Skocz do zawartości

Demony, diabły i inne pomioty.


Dead Radio Man

Recommended Posts

Ano. Śmieszni są ludzie, którzy czczą Szatana, który właściwie nimi gardzi :ming: Zło pociąga, ale ciągle jest złe. @UP: Po 1, anioły nie są ani facetami, ani kobietami. Po 2, „przy zmartwychwstaniu ani się żenić będą, ani za mąż wychodzić, ale będą jak aniołowie Boży w niebie” [Mt 22, 30] Autorki dennych romansideł z upadłymi aniołami i autorzy "Miasta Aniołów" i "Nieba nad Berlinem", wasz argument jest inwalidą :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruba owszem, ciekawa też. Pokazuje że nie taki diabeł straszny jak go malują i nie taki anioł święty jak o nim głoszą ;) Jedni i drudzy czasem robią swoje a czasem odwrotnie. Zdrada toczy wszystkich a nie tylko Ci na górze są sprawiedliwi. Za to Limbo to najzabawniejsze miejsce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodziło o to że chciałem zostać opętany... Tylko o to że... Grał ktoś w Devil May Cry? Dante jest pół demonem pół człowiekiem... O to mi chodziło... ze chciałbym być takim pół demonem pół człowiekiem jakim jest Dante. A szatana nieczcze... Nie jestem chrześcijaninem ani satanistą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante twego zdania nie podzieli raczej :P Nie sądzę, żeby podobało mu się bycie wyrzutkiem po obu stronach. Samo opętanie jest tematem...ciekawym...bo słyszałem o przypadkach opętania przez anioła (:ming:) co też nie zawsze kończyło się "i żyli długo i szczęśliwie" dla opętanego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli insynułuujesz ,iż moja nauczycielka religi może być szatanem (ma straszny wzrok, czarną aurę, nie umie robić jasełek i twierdzi ,że jestem szatanistą i przykładem złego człowieka) "Gdzie diabeł nie może tam babę poślę"(skierowane w strone katechetki) ,a ja nie mogę być szatanistą ,bo robię krzyżę w szkolę. Jaki ten świat jest nienormalny. W sumie to ogółem ta wypowiedź troszeczkę zbiega z kursu. Lecz mam nowe zaiście filozoficzne pytanie.Jak mogły by wyglądać diabły i anioły w Equestri?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...