Tarreth

Odcinek 3: Problem z biletem

34 posty w tym temacie

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=EK4OP5oIaJQ&feature=related

Komentarze odnośnie odcinka można stawiać tutaj.

Link do postu

Gdyby Twilight miała wybierać i dać komuś DWA bilety komu powinna je dać według was? :P

Link do postu
Wiesz, jacy są mali chłopcy. Nie przyznają się, że chcą gdzieś iść, gdzie normalnie chodzą tylko "gupi dorośli" albo "jeszcze gupsze dziewczyny" ^^

Link do postu

Ale tak naprawdę. Kto podał najlepsze powody żeby pójść: Rainbow Dash - kariera Applejack - pieniądze na rozbudowę farmy Rarity - małżeństwo Pinkie Pie - zabawa Fluttershy - ogrody Według mnie pierwszy bilet powinna dostać Rarity (miłość jest najważniejsza <3). Co do drugiego, powiedzmy sobie szczerze, Fluttershy i Pinkie Pie przeżyłyby bez tego (choć moja ukochana Pinkie Pie byłaby smutna :(), więc Twilight powinna wybrać między Rainbow Dash i Applejack. Niestety, lubię Pinkie Pie i dobrze by było żeby poszła (a poszła :D) ale staram się być obiektywny.

Link do postu

Ale Twilight o tym nie wiedziała. Rarity zresztą też. Z jej punktu widzenia powinna dać bliet właśnie Rarity, gdyż ona miała najważniejszy powód.

Link do postu
A tam gadanie! Księciem Rarity powinien być Spike, który jest o niebo bardziej szlachetny niż ten czystej krwi douchebag!

Link do postu

Tarreth, ależ ja to wiem. Ale wyobraź sobie, że jesteś Twilight. Wiesz tyle co ona (dużo dosyć :P). Spike jest tylko zauroczony Rarity (to dopiero trzeci odcinek). Rarity chce spełnić swoje marzenia o małżeńśtwie. Również nie jest wszechwiedząca. Dlatego Twilight powinna ją wybrać (mówię o tym z punktu widzenia Twilight, z mojego punktu widzenia bilety powinni dostać Applejack i Pinkie Pie, bo ich lubię najbardziej, ale postanowiłem się postawić w sytuacji głównej bohaterki :P)

Link do postu

Mózgowcy odkładają miłość na drugi plan... to jest ten ból... ;/

Ale masz racje, w tym świetle... Acz jako mózgowiec zdawałbym sobie sprawę, że prędzej kopne kamyk tak mocno, ze w księżyc trafi, niż to się stanie. ^^

Link do postu

Mózgowcy odkładają miłość na drugi plan... to jest ten ból... ;/

Ale masz racje, w tym świetle... Acz jako mózgowiec zdawałbym sobie sprawę, że prędzej kopne kamyk tak mocno, ze w księżyc trafi, niż to się stanie. ^^

Ty wymyślasz takie wypowiedzi na poczekaniu? Zawsze się wzruszam xD

Też uważam że powinna by dać bilet Rarity, miłość nad wszystko.

Link do postu

Na poczekaniu ^^ Spontan rządzi :D

Ale w końcu zdecydowałbym tak, jak Twilight.

Jednak odpowiedź Celestii była najlepsza. Pozwolę sobie ją przełożyć na bardziej memowy język:

Lol you f*ckin' kiddin' meh? xD

Link do postu

świetny obrazek wyszukałeś, ale fakt jest faktem że PC mogła wysłać odrazu 6 biletów, ale o czym były wtedy odcinek, jak wszystkie sięciesząz biletów? Choć Pinkie podjaraną Galą można oglądaćwiele razy :D MIndbreak gwarantowany, jak jeszcze oglądałem to po angielsku i starałem się zrozumieć co ona śpiewa :D

Link do postu

A ja ten odcinek oglądałam z napisami i z dubbingiem. Dubbing wyszedł średnio, ale to pewnie przez to, że się przyzwyczaiłam do głosów angielskich ;p Co do biletów, zrobiłabym to co Twilight.

Link do postu

To pierwszy odcinek jaki oglądałem: Kiedyś siedzę na YT pisze jakieś byle co w szukaj, potem se myślę hmm zobaczę te całe MLP - wyskoczył mi ten 3 odcinek, włączam go i tak jakoś mnie wciągnęło xd

Link do postu

Dobre dobre! Ja cały ten problem przeżywałem razem z Twilight xD W mordę. Jakie napięcie ^^ Samo życie, nie ma co xD A na zakończenie zacytuję moją ulubioną scenę: - Twilight! It's raining. - No. Really? :D

Link do postu

W końcu odnalazła się u mnie płytka dodana do 1szego numeru gazetki nowej generacji pony, jest na niej właśnie ten odcinek , dubbing , lekko mówiąc jest średnio na jeża , ALE 2 rzeczy się mi w nim spodobały , 1. Rarcia ma wspaniały głos , o wiele lepszy niż ten z Mini Mini , i ta gra słowna . "Poprosi mnie o kopytko" , takie niby nic , a cieszy :D

Link do postu

Średni odcinek, nic specjalnego nie było w nim. Piosenki Pinkie to jedyne co jakoś mi się spodobało.

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, by skomentować

Aby móc pisać komentarze, musisz być zalogowanym użytkownikiem.

Utwórz konto

Utwórz konto w naszej społeczności! To łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz