Skocz do zawartości

BMW - Ogólnie


Dead Radio Man

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

O BMW, przyznam się że lubię te autka. Ogólnie Niemcy mają dość dobre samochody, to jednak trzeba im przyznać. No i to tak w skrócie powiedziane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW - darzę szacunkiem tą markę, ogromnym. Ba, nawet mój brat posiada Serię 3, dokładniej E46. :) Zawsze podobał mi się design tych samochodów, a wersje "M" powodują, że serce szybciej bije. :D Miałem okazję słyszeć piękny dźwięk nowej M5, zarówno na zewnątrz jak i podczas jazdy. Wrażenia niezapomniane.^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jestem zagorzałym fanatykiem BMW(niestety bezrobocie nie pozwala na zakup), jest to niezwykła marka robiąca usportowione wozy ale szkoda że już nie ma takich modeli jak E30/E36/E34@9 czy E46... Moim marzeniem jest BMW 318is (e36coupe@compact + lpg, osiągi + ekonomia) ale obecnie śmigam równie "zaje" autem bo polonezem (ot polski odpowiednik BMW, napęd na tył fajnie lata + mocny rover 1.4...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Aktualnie jeżdżę czarną beemką, a posiadanie śmigiełka na masce było moim marzeniem od zawsze :).
Najpiękniejsza beta moim zdaniem to nowa M5, raz w życiu miałem okazję przejechać się tym autem (może bardziej arcydziełem na kołach). 
Kiedyś, kiedyś, kto wie, może się takiej doczekam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Beatkę ( E36, Sport - 96" 1.6 ), fajne autko jednak po tym jak przesiadłem się na Opla Fronterę to już nigdy nie kupię czegoś co nie jest choć podobne do SUV'a / Jeepa. Wygoda jazdy zupełnie inna ( wysoko się siedzi :D ), dużo miejsca , orurowania :lunaderp:  ale przede wszystkim wjedziesz tym wszędzie, nie trzeba się martwić o wysokie chodniki / dziury w drogach / drogi leśne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 years later...

Szybkie toczki i tyle ;) Jak BMW to seria 5 albo 7, ponieważ trójka czy to E36 czy E46, E90, F30, to z generacji na generacji co bardziej klaustrofobiczne auto, prowadzące się jak toczki z gnojem ;) No sory nie czuje tego, może jeszcze zgłową porobione E36/E46 zrobione na beton, z klatką i rozpórami się prowadzi ale to nijak się nie nadaje wtedy na auto do jazdy na co dzień. Ale już Seria 5 od E34 po F10 inna sprawa(każdą jeździłem poza E60), wygodna kanapa na 4kołach ale dająca poczucie co się dzieje na drodze, nie męczy tyłka na trasie, spory bagażnik, podobnie 7 E38 czy E65(łochydne może ale zajebiste do jazdy). //Teraz nawet na komisie stoi F30 2litry wgnoju, komfort/prowadzenie czy wykonanie to nijak do mojej 22letniej E39 która zjada F30 na śniadanie.

Edytowano przez Szafira
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...