Skocz do zawartości

Koszykówka


Gość Piter Wan Kenobi

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Nie mogło by zabraknąć tutaj mojego ulubionego sportu, czyli koszykówki :pinkie2: ^^ No to piszcie swoje opinie co sądzicie o tym sporcie, czy macie jakieś ulubionego drużyny itp itd. Od siebie zacznę.. Mam kilka drużyn które bardzo lubię, czyli np. Los Angeles Lakers, Dallas Mavericks, Boston Celtics i więcej :P:fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam grać w kosza, mimo tego nie interesuje się jakoś wybitnie tym sportem. Zwyczajnie lubię sobie pograć. Mam kolegę, który jest zakochany w tym sporcie. Ogląda NBA o 4:00 w nocy itp., a poza tym jest świetnym rozgrywającym. To właśnie on wciągnął mnie w granie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

O dziękuję Wam za tyle komentarzy już :yay: ^^. Bonifacus, tak zgodzę się że jak się gra na wf-ie w coś dużo czasu to potem to się nudzi. Ja osobiście przyznam że dawno nie grałem i będę musiał powrócić do grania w kosza :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Koszykówka to moja ulubiona gra, niestety rzadko gram (wszyscy wolą "nogę"), ale gdy dostaje piłkę i kosz to umiem rzucić z połowy odwrócony plecami do kosza i trafić ;D

Heh, u mnie w klasie też tak jest że większość woli nożną.. Ale i tak praktycznie nikt nie ćwiczy na tych lekcjach, dlatego wolę pograć z przyjaciółmi poza szkołą na przykład :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 6 months later...

Powiem tak ,koszykówka to wspaniały sport ,wiem to bo sam gram klubowo a już może niedługo zawodowo .Dla niej zmieniłem szkole i miasto .Wszystkim sportowcom szukających swojej dyscypliny polecam kosza .

PS: moje ulubione drużyny to Dallas Mavericks ,Lakers i barcelona ,jak ktoś chce podyskutować na tematy związane z koszykowka to zapraszam :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...