Skocz do zawartości

Odcinek 3: Problem z biletem


Tarreth

Recommended Posts

Ale tak naprawdę. Kto podał najlepsze powody żeby pójść: Rainbow Dash - kariera Applejack - pieniądze na rozbudowę farmy Rarity - małżeństwo Pinkie Pie - zabawa Fluttershy - ogrody Według mnie pierwszy bilet powinna dostać Rarity (miłość jest najważniejsza <3). Co do drugiego, powiedzmy sobie szczerze, Fluttershy i Pinkie Pie przeżyłyby bez tego (choć moja ukochana Pinkie Pie byłaby smutna :(), więc Twilight powinna wybrać między Rainbow Dash i Applejack. Niestety, lubię Pinkie Pie i dobrze by było żeby poszła (a poszła :D) ale staram się być obiektywny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarreth, ależ ja to wiem. Ale wyobraź sobie, że jesteś Twilight. Wiesz tyle co ona (dużo dosyć :P). Spike jest tylko zauroczony Rarity (to dopiero trzeci odcinek). Rarity chce spełnić swoje marzenia o małżeńśtwie. Również nie jest wszechwiedząca. Dlatego Twilight powinna ją wybrać (mówię o tym z punktu widzenia Twilight, z mojego punktu widzenia bilety powinni dostać Applejack i Pinkie Pie, bo ich lubię najbardziej, ale postanowiłem się postawić w sytuacji głównej bohaterki :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mózgowcy odkładają miłość na drugi plan... to jest ten ból... ;/

Ale masz racje, w tym świetle... Acz jako mózgowiec zdawałbym sobie sprawę, że prędzej kopne kamyk tak mocno, ze w księżyc trafi, niż to się stanie. ^^

Ty wymyślasz takie wypowiedzi na poczekaniu? Zawsze się wzruszam xD

Też uważam że powinna by dać bilet Rarity, miłość nad wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny obrazek wyszukałeś, ale fakt jest faktem że PC mogła wysłać odrazu 6 biletów, ale o czym były wtedy odcinek, jak wszystkie sięciesząz biletów? Choć Pinkie podjaraną Galą można oglądaćwiele razy :D MIndbreak gwarantowany, jak jeszcze oglądałem to po angielsku i starałem się zrozumieć co ona śpiewa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

W końcu odnalazła się u mnie płytka dodana do 1szego numeru gazetki nowej generacji pony, jest na niej właśnie ten odcinek , dubbing , lekko mówiąc jest średnio na jeża , ALE 2 rzeczy się mi w nim spodobały , 1. Rarcia ma wspaniały głos , o wiele lepszy niż ten z Mini Mini , i ta gra słowna . "Poprosi mnie o kopytko" , takie niby nic , a cieszy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Miły początek przygód i problemów mane 6. Plusy: -przedstawienie marzeń lub celów w życiu mane 6 (a tak właściwie to mane 5,bo Twilight nie powiedziała co chce robic na tej gali). -2 piosenki (nie są jakieś super fajne ale miło posłuchać) -pełno śmiesznych tekstów i momentów: *Granny Smith z nowym biodrem *łóżko na drzewie *Twilight jedząca płatki kwiatu :D *"zrobiła bym to dla każdego kucyka" *Rarity: "Twilight, pada deszcz" Twilight: "Nie,naprawde?" *Rarity wpychająca ręke Spika to gęby XD *"Och nie, po prostu jesteś moją najlepszą przyjaciółką.Prawda, Angel?" i ta mina Angela :) *"TAK! To znaczy, że bilet jest mój.Ha-ha, to ja mam bilet to ja mam bilet" Minusy -trochę za dużo gadania,za mało akcji Ocena: 8/10 Fajny, śmieszny, pełen humoru i piosenek odcinek. W dodatku zapowiada że będzie odcinek o gali. Praktycznie trudno znaleźć w nim minusa,jednak czegoś mu brakuje do ideału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...