Skocz do zawartości

Odcinek 3: Problem z biletem


Tarreth

Recommended Posts

Gdybym MUSIAŁA wybierać to bym dała bilet Apple Jack żeby zarobiła na operację babci i Rarity żeby miała randkę z ukochanym. Albo bym poszła ze Spike'm żeby pozostałym kucykom nie było przykro. A najlepiej od razu bym napisała do Celestii żeby przysłała więcej biletów. Chociaż z drugiej strony w odcinku "Niezapomniany wieczór" miały tą swoją wymarzoną imprezę i wcale nie było tak fajnie jak myślały...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...

Odcinek był fajny, w dodatku pierwsza gonitwa w historii My Little Pony .  Chciałam też dodać, że dlaczego księżniczka Celestia wysłała Twilight 2 bilety, skoro wiedziała, że ma przyjaciółki? Inni myślą , że po prostu chciała się patrzeć, jak one się biją żeby dostać bilet a inni inaczej. Ja już wiem o co chodzi. Księżniczka chciała sprawdzić, czy Twilight zdecyduje się zostawić inne przyjaciółki i pójść z jedną z przyjaciółek, czy po prostu napisze jej, że nie pójdzie na Galę bez wszystkich koleżanek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 6 months later...
  • 8 months later...

Fajne były podchody kucyków, by zdobyć bilet. Rozbroiła mnie Flutterka, przyznająca się że robi to wszystko, by Twilight dała jej bilet. Fajny odcinek też z tego względu, że nadal poznajemy bohaterki i ich marzenia. Celestia wiedziała o tym, że Twilight ma przyjaciółki, a pomimo to dała jej dwa bilety. Nie przyznała się do tego, ale podejrzewam, że zrobiła to specjalnie, bo to miał być test dla niej. Co zrobi w tej sytuacji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

No oczywiste jest to, że twórcy nie mogli dać oryginalnego utworu bo prawa autorskie, więc zrobili własną wersje, aby każdy ogarnął o co chodzi i aby sam duch tego utworu został zachowany. Jeśli aż tak bardzo zależy Ci na dokładnie tym samym utworzę, to może uda Ci się go znaleźć jak poszukasz "MLP (odcinek) background music" albo coś w tym rodzaju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Pomijając główny morał tego odcinka, można wysnuć jeszcze jeden wniosek. Lepiej się przesadnie nie afiszować dobrami materialnym, bo mogą z tego wyniknąć nieprzyjemne sytuacje. 

 

Dnia 21.07.2014 o 16:06, FlutterBlue Melody napisał:

Chciałam też dodać, że dlaczego księżniczka Celestia wysłała Twilight 2 bilety, skoro wiedziała, że ma przyjaciółki? Inni myślą , że po prostu chciała się patrzeć, jak one się biją żeby dostać bilet a inni inaczej. Ja już wiem o co chodzi. Księżniczka chciała sprawdzić, czy Twilight zdecyduje się zostawić inne przyjaciółki i pójść z jedną z przyjaciółek, czy po prostu napisze jej, że nie pójdzie na Galę bez wszystkich koleżanek. 

 

Gdyby od razu wysłała jej 7 biletów, to nie byłoby o czym robić odcinka. Jak już zastanawiać się nad sensem wysyłania dwóch biletów, to myślę, że po prostu nie przewidziała takiego zainteresowania przyjaciółek Twilight.

Edytowano przez Salto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Salto napisał:

 to myślę, że po prostu nie przewidziała takiego zainteresowania przyjaciółek Twilight.

Lub przewidziała, ale chciała przetestować Twilight i zobaczyć co zrobi, czy wybierze jedną zasmucając resztę, lub postąpi jak postąpiła i odda oba bilety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...