Skocz do zawartości

Pinkamena vs Pinkie Pie - Pierwsze Starcie!


Lemuur

Recommended Posts

Dobrze, a więc nadszedł czas na rozgrywkę. Wybaczcie mi za delikatne opóźnienie.
Przypominam, że obydwie drużyny mają teraz zero punktów.



Chyba każdemu zdarzyło się tłumaczyć coś. Czy to w szkole, czy w pracy, czy rodzicom, dlaczego nie możecie zapauzować gry online.
Niewątpliwie trzeba wykazać się jakimiś umiejętnościami, żeby druga osoba wszystko dobrze zrozumiała. Jakimi? 
To już zależy od Was. Nie zapomnijcie tylko wspomnieć, która z klaczy takowe posiada :giggle:

Miłej zabawy! ^^

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Cóż, powinienem powiedzieć, że Pinkie, ale spokój i opanowanie Pinkameny będzie chyba bardziej punktowało, przy uczeniu kogoś, niż rozpierająca energia Pinkie. Więc pierwsze pytanie niestety muszę poddać przeciwnej drużynie, chyba, że coś się zmieni podczas dyskusji...

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie oczywiście Pinkamena poradziłaby sobie lepiej. Dlaczego? Nadpobudliwość Pinkie nie pozwoliłaby jej na spokojne uargumentowanie i przekonanie co do swojej racji.

Jej sposób bycia jest zbyt chaotyczny dla niektórych osób i sam w sobie może być denerwujący (choć sam go lubię).

Pinkamena byłaby spokojniejsza, przez to łatwiej byłoby się z nią dogadać.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego częściej słuchamy tych którzy uczą w zabawny sposób, a nie tych którzy przynudzają (chociaż czasem mają więcej do powiedzenia)? Bo człowiek łatwiej przyswaja to co zostało mu wytłumaczone w ciekawy, zabawny i oryginalny sposób.

GoForGold powiedział, że: "Pinkamena byłaby spokojniejsza, przez to łatwiej byłoby się z nią dogadać."

No nie zgodzę się z tym. Tych spokojnych i cichych nikt nigdy nie słucha, właśnie ze względu na sposób w jaki mówią.

Za to Pinkie Pie, jak potrafi skupić na sobie uwagę słuchacz. A nawet zaciekawić tematem, nawet jeżeli czasem temat ten jest blachy, jak np. schnąca farba. Może i jej argumenty są trochę chaotyczne, ale na pewno nie można przejść obok nich obojętnie. Zabawnych rzeczy człowiek zawsze słucha i dużo łatwiej je przyswaja, oraz zapamiętuje, nawet gdy nie zawsze mają sens.

Edytowano przez BlackHawk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wypowiedziały się 3 z 5 osób i temat zamarł... Więc pytam, czy reszta członków zabawy ma coś jeszcze do dodania w tej rundzie, czy ogłaszamy zwycięzce i dajemy kolejny temat do rozmowy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, od biedy zadawać tematy, może każdy, nawet ja, ale wówczas nie mógłbym już brać udziału w zabawie, a już teraz jest mało ludzi... Mogę jednak popytać, bo mam kogoś na oku, bo zasadniczo wystarczy osoba która zada pytanie i potem wybierze zwycięzców i da nowe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanish_inquisition.jpg


Ahem, ahem. BiP poprosił mnie o poprowadzenie tej zabawy, do której to prośby raczyłem się przychylić. Jednocześnie usunąłem offtopowe posty, których liczba przekroczyła wszelkie stany krytyczne.

OK, punktacja miała podobno zostać wyzerowana, a wy chcecie nowy temat.

Proszę bardzo, czegoś takiego chyba jeszcze nie było:

Która z klaczy lepiej poradziłaby sobie w poważnym związku?
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Myślę, że Pinkie, ponieważ czerpie z życia wszystko co najlepsze, a poważny związek wcale nie musi znaczyć ciągłej powagi i brak poczucia humoru. Pinkie jest też towarzyska i pomocna dla każdego, nie pozostawi nikogo z problemem, dlatego też myślę, że w związku z jakimś kucykiem też pozostałaby niezmienną. Pinkamena, raczej jest typem indywidualisty i samotnika, nie widzę jej jako klacz troszczącą się o kogoś innego, przynajmniej nie w takim stopniu jak :pinkie:

Btw dzięki Airlick, za przyjęcie oferty :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie oczywistym wyborem jest Pinkie. 

- Po pierwsze Pinkie zawsze dochowuje sekretów, co w związkach jest ważne.

- Po drugie Pinkie jest pełną życia klaczą która potrafi sprawić, że nawet smutne dni stają się wesołe

- Po trzecie Pinkie zawsze stara się pomóc osobą na którym jej zależy, co na pewno pomoże jej w dogadaniu się z partnerem

- Po czwarte Pinkie potrafi zaufać drugiemu kucykowi, co może i nie często jest słuszne, ale w związku to bardzo ważna cecha

- Po piąte Pinkmena jest raczej osobą która woli siedzieć sama w domu przy ognisku i czytać książkę, niźli szukać sobie partnera

- Po szóste Pinkmena nie ufa nikomu i niczemu i stara się trzymać wszystkich na dystans, bo boi się, że ktoś ją zrani, ale zapomina, że przez to nikt jej również nie da szczęścia

- Po siódme Pinkmena to typ samotnika  

Edytowano przez BlackHawk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale wszystko co napisaliście jest w 100% prawdą i nie mógłbym się z tym nie zgodzić. W tej kategorii Pinkie deklasuje rywalkę pod każdym(!) względem. 

Sam nie chciałbym być z kimś kto non-stop jest o coś obrażony, woli być sam, no i "schizuje". Pinkie wprowadza wesoły nastrój, nie można byłoby się z nią nudzić. No, może jedynie co mnie trochę irytuje w jej zachowaniu to nadpobudliwość, ale wydaje mi się, iż mogłaby się trochę uspokoić jeśli zależałoby jej na kimś.

Tak więc mimo, że jestem w przeciwnej drużynie, głosuję na Pinkie.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Więc co, 1:0 dla drużyny Pinkie?

Kolejne pytanie. Jesteście właścicielami dużej firmy, musicie przyjąć jedną z klaczy na odpowiedzialne stanowisko. Którą wybierzecie?

P.S. Nie pamiętam, czy było podobne pytanie, ale nawet jeśli było, to macie. :hmpf:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Moim zdaniem, na pierwsze wrażenie najbardziej pasowała by Pinkamena, bo jest spokojna i sprawia wrażenie odpowiedzialnej, natomias Pinkie, wygląda na roztrzepaną. Nie mniej jednak Pinkie jest też odpowiedzialna, a przynajmniej stara się taką być. Jest pełna energii i optymizmu, co jest też ważne w firmie, no chyba, że to zakład pogrzebowy, wówczas Pinkamena ma zdecydowaną przewagę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chciałbym tylko przypomnieć, że ta zabawa nadal istnieje, może jakaś odpowiedź się pojawi? Proponuję zlikwidować podział na drużyny i sprowadzić tę zabawę do czystej dyskusji, na dany temat, jaki Gospodarz poda, bo takie czekanie to masakra jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...


Emm... Czy jest możliwość zgłoszenia się do drużyny Pinkameny? Bo ja chętnie

 

Możliwość jest, ale zabawa póki co jest trochę martwa...

Nikt nie chce tu pisać, jeśli uda Ci się kogoś zwerbować, to ruszymy znowu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...