Skocz do zawartości

Smak zemsty - Husk Whatson (Ziomisz)


Flutteryay

Recommended Posts

Gość Ziomisz12

- Tak zmieścimy się. Ty idzie na lewą, a ja pójdę na prawą stronę. "Wstanę wcześniej i poszukam jedzenia dla nas"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wcisnęliście się do szpary i zasnęliście. Jednak w środku nocy obudził Cię dziwny dźwięk, jakby bulgotanie lawy. Co to może być?

___

I co, za co znowu ban był? Oj Ziomisz, jeżeli tak dalej pójdzie to nie wiem co zrobię. Ale jeżeli znowu "sam go kazałeś sobie wlepić" to rozumiem. Znaczy, nie rozumiem, ale rozumiem i za to kary nie będzie xd

I pamiętaj: Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Napisałeś krótki post i ja też piszę krótki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Ja nie oczekuje jakiegoś zarąbistego długiego. Czasem są takie akcję gdzie nie zawsze pisze się długie. Jeszcze się nie przyzwyczaiłaś do moich banów? _____________________________________________ - Wstawaj. Słysze coś i nie pokoi mnie to - Powiedziałem po czym rozglądałem się. - To chyba jakieś bulgotanie czy coś w tym stylu, ale nie czuje żadnego ciepła choć dźwięk jest donośny. Wątpię żeby była to lawa Może to demon? Złapałem za swoją kusze i mierzyłem nim w poszczególne zakamarki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wilk ziewnął i powiedział jakby z przyzwyczajenia:

- Aaah jeszcze pięć minut...

Twój towarzysz przeciągnął się i zwinął w kłębek. Usłyszałeś bardzo ciche chrapanie. Chwila. No właśnie. Chrapanie było bardzo cichutkie, a bulgotanie, które usłyszałeś przed chwilą w miarę głośnie, a przynajmniej głośniejsze od tego.

Dziwne "bulgotanie lawy" ustało. Jedyne dźwięki jakie zakłócały ciszę nocną to "koncerty" świerszczy i sów.

Co to mogło być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...