Skocz do zawartości

Władcy Equestrii [NZ][Violence][Random][Dramat]


Recommended Posts

Witajcie!
Tu ja, Nightmare, mam dla was kolejnego fica!
Na tego pierwszego nie miałam pomysłu, a wena mnie rozsadzała, więc napisałam Fanfic o losach Chrysalis. Jeśli tagi złe to napiszcie.

Rozdział pierwszy dzieje się w czasach jeszcze przed NMM.

Rozdział 1

Rozdział 2

Rozdział 3

U Maishy zamówiłam rysunek bohatera, ale nie wiem, kiedy będzie.
Powiedzcie szczerze, co o tym myślicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca moja ulubiona bohaterka, ale przeczytałem z zainteresowaniem. Również styl nie taki, do jakiego jestem przyzwyczajony, ale skoro lubisz tak pisać to oby tak dalej. Odrobinkę popracowałbym nad składnią w niektórych momentach. No i dodałem w tym google docs jeden komentarz, gdyż jak widzę gdziekolwiek odmianę słowa "Canterolt" to mnie krew zalewa automatycznie :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeczytałem twoją pracę , muszę przyznać że historia mi się spodobała ,( z kanonem bym tego w ogóle nie łączył) naprawdę fajna alternatywa . Motyw 4 władców przypadł mi do gustu ( ciekaw jestem jeszcze jak rozwiążesz sprawę z panem Chaosem ) Postać Chrysalis ciekawa , motyw zemsty pasuje do niej , czekam aż rozwniesz tą historię . Tylko mała prośba ( co do tekstu) dodaj więcej dialogów i opisów postaci jak i miejsc , w tedy tekst nie będzie przypominać streszczenia. No chyba że to specjalnie , taki styl sobie obrałeś i tak chcesz pisać , w tedy nic nie zmieniaj :) Powodzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba! To ciekawy pomysł, żeby Comber (albo Sombrero jak kto woli) został stworzony przez Chrysalis. Wygląda na to, że wszyscy władcy Equestrii oprócz Celestii przeszli na "ciemną stronę mocy", dlatego uważam, że fajnie by było gdybyś z Tią też napisała jakiś... dajmy na to zły Epizod.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wreszcie jakiś dobrze napisany polski FF. Początek zbyt nudny, ale potem się trochę rozkręca. Mimo wszystko brakuje mi jakiegoś takiego większego wciągnięcia czytelnika w opisywany świat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...