Skocz do zawartości

Dyskusje


Niklas

Recommended Posts

A no mam pewną sugestię, odnośnie mojego naboru na MG. Nie dostałem się z powodu, jakoby moja przykładowa fabuła to przepisana historia z WOWa. Ośmielę się z tym nie zgodzić, bowiem przedstawiłbym alternatywę historii, wyglądajacą inaczej niż ta która miała miejsce. Przyznaję, nie dodałem informacji o alternatywnej ścieżce, ale tak zaraz odrzucać. Eh.. trudno, spróbuję innym razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepewność? Jest szansa, bo Tarreth i Avanius zaniedbują swoje sesje. Jak tak dalej będą robić to już raczej mistrzami gier nie będą.

Tarreth już MG nie jest, a Avanius to wielka niewiadoma, ale według mnie za niedługo on też przestanie być, zobaczymy Avanius ma czas do końca tygodnia, jak dobrze pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wiecie... ostatnio myślałem nad czym takim jak "wojny mistrzów" wyglądało by to podobnie jak multisesja ale było prowadzone przez dwóch mistrzów. Zapisy były by powiedzmy na miesiąc po czym jeden i drugi mistrz walczyli by ze sobą. (Gildia A chce pokonać gildie B)

Trzeba by było spisać zasady np.:

1. Gracz A nie może zabić gracza B

2. Kolejność ruchów [drużyna A, drużyna B, A,B,A...]

itp...

Co o tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Ja chciałbym zadać pytanie - czy jest możliwość poprowadzenia jednej sesji? Z tego, co się rozejrzałem, to urząd MG jest tu zarezerwowany wyłącznie dla wybrańców, którzy zobowiązani są w zamian dostarczać odpowiedniej ilości sesji. Ja zaś mam pomysł tylko na jedną sesję, nie wiem, czy jeśli złożyłbym podanie, został zaakceptowany itd miałbym czas na prowadzenie więcej niż dwóch sesji na raz. W związku z tym pytanie, czy istnieje możliwość bycia "jednorazowym" MG.(Oczywiście by nim zostać poddałbym się wszystkim koniecznym procedurom jakie by postawiła przede mną moderacja)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...