponieważ ich kocha, dziewczyna która [CENZURA] policje na 100%....(nonsensopedia :D)

- Jonjou Romantica :molestia:

- Sekai ichi Hatsukoi :molestia: x2

- Lovely Complex - tutaj czytałam tylko mange, ale i tak fajna :D.

- Katekyo Hitman Reborn! - taki tam ciota który zostaje szefem mafii... Fran :x

- Hentai Ouji to Warawanai Neko - o tym jak skryty zboczeniec został "zboczeńcem, i sie tego nie wstydzi".

- DOGS: Bullets & Carnage - anime ma tylko 4 odcinki, ale jest manga <zlicencjonowana; waneko>

To tyle. Jestem otaku tylko od połowy roku, obejrzałam tylko 74 anime, więc nie myślcie sobie "co ona nawet hellsinga nie oglądała? XD" :D

Edytowano przez Aoba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Kilka... dziesiąt anime skończyłem i moge polecić jeszcze kilka:
Seitokai Yakuindomo

Seitokai no Ichizon

Acchi Kocchi

Kyoukaisenjou no Horizon

GJ-BU

Hataraku Maou-sama!

Inu x Boku SS

Kamisama no inai Nichiyoubi

MM!

Plastic nee-san

Sankarea

yahari ore no seishun love comedy wa machigatteiru

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Log Horizon - anime, którego odcinki wciąż wychodzą. Z tego co czytałam będzie ich około 70 nie licząc fillerów. Bardzo przyjemnie się ogląda. Tematyka taka jak w SAO. Gracze uwięzieni zostali w grze. Dużo śmiechu i miła atmosfera.

Diablik Lovers - Gratka dla fanów wampirów. Romans połączony z zagadką. Zakończone niedawno. Ps. Główną bohaterka może was nieco zniechęcić, ale dotrwajcie do końca tych 12. Odcinków. (1 odc. To ok. 14 minut)

Soul Eater - akcja i dużo krwi. Częste akcje i znakomite charaktery bohaterów "Chyba nie odłożyłem papieru toaletowego na miejsce, przestaną mnie przez to lubić".

Dragon Ball - kreska może nieco razić, ale te anime jest podstawą. Na tym się wychowałam. Uczy przyjaźni i wiary. Jak to mówił Son Goku "śmiertelnicy zostali stworzeni do rzeczy robienia rzeczy niemożliwych". Często się na nim płacze że względu na umieranie bohaterów.

Angel Beats - Jedno z najsmutniejszych anime, jakie widziałam. Opowiada o życiu w zaświatach, ale i tak można tam tak jakby umrzeć. W połowie rozwinie piękna miłość, którą zapamiętacie do końca swych dni.

Przepraszam, że to wygląda tak jak wygląda (powtórzenia i nieskładność), ale piszę z telefonu ^^''

Edytowano przez Tsukumi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Log Horizon - anime, którego odcinki wciąż wychodzą. Z tego co czytałam będzie ich około 70 nie licząc fillerów. Bardzo przyjemnie się ogląda. Tematyka taka jak w SAO. Gracze uwięzieni zostali w grze. Dużo śmiechu i miła atmosfera.

70? Prosiłbym jakieś źródło tej informacji :)

By nie było offtopu:

Polecam anime Gosick fanom serii komediowych, romansu, detektywistycznych, akcji... wszystkim :ming: Piękna historia i świetne jej wykonanie. Więcej nie powiem, po prostu obejrzyjcie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kolejny sezon ma ponoć być sporo ciekawych animców. Mianowicie chciałbym polecić anime o nazwie "Sakura Trick." Zapowiada się bardzo fajnie, a co ważniejsze... będzie to Szkolny Yuri, co mnie bardzo cieszy. Kreska wydaje się ładna, ale kto wie, co nam autorzy upichcą?

 

http://myanimelist.net/anime/20047/Sakura_Trick - link ma MAL do anime.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anime, które mogę szczerze polecić innym? Mmm, acha. To lista będzie długawa.

*kilka minut później*

Szlag, spora część tytułów została już wymieniona. Ale nie najważniejszy!

TENGEN TOPPA GURREN LAGANN! - Anime przez duże A. Chińska bajka, po której poznacie cytaty, które będą was motywowały do czego tylko będziecie chcieli, takie będą uniwersalne. Po którym ja pokochałem gatunek Mecha.

Po którym już tylko naprawdę epickie rzeczy będą powodowały w waszych głowach myśl " To było epickie! ". A przynajmniej tak jest u mnie.

 

Gin no Saji - dość nowe anime, które zyskało przychylne recenzje. Historia ucznia, który uciekając z miasta i od oczekiwań dołączył do szkoły rolniczej. Szczerze polecam.

 

Moyashimon - co ja mam z tymi szkołami rolniczymi? Tadayasu Sawaki dołącza do akademii rolniczej, gdzie poszukuje profesora Keizou Itsuki. Byłoby normalnie, gdyby nie fakt, że Sawaki widzi mikroby, i to nie w tej formie, jaką można obejrzeć pod mikroskopem elektronowym. Też szczerze polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Miłośnikom krwi i okrucieństwa polecam Deadman Wonderland :rariderp: Niestety wadą tej chińskiej bajki jest to, że ma tylko 12 odcinków i jest tak właściwie tylko reklamą mangi.

 

I jeszcze Higurashi no Naku Koro Ni. Zacna rzeźnia i piękna fabuła. Opowiada o magii przyjaźni lepiej niż te kolorowe gadające osiołki ;~;

Edytowano przez Syrenka Kath'em All
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...